Zaloguj się, aby obserwować  
Skie

Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

179 postów w tym temacie

A ja sobie tak pomyślałem, że poza Wiedźminem 2 mogliby z powodzeniem zrobić Blade''a!!!

Zobaczcie, że na pewien sposób są oni bardzo do siebie podobni:

Obydwaj walczą z potworami
Obydwaj mają miecz na placach
Obydwaj używają srebra
Obydwaj używają "petard" i innych mazideł
Obydwaj potrzebują eliksirów/serum
Obydwaj są mistrzami walk na ostrza i wręcz
Obydwaj mają przyjaciół, którzy im pomagają w Misji

Różnice to okres czas, w którym rozgrywa się akcja (a co za tym idzie broń palna).

Jak dla mnie mógłby powstać Blade: Wieczny Łowca by CD Projekt RED :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 11:16, RobeN napisał:

Jak dla mnie mógłby powstać Blade: Wieczny Łowca by CD Projekt RED :D


Ciekawy pomysł :P . Ale myśle że jeśli dobrze pójdzie sprzedaż Wiedźmina to najpierw zrobią dodatek a potem albo W2 lub inne gry. Jeśli byłby dodatek to chciałbym żeby tam dało sie walczyć dwoma broniami (Moge sie mylić ale na screenach lub na filmach nie widziałem by Geral walczył dwoma mieczami) Życzę firmie CD Projekt Red wiele sukcesów. Mam nadzieje że ludzie będą woleli kupować Wiedźmina a nie piracić ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 11:41, DartiReviMaster napisał:

> Jak dla mnie mógłby powstać Blade: Wieczny Łowca by CD Projekt RED :D

Ciekawy pomysł :P . Ale myśle że jeśli dobrze pójdzie sprzedaż Wiedźmina to najpierw zrobią
dodatek a potem albo W2 lub inne gry. Jeśli byłby dodatek to chciałbym żeby tam dało sie walczyć
dwoma broniami (Moge sie mylić ale na screenach lub na filmach nie widziałem by Geral walczył
dwoma mieczami) Życzę firmie CD Projekt Red wiele sukcesów. Mam nadzieje że ludzie będą woleli
kupować Wiedźmina a nie piracić ;>


odpowiednie rozwinięcie stylu szybkiego (jak mi się wydaje) daje taką mozliwosc - kolejny cios z kombinacji sprawia ze Geralt lapie za bron z malego slotu i macha jak wiatrak :)
co do Blade''a - fajny pomysl, moze sie jacys moderzy znajda co go zrealizują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 11:16, RobeN napisał:

Zobaczcie, że na pewien sposób są oni bardzo do siebie podobni:

Obydwaj walczą z potworami
Obydwaj mają miecz na placach
Obydwaj używają srebra
Obydwaj używają "petard" i innych mazideł
Obydwaj potrzebują eliksirów/serum
Obydwaj są mistrzami walk na ostrza i wręcz
Obydwaj mają przyjaciół, którzy im pomagają w Misji


Chce jeszcze dodać że Wiedźmin i Blade jest od 18 lat ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Dopiero co wyszła część pierwsza, a wy już myślicie o kolejnej, nie sądzicie że to trochę za wcześnie ?"
Tomek Bagiński w TV Biznes wygadał, że Wiedźmin 2 za około 18 miesięcy.. więc jak najbardziej myślimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Wiedźminie 2(jak powstanie) powinien być otwarty świat. No i powinien być jakiś uczeń Geralta, albo co s tym stylu, abyśmy mogli sami zrobić postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 21:15, stanlee napisał:

W Wiedźminie 2(jak powstanie) powinien być otwarty świat. No i powinien być jakiś uczeń Geralta,
albo co s tym stylu, abyśmy mogli sami zrobić postać.


Ja tam wolę cały czas kierować Geraltem, najlepszym w historii Wiedźminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 22:05, Sita napisał:

Aby preorder EK Wiedzmina 2 była dostarczony profesjonalnie, a nie jak to CDP zwykł partaczyć.


Miejmy nadzieję że tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skakanie + pływanie + umiejętność zejścia z 5centymetrowego wzniesienia, bez konieczności przebiegnięcia połowy planszy. Słowem, żeby mógł się zachowywać jak postać z DDO czy Lotro :)

Do tego lepszy system ekwipunku, by można zabrać więcej niż jedno trofeum, czy pozbierać sprzęt po bitwie :)

A przede wszystkim... albo skasowanie tej żenady jaką jest poker, albo naprawienie AI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o dodatek lub 2 czesc to jestem przekonany ze bohaterem bedzie Geralt a nie jakis jego uczen (i jest to dla mnie najlepsze rozwiazanie), nawet gdyby to nie moglby nim byc Alvin bo tworcy na koncu gry umiescili kilka wskazowek dotyczacych fabuly dalszego ciagu i Alvina, ktory byl Wielkim Mistrzem (moje zdanie), wskazuje na to w glownej mierze ksztaltowanie przez nas pogladow Alvina i uslyszenie tych pogladow od Wielkiego Mistrza aco do amuletu z dwimerytu to Geralt wspomina jaskrowi o tym ze znalazl u Mistrza amulet ktory wygladal na wytarty i noszony przez dlugi czas co oznacza ze Alvin przeniosl sie w przeszlosci dorosl stajac sie wielkim mistrzem. W dalszej czesci geralt bedzie musial rozwiazac watek wiedzmina ktory w outrze zaatakowal Foltesta i mam nadzieje ze autorzy nie wprowadza zbyt wielu zmian jak np wspomniana przez was magia. Wiedzmin z umiejetnosciami magicznymi to juz nie jest wiedzmin, sam w grze uzywalem tylko znaku Aard, poniewaz reszty znakow nie kojarzylem z sagi i byla to dla mnie mala przesada aby uzywac czaru ktory zmusza wrogow do walki ze soba.
Ale najbardziej czego bym chcial w kontynuacji to wyjasnienia watku o Ciri i o tym co sie dzialo z Geraltem w przeciagu ostatnich 5 lat (no i fajnie jakby sobie przypomnial o Yennefer)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 12:37, hammerfall87 napisał:

A może by kierować nieslubnym synem lub cóką geralta :D do wyboru do koloru może być mieszanka
rasowa.

geralt jest przecież bezpłodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie hehe wy juz myslicie w odległe przyszłosci ledwo co nie wyszła pierwsza część która jest na dodatek poska i bardzo dobrze ale ile ją robiono chyba 4 lata o ile sie nie myle wiec moze by dwójka wczesniej powstała bo mieli by juz gotowy silnik i takie tam pozatym jak by mieli zonowu robic gre na przewidywany czas gry 70 godzin to nie wiem czy nawet by mi sie chciało to zasysac z neta ..... nie chcąc reklamowac na tym dziale innyh gier wole wiadomo innego ry tumu N*****W****N**** bądź O********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem... Może w grze tzreba by było, odnaleźć Ciri, a potem kazać jej (założe się, że jak potrafi skakać między światami to to też potrafi::)) wskrzesić Yennefer :).
A teraz na serio :]
Myślę, że CDPR postąpi jak większość firm produkujących "erpegi":

Poczekają z pół roku, zapowiedzą, a następnie stworzą(:)) dodatek, po dodatku, przyjdzie czas na "dwójeczkę" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 16:26, W.S.A.D napisał:

Nie wiem... Może w grze tzreba by było, odnaleźć Ciri, a potem kazać jej (założe się, że jak
potrafi skakać między światami to to też potrafi::)) wskrzesić Yennefer :).
A teraz na serio :]
Myślę, że CDPR postąpi jak większość firm produkujących "erpegi":

Poczekają z pół roku, zapowiedzą, a następnie stworzą(:)) dodatek, po dodatku, przyjdzie czas
na "dwójeczkę" :)


racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tryb multiplayer w którym można stworzyć własnego bohatera a w nim jakieś turnieje na miecze, łuki itp.. Otwarta przestrzeń po przejściu gry. Taki wiedźmin jako mmo super by było... człowiek ma tyle pomysłów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sequelu chcę tylko:
- nowego bohatera , którego sami byśmy stworzyli
- walki 2 lekkimi mieczami
- większej swobody w poruszaniu się
- zorganizowania własnej imprezy :-) ech , jak mi tego brakuje w Wiedźminie , że nie ma bonusowego etapu na koniec z impreza z przyjaciółmi - Jaskier , Zoltan , Vincent , Triss , Talar , Kalkstein , itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować