Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Hmm... Dziś podwójna radość. W zamówieniach pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 9 listopada 2007 , a ponadto informacja z przeprosinami oraz rekompensatą :)
Jestem mile zaskoczony za trzeźwe podejście do problemu, przyznanie się do błędu i zadowalające "zadośćuczynienie". Najprawdopodobniej już w sobotę będę mógł cieszyć się dodatkami z EK, a do tego pozostaje kod promocyjny do Wiedźmińskiego Sklepiku i 100zł na cokolwiek :)
Mam nadzieję, że nie przestaniecie wydawać edycji kolekcjonerskich gier, bo do tej pory były one świetne. Wystarczy, że zadbacie o uniknięcie takich błędów jak w przypadku Wiedźmina. O ile komponenty EK dojdą w należytym stanie i nie będzie problemów z kodami promocyjnymi, jestem gotów wymazać Wasze grzechy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do zapowiedzianej gratyfikacji/odszkodowania w zeszłym tygodniu (zakup dupereli ze zniżką), to oświadczenie może (i właściwie musi) wynagradzać straty moralne za tak gigantyczny poślizg z dostawą EK. Szkoda tylko, że CDP zdecydował się na to dopiero teraz, po ponad tygodniu kolejnego zamieszania wokół EK i jej dostawy, po kolejnych delikatnie mówiąc bujdach w wypowiedziach niektórych pracowników na forum i przez telefon. Gdyby zdecydowali się na taki krok tydzień temu (zamiast bzdurnej promocji - zniżki w sklepie) CDP wyszedł by z twarzą. W tej chwili rodzi się jakaś satysfakcja, owszem, ale i niesmak, bo decyzję o takim załatwianiu sprawy CDP podjął dopiero po tym jak ludzie zaczęli mówić i pisać o skierowaniu sprawy do Urzędu Ochrony Konsumenta. Cóż .. decyzja jak najbardziej słuszna, ale przez to że spóźniona, nie zlikwiduje do końca żalu i pamięci o tej żenującej sytuacji wśród najwierniejszej grupy klientów CDP. Na ponowną dobrą opinie CDP będzie musiał ostro pracować. Zaczął dobrze, jak będzie dalej zobaczymy, bo osobiście wolę dostawy według umowy oraz rzetelną i prawdziwą informację na bieżąco, od dezinformacji, kłamstw i gratyfikacji.

PS:
Dalej czekam na swój egzemplarz EK ......


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 16:19, Magwisienka napisał:

I co teraz zrobią ci, którzy mówili, że EK Wiedźmina to ich ostatni zakup w sklepie gram.pl?
:P

Z całą pewnością strzelą minę typu "rybka" (8-O) i odłożą długopisy, którymi zaczęli kreślić plany procesów sądowych jakie wytoczą CDP (a byli tacy, byli co straszyli tu i tam, cwaniaki od prawa :)).

Już pisałem o tym wcześniej, ale mam tylko nadzieję, że ta mega akcja skierowana w stronę faktycznie poszkodowanych pre-orderowców EK nie odbije się czkawką u pozostałych klientów i jakieś promocje jednak będą w tym roku, choćby na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 14:12, Boskii napisał:

> Nie chodzi o to, że 100zł,

No już Ciebie nie rozumiem. Chodzi ci o kasę, a jednak o gest...

Chodzi o dowód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję panu Kiścińskiemu za te słowa odnośnie spóźnionych pre-orderów. Długo czekałem na takie wytłumaczenie sprawy. Mimo że dla firmy są to trudne słowa, to dla wielu z nas odzyskaliście szacunek.
Już złego zdania o was nie napiszę.


- Co mówi Geralt kiedy ma już wszystkie miecze?
- Nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:05, stanlee napisał:

A ja nadal mam status paczki z EK na poziomie wstrzymane. Czekam do jutra, później nie będę
już taki miły.


A to teraz jesteś miły?;]
Ty się ciesz, bo dostaniesz 100zł, a ja jak zwykle nic [chyba, że pan Kiciński zauważy iż jednak na gram.pl nie zamawiano tylko EK i afera dotyczyła również EP i da Bestariusz za wPLN]... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja nie zamówiłem EK w pre-orderze :(? A tak to co najwyżej zwykłego Wiedźmina będę miał za 100 (jeśli kupię, bo mnie teraz WiC wciągnęło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu w 2008 roku wyjdzie wiele dobrych gier, które powinny, a nawet

Dnia 08.11.2007 o 15:38, Lex napisał:

MUSZĄ mieć specjalne wydania (choćby S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky, Fable 2 czy Starcraft 2


Faktycznie , szkoda byłoby gdyby zamieszanie wokół Wiedźmina zaprocentowało ogólnym brakien Edycji Kolekcjonerskich.Trudno się również spodziewać , iż przy kolejnych wysyłkach wystąpiłyby podobne , wielkie problemy. Ja osobiście przyłączam się do apelu o dalsze wydawanie bogatszych wersji gier , przynajmniej przy najbardziej oczekiwanych tytułach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ake w końcu co z pozostałymi preorderowcami,którzy nie kupowali EK,tylko zwykłą podstawke? Przecież był news ze wszyscy którzy zamawiali w preorderze dostaną jakąs tam zniżke na produkty w wiedźminskim sklepiku,a maila jak nie było tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wrezcie:)
moje zamówienie ruszyło CDP powiedziało o co chodzi:)
Stówka się przyda... szkoda tylko że Karcianka jest niedostępna, kiedy będzie?? :D
CDP ztskuje u mnie "punkt", są po prostu dobrzy i przyznają się że coś spaprają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:31, Camelowaty napisał:

Ake w końcu co z pozostałymi preorderowcami,którzy nie kupowali EK,tylko zwykłą podstawke?
Przecież był news ze wszyscy którzy zamawiali w preorderze dostaną jakąs tam zniżke na produkty
w wiedźminskim sklepiku,a maila jak nie było tak nie ma


Bo najpierw muszą dostać wszyscy swoje gry.
EDIT: Mam tu na myśli resztę EK. Bo jaka byłaby sprawiedliwość gdyby ktoś wcześniej mógł zrobić zakupy za zniżkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no,no ... całe 100 złotych rekompensaty...sporo, to tak jakbyśmy płacili za normalną edycję ;D ...
Gratuluję przyznania się do błędu ;) ...

Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po gorzkiej pigułce, słodki syropek.
myślę, że gra ma ogromną szansę zaistnieć w umysłach graczy na całym świecie, bo daje im to, czego od czasów falloutów i deus ex (może jeszcze pierwszy gothic) nie doświadczyli. wiarygodnego świata opartego na prawdopodobieństwie psychologicznym, a nie na kliszach wyjętych z bajek...
mało jest gier, które pod tym względem traktują graczy poważnie. a ja już miałem dosyć coraz większej epickości kolejnych gier i bycia bohaterem, którego wszyscy podziwiają i kładą mu się do stóp. od bycia herosem wolę być mutantem...wiedźmin to dla mnie powiew świeżego powietrza w grach rpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować