Zaloguj się, aby obserwować  
jasiu_ciast

2012 - koniec świata czy mistrzostwa w piłce nożnej

410 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2007 o 13:48, BigShot napisał:

Obliczenia zacmien słonca można było obliczyć obserwując uważnie nie bo, a tyle lat temu księżyc
itd. były dużo bliżej ziemi.

"dużo bliżej", jak księżyc odala się o kilka cm na rok, więc te 1800 m. w tą czy we wte nie robi różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 15:03, tomoliop napisał:

Rozśmieszają mnie takie teorie... przecież miał być koniec świata w 2000... myślę, że pożyjemy
jeszcze długo...
Co do Euro to myślę, że tak źle nie będzie...

Na razie zapowiada się bardzo źle. Właściwie jeszcze nic nie zrobili. Minął prawie rok, a my ciągle nie wiem gdzie ma być Stadion Narodowy i kto będzie projektantem... W takim tempie na euro 2016 byśmy nie zdążyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Biblii jest napisane, że "nie znacie dnia ani godziny", więc nawet jakby ludzie rozkminili datę końca świata to Bóg by nam zrobił psikusa i ją przesunął ;] Kto wie czy nie na prędszą o_0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 15:33, 1096 napisał:

Mysle ze do konca mistrzostw 2012 spokojnie dorzyjemy:)


Według wszelkich znalezionych przeze mnie informacji koniec świata ma być dopiero w grudniu 2012 a więc trochę po mistrzostwach, a jeśli tym końcem świata ma być Polskie EURO to was zawiodę. Nie zrobimy tego EURO końca świata nie będzie :P

Ogólnie ja nie wierze w koniec świata tylko w przebiegunowanie. Wierzę że ono nadejdzie... I dopiero przez nie będzie koniec świata, ale kiedy to nastąpi? Nikt tego nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2007 o 15:40, Tyraf napisał:

Według wszelkich znalezionych przeze mnie informacji koniec świata ma być dopiero w grudniu
2012 a więc trochę po mistrzostwach, a jeśli tym końcem świata ma być Polskie EURO to was zawiodę.
Nie zrobimy tego EURO końca świata nie będzie :P

>

I w ten oto sposób Polacy ocalą świat :D Staniemy się narodem bohaterów, cały świat będzie nas sławić...

Więc pamiętajcie ludzie wszystkich nacji: jeżeli nie będzie końca świata (a przy okazji euro, ale to przecież mniej ważne) będzie to wyłącznie zasługa nas, Polaków, zatem bądźcie nam wdzięczni ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, żę w 2012 zdarzy się koniec świata. Czemu? Poprostu nie wyrobimy się z budową stadionów, i wywołamy tym wojnę nuklearną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 12:36, zpawelz napisał:

Koniec świata jednak w piątek:

http://www.dziennik.pl/zycienaluzie/article218377/Kolejny_koniec_swiata_j uz_w_piatek.html

aukcje na allegro nie zdążą mi się skończyć...

Nawet jak w piątek ma na Ziemię zejść Jezuś( co się nie zdarzy- nie wierzę w takie bzdety) to pamiętajcie, że jesti, po zejściu Zbawiciela na świat jeszcze 50 dni "wolnego". A dopiero później "the end".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec świata - jestem tego niemal pewien. Trzeci jeździec apokalipsy już nadszedł( kryzys gospodarczy). Koniec się zbliża. Antychryst? Można się domyślać...ale zachowam to dla siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Koniec świata - jestem tego niemal pewien. Trzeci jeździec apokalipsy już nadszedł( kryzys
> gospodarczy). Koniec się zbliża. Antychryst? Można się domyślać...ale zachowam to dla
> siebie :P
>

Widzę robi się nawet nieźle. Koniec świata co 12 lat ;) Mi tam pasuje. Podobno koniec świata miał być w 2000 roku a jakoś nadal żyjemy i wyniszczamy ziemię. Tylko (jak się mylę proszę mnie poprawić) w 31 grudnia 2012 roku kończy się kalendarz majów. Ciekawe...

> koniec świata to będzie jak odbiorą nam organizacje euro 2012
>
>

Ja bym się cieszył. Oszczędziłoby nam to chociaż wstydu międzynarodowego. Chociaż jak nieraz patrzę na polityków zdaję mi się że już jest za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, ja nieco na inny temat. Nie wiem jak brzmiała ta jakaś przepowiednia, że po słowiańskim papieżu gdy czarnoskóry człowiek dojdzie do władzy będzie koniec świata. Wiecie, kto został prezydentem USA? ^^ No właśnie. Wiem, bezsensowne, w dodatku chyba było powiedziane, że to ma być czarnoskóry papież, ale tam, pal go sześć, dla mnie koniec świata będzie z przyczyn biologicznych i kropka, dopóki nie będzie jakiegoś rzeczywistego zagrożenia nadal będę żył, i cieszył się z tego, nie rozmyślając o 2012, 2354, 2153 i 4326 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 21:21, klimeq napisał:

Ja bym się cieszył. Oszczędziłoby nam to chociaż wstydu międzynarodowego. Chociaż jak
nieraz patrzę na polityków zdaję mi się że już jest za późno...



Jak nam nie odbiorą ERO 2012 to nie tylko się ośmieszymy ale i zbankrutujemy, bo będzie trzeba jakoś nadrobić tą kase z budżetu państwa i wszystkie ceny pójdą w górę. A co do polityków to zapytaj się anglika z czym mu się kaczka kojaży... Już padałem ofiarą "kwakania" przez rusków, francuzów oraz niemców. Czas na resztę świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 21:21, klimeq napisał:

Tylko (jak się mylę proszę mnie poprawić) w 31 grudnia 2012 roku kończy się kalendarz majów.

Dokładniej koniec świata w przeliczeniu na nasz kalendarz wypada 21 grudnia 2012 r.

Dnia 05.11.2008 o 21:21, klimeq napisał:

Ja bym się cieszył. Oszczędziłoby nam to chociaż wstydu międzynarodowego. Chociaż jak
nieraz patrzę na polityków zdaję mi się że już jest za późno...

Tak czy siak mistrzostwa się odbędą, bo koniec świata dopiero w grudniu, a EURO w czerwcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 21:24, Jaki Ganh1 napisał:

<...> Wiem, bezsensowne, w dodatku chyba było powiedziane,
że to ma być czarnoskóry papież, ale tam, pal go sześć, <...>


Było powiedziane, że kolejny papież będzie związany w jakiś sposób z czarnoskórym człowiekiem, a Benedykt XVI ma takowego w herbie. Więc nie ma szans - wszyscy zginiemy. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się nudzi. Chętnie zobaczę ostatni dzień....najlepiej z nieba :P

Bartek Owczarek

Można interpretować to jako czarnego prezydenta USA. A kto wygrał?( pytanie retoryczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować