Zaloguj się, aby obserwować  
DartiReviMaster

Ile wytrzymacie bez komputera?

362 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2008 o 16:26, WyszkowiakO napisał:

> Ja mam to samo, apropo brat teraz kompa formatuje 3 dzień (nie ma czasu tego za
jednym
> zamachem zrobić bo pracuje na nockach w dzień śpi i jescze ma dziwczyne)) i ja siedze

> na kompie (taki z szafy wyciągnięty ;) ) 600 MHz no i tylko neta mam i się nudze
bo bym
> se pograł w jakiegoś RTS-a ale póki co net mi narazie wystarczy ;)

No to masz kiepsko ja sobie teraz w Diablo 2 doginam Wiedzmina przeszłem i STALKERA a
wGothica zaczynam grać .Akle życze ci powrotu do grania w gry

a ja mu nie życze poowrotu do grania, gry tylko psują wzrok i łeb od nich boli i psycha sie ryje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 23:47, mikus97 napisał:

> > Ja mam to samo, apropo brat teraz kompa formatuje 3 dzień (nie ma czasu tego
za
> jednym
> > zamachem zrobić bo pracuje na nockach w dzień śpi i jescze ma dziwczyne)) i
ja siedze
>
> > na kompie (taki z szafy wyciągnięty ;) ) 600 MHz no i tylko neta mam i się
nudze
> bo bym
> > se pograł w jakiegoś RTS-a ale póki co net mi narazie wystarczy ;)
>
> No to masz kiepsko ja sobie teraz w Diablo 2 doginam Wiedzmina przeszłem i STALKERA
a
> wGothica zaczynam grać .Akle życze ci powrotu do grania w gry
a ja mu nie życze poowrotu do grania, gry tylko psują wzrok i łeb od nich boli i psycha
sie ryje...


Bez przesady. W niewielkich ilościach gry nie zaszkodzą. Jeśli kiedykolwiek zerwę z nałogiem, to nadal będę grał (tylko że w niedużych ilościach), bo to uwielbiam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że ostatnio jestem "szczęśliwym bezrobotnym", nie mam przymusi siedzieć przy kompie... Co prawda zdarza się to, ale z nieprzymuszonej woli by sprawdzić pocztę itp. Gdybym musiał, mógłbym spokojnie się oderwać na dłuższy czas. Piękne to jest ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bez komputera mogę wytrzymać miesiąc. W lipcu nie w chodziłem ani razu na kompa, więc moja wola została wystawiona na próbę... Test się powiódł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od okoliczności. Jak mam komputer, to z niego korzystam, jak nie mam, to nie.
Cóż, najdłużej na wakacjach wytrzymałem 2 miesiące i jakoś było. Nie przeszkadzało mi to specjalnie.
Podejrzewam, że mógłbym wytrzymać nawet dłużej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam co robić. To bez komputera mogę wytrzymać dopóki coś ciekawego się dzieje np. Atak kosmitów, Wojna, Gonią mnie białe myszki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście minimum tydzień bo po następnych dniach zwłoki z jakimikolwiek grami'''' nie do przejścia ''''mam tzw ''''delirium małom komputronikum '''' czyli inaczej rzecz biorąc zwykłe uzależnienie chociaż mógł bym wytrzymać dłużej

20081210164323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na wakcje jeżdże i jao że tam kompa nie ma a laptopa nie posiadam to nie gram. czyli miech, dwa to narazie mój max. Oczywiście wytrzymał bym dłuzej. Tylko coś musi być żeby łapy zająć... (bez skojarzeń)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałam, że długo nie wytrzymam. Ale to jest tak - jak skończysz wszystkie rozpoczęte gry, a nie zaczniesz nowej, to się da. Net - no potrzebny. Tyle ile trzeba trzebaby było przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z powodów niezaleznych wytrzymałem równe dwa tygodnie (ot spaliłem połowę jego części ;) ) i napisze tak: mógłbym wiecej, ale wolałbym nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja już bez grania wytrzymuje ponad rok. Jak włącze jakąś gre to po ok.5 minutach mi sie komp resetuje albo włącza blue screen, dzieje się tez czasami tak jak oglądam filmy na you tube albo zwykłe na dvd. Wie ktos dlaczego tak się robi?? robiłem już formata z 4 razy. ale powiem wam że bez grania da się żyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować