gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Hej, mam taki problem... kocham jednego moderatora, ale on nie zwraca na mnie uwagi... uważacie, że powinnam kupić mu kwiatka? czy może trzymać to jeszcze trochę w tajemnicy i poczekać, czy da mi BANa na walentynki? ech, nie wiem, czy warto robić sobie nadzieje... myślę, że do niedzieli nie zasnę w oczekiwaniu na ten upragniony ruch z jego strony...

P.S. Wojuś =***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 19:53, booba napisał:

Hej, mam taki problem... kocham jednego moderatora, ale on nie zwraca na mnie uwagi...
uważacie, że powinnam kupić mu kwiatka? czy może trzymać to jeszcze trochę w tajemnicy
i poczekać, czy da mi BANa na walentynki? ech, nie wiem, czy warto robić sobie nadzieje...
myślę, że do niedzieli nie zasnę w oczekiwaniu na ten upragniony ruch z jego strony...

P.S. Wojuś =***

Nie poddawaj się! Jeżeli on nie zwraca na Ciebie uwagi, to sama mu się pokaż. Może się wstydzi, a może jest to analogiczna sytuacja do twojej - czeka na Ciebie, czyniącą pierwszy ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 19:55, Sebuuu98 napisał:

Masz rację. W takim razie ile czasu powinienem czekać?


Nikt Ci tu tego nie wskaże. Nie da się po prostu. Sam to musisz czuć, aby to było coś naprawdę a nie tylko puste słowa. Niektórzy mówią kocham po jednym dniu a inni po roku. Jak będziesz to czuł to będziesz wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 20:03, Sebuuu98 napisał:

Ja sądzę, że najlepiej będzie jej wszystko wypaplać wtedy, kiedy najmniej się będzie
tego spodziewać... Dobrze myślę?


Dziecko, ty się na wojnę szykujesz czy dziewczynę chcesz zdobyć...? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podjarałaś się jak zapałka. Niestety, prawda jest taka, że nawet najnowsze oprogramowanie dla tej wersji bota nie zawiera w sobie usługi "Odwzajemnienie uczuć". Przykro mi, że niszczę Twoje marzenia, pragnienia, fantazje, ale lepiej wiedzieć wcześniej. Kwiatka możesz mu włożyć co najwyżej między antenki, albo przyciski, ale to tylko aby wyglądał lepiej niż zwykle.
P.S Taka usługa chyba zostanie wprowadzona dopiero po końcu świata w 2012r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 20:04, booba napisał:

Dziecko, ty się na wojnę szykujesz czy dziewczynę chcesz zdobyć...? O_o


Nie wiem. Taka już moja natura. Zawsze staram się obmyślać taktykę. Ale z zauroczeniem mam pierwszy raz do czynienia. Chyba macie rację. Tu powinno się iść na żywioł, a nie obmyślać plany wojenne ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bez kwiatkow, bez niczego, jezeli koniecznie chcesz 14 lutego, to wez ja gdzies do parku, pogadajcie, pospacerujcie, siadzcie gdzies, a wtedy zrob na niej fatality w postaci calusa, raczej nie powinienes dostac po pysku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 20:08, Zauri napisał:

bez kwiatkow, bez niczego, jezeli koniecznie chcesz 14 lutego, to wez ja gdzies do parku,
pogadajcie, pospacerujcie, siadzcie gdzies, a wtedy zrob na niej fatality w postaci calusa,
raczej nie powinienes dostac po pysku :P

Fatality xD. Dobre porównanie... Jednak chyba wolę zostać przy żywiole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 20:06, Sebuuu98 napisał:

Nie wiem. Taka już moja natura. Zawsze staram się obmyślać taktykę. Ale z zauroczeniem
mam pierwszy raz do czynienia. Chyba macie rację. Tu powinno się iść na żywioł, a nie
obmyślać plany wojenne ^^


Tu nie tyle chodzi o sam fakt przemyślenia sprawy wcześniej, ale o to, w jaki sposób to robisz... to całe "Kiedy najmniej się tego spodziewa" brzmi, jakbyś chciał u niej wywołać atak serca a nie ciepłych uczuć... I może daj sobie spokój z wielkimi gestami w rodzaju "bombonierka i 100 róż", tego typu akcje się przeprowadza już w związku. W tej chwili najpewniej sprawisz, że będzie jej głupio, ergo wścieknie się lub będzie się czuła zmuszona do umówienia się z tobą i zerwie znajomość kiedy tylko będzie mogła... btw, błagam, powiedz, że rocznik na twoim GSie to żart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 20:13, luq napisał:

Uśmierć strażników na murze wstydliwości swym buzdyganem miłości! ( oO, ale mi to poetycko
wyszło).


Znaczy, że mam mu walnąć z flanki? poza tym, preferuję jakiś elegancki zestawik sztylecików, a nie takie barbarzyńskie uzbrojenie...

Dnia 12.02.2010 o 20:13, luq napisał:

Wierzę, że wszystko Ci się ułoży. Musisz po prostu pokazać mu się od najlepszej strony.


Mam mieć go w d***? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 20:14, Sebuuu98 napisał:

Co masz na myśli mówiąc "pójść na całość"?

Złap ją za rękę!

Naprawdę, masz 12 lat. Nie dyskryminuję nikogo za wiek, ale nic innego oprócz wspólnej rozmowy, oglądania filmów itp. nie możesz z nią robić. Zresztą to byłoby nielegalne. Hyhy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz takie głupie pytanie.
Ona jest ode mnie młodsza o kilka miesięcy. Czy jeśli zrobiłbym to, co jest nie legalne (jak mówi Zarajev) mogłbym się nazywać pedofilem xd?
F**k... Jakie chore pytanie... Ale zżera mnie ciekawość ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 20:17, Zarajev napisał:

> Co masz na myśli mówiąc "pójść na całość"?
Złap ją za rękę!

Naprawdę, masz 12 lat. Nie dyskryminuję nikogo za wiek, ale nic innego oprócz wspólnej
rozmowy, oglądania filmów itp. nie możesz z nią robić. Zresztą to byłoby nielegalne.
Hyhy.

Wybacz, ale jakby złapał ją za rękę, to mogłaby go oskarżyć o napaść na tle seksualnym : |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się