gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2006 o 00:00, Vaxinar napisał:

Nie przewidziałeś, że chłopak może dojść, powiem, że coś roznosi, a ona "spier****". Bo i to
dziś możliwe.


Myślę że to jest jednoznaczne z utratą zainteresowania tą dziewczyną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 00:00, Vaxinar napisał:

Jesteś wielkim optymistą, albo miałeś szczęście. :D
Nie przewidziałeś, że chłopak może dojść, powiem, że coś roznosi, a ona "spier****". Bo i to dziś możliwe.


Wtedy bedzie wiedzial ze to nie "ta jedyna". W rzeczywistosci takie cos zdarza sie baardzo rzadko (tzn takie grubianstwo, a nie odmowa ;)
Bardziej zaboli jak nie zagada a ona okaze sie ze swieta dziewczyna jest, niz jakby mu powiedziala "spadaj kurduplu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 00:26, Vaxinar napisał:

Problem jednak jest gdyż teraz coraz trudniej o dość normalną a coraz więcej panienek, które
się kochają w dresikach.

Dlatego tym większą masz radoche gdy znajdziesz taką normalną, najlepiej jest ich chyba szukać w takich szkołach jak LO lub Studia, bo ciężko mi uwierzyć by inteligentna zaradna dziewczyna chciała się obnosić z jakimś chamowatym dresikiem. Ja szczerze mówiąc swoje kochanie znalazłem dzięki internetowi i niedługo się spotkamy na żywo (obez obawy zdjęcia widziałem, przez telefon rozmawiałem więc strachu nie ma) i sie ze sobą świetnie dogadujemy :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 00:26, Vaxinar napisał:

Problem jednak jest gdyż teraz coraz trudniej o dość normalną a coraz więcej panienek, które
się kochają w dresikach.



To trzeba takim byc :D laska w srode laska w sobote :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 00:36, libero85 napisał:

To trzeba takim byc :D laska w srode laska w sobote :D

A w niedziele dostajesz laską od Mohera :-P Nie dziękuję wole już być nieśmiałym molem książkowym niż nawet najpopularniejszym dresikiem :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 00:32, Hubi Koshi napisał:

Problem jednak jest gdyż teraz coraz trudniej o dość normalną a coraz więcej panienek,
które
się kochają w dresikach.

dlatego jak jestes normalny to latwiej wylapac te fajne :)

>Ja szczerze mówiąc swoje kochanie znalazłem

Dnia 07.04.2006 o 00:32, Hubi Koshi napisał:

dzięki internetowi

a ja dzieki jednemu sygnalowi komorki :)

Dnia 07.04.2006 o 00:32, Hubi Koshi napisał:

i niedługo się spotkamy na żywo (obez obawy zdjęcia widziałem, przez telefon
rozmawiałem więc strachu nie ma) i sie ze sobą świetnie dogadujemy :-]

zycze powodzenia :) ja na pierwszym spotkaniu zlapalem katar:
siedzialem w barze ze znajomymi jak dostalem smsa ze moze sie spotkamy :) wyszedlem po nia przed bar w krotkim rekawie (luty, temp. na minusie, kurtka na wieszaku), niestety miala tylko chwile wiec zaczelismy rozmowe - prawie godzine przegadalismy na dworze :D a potem ja odwiozlem i od razu wiedzialem ze to to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 00:00, Vaxinar napisał:

Jesteś wielkim optymistą, albo miałeś szczęście. :D

Pesymistą, sceptykiem i wciąż mam pecha. :)

Dnia 07.04.2006 o 00:00, Vaxinar napisał:

a ona "spier****". Bo i to dziś możliwe.

To odpowiedz, że takiej marki kosmetyków nie znasz, ale chyba nie pasują jej do oczu. :)
I możesz sobie odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 00:53, Olamagato napisał:

To odpowiedz, że takiej marki kosmetyków nie znasz, ale chyba nie pasują jej do oczu. :)
I możesz sobie odpuścić.


No cóż - tu masz rację, już by raczej warta poznania nie była. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 23:55, gmx napisał:

no i zrob wywiad czy juz ma chlopaka, bo mozesz doslownie ucierpiec na zdrowiu.

I nie chodzi tu bynajmniej o to, że ten chłopak ucieknie się do jakiejkolwiek formy przemocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy dziwczynie wypada poderwac faceta, co myślicie o takiej dziewczynie, która pierwsza proponuje spotkanie, pytanie kolejne co myslicie o facecie, który ma dziewczyne, a innej proponuje wyjście do nocnego klubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 11:35, Eloe napisał:

czy dziwczynie wypada poderwac faceta, co myślicie o takiej dziewczynie, która pierwsza proponuje
spotkanie,

czemu nie. jak dla mnie to jest calkiem normalne

Dnia 07.04.2006 o 11:35, Eloe napisał:

pytanie kolejne co myslicie o facecie, który ma dziewczyne, a innej proponuje wyjście
do nocnego klubu?

najnizsza forma zycia. jak dla mnie facet powinien od razu dostac "czerwona kartke". chociaz znam bardziej chore przypadki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Są tego plusy i minusy. Dziewczyna taka jest ok, ale może też być najgorszą zdz****. Z jednej strony może pojawić się dziewczyna, która zobaczy, że gość jest nieśmiały i się jej podoba, ona podoba się jemu no i nawiąrze kontakt i jest OK. Z drugiej strony pojawi się w.w. zdz****, zobaczy, że facet jest nieśmiały i zagra na jego uczuciu - wszyscy wiemy jak to się skończy.
2. Mam dziewczyne, inna proponuje mi wyjście do nocnego klubu - zależy co oznacza ta inna i jaki jest ten nocny klub. Jeżeli ta inna to przedwczoraj poznana laska, a nocny klub jest pełen ładnych tancerek to podziękuję. Jeżeli jest to stara koleżanka, a nocny klub to coś normalnego (to jest pojęcie, naprawdę względne) to czemu nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 18:10, syriusz.b napisał:

Dlaczego to spotyka mnie !!!

Bo to paskudne, wredne, okrutne życie. Każdy chyba tak miał, więc sie nie łam i żyj dalej szukając ukochanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Szukaj cierpliwie, widocznie te dziewczyny nie były warte Twojej uwagi ! Na pewno znajdziesz taką, tylko dla siebie ! Takie jest życie i trzeba czasem powalczyć ! Uszy do góry ! Szukaj dalej !Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Trudne pytanie, bo to niecodzienna sytuacja. Na pewno trochę by mnie wystraszyła. Zaraz bym zachodził w głowę czy czasem nie robi sobie ze mnie żartów albo że ma w tym jakiś inny cel. Gdyby jednak to było szczere, to chyba straciłbym grunt pod nogami. Nie widzę w tym nic złego - w końcu dążymy do równouprawnienia. Poza tym nawet największy bohater chciałby choć czasami być "księżniczką" ;)
2. Może to zabrzmi śmiesznie, ale nie wiem dokładnie czym jest taki nocny klub - jeśli to miejsce, w którym można pogadać, to chyba taka sytuacja nie byłaby niczym nagannym. Szczególnie gdyby te 2 dziewczyny się znały i ta pierwsza wiedziała o tym spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 18:10, syriusz.b napisał:

Jak to jest każda dziewczyna która mi się podoba Jest zajęta, a i tak nie jestem w jej typie???
Dlaczego to spotyka mnie !!!


jak bym slyszal siebie 6 lat temu...
nie martw sie - nie znasz dnia ani godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To spotyka wielu. A u mnie doszło do tego, że obraziłem się na miłość. I trwam w tym już ładnych parę lat. Tylko nie zacznij obwiniać siebie, bo nabawisz się niepotrzebnych kompleksów. Im dłużej będziesz czuł gorycz porażki, tym słodszy będzie sukces. O ile oczywiście w momencie jego osiągnięcia nie pojawi się pytanie: czy rzeczywiście tego chciałem? zrodzone przez: co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażaj sie na miłość ! I tak Cię dopadnie ! Ja też sie obrażałam.....ale to dobre "na trochę", potem przychodzi pustka...która bardzo przeszkadza w zyciu.A wtedy nie zawsze znajdziesz druga "połowę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się