Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2008 o 19:53, Kraju92 napisał:

> Bring down the Sky jest darmowym dodatkiem.

Wiem, po prostu nie zrozumiałem się z Rafekx12.

rafekx 12
ale nie chodziło mi o BdtS, tylko o ten dodatek o ME wydany przez Komputer Świat Gry,
czy warto go kupić?


To nie jest żaden dodatek to po prostu numer specjalny o grze Mass Effect.Czy warto,hmm,w tym numerze jest:Wielki test ME,poradnik do ME,plotki o ME 2,plakat ME i plakat Galaktyki i inne info o ME[całosc ma 30 stron]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 19:58, rafekx 12 napisał:

To nie jest żaden dodatek to po prostu numer specjalny o grze Mass Effect.Czy warto,hmm,w
tym numerze jest:Wielki test ME,poradnik do ME,plotki o ME 2,plakat ME i plakat Galaktyki
i inne info o ME[całosc ma 30 stron]


Mniejsza jak to się zwie. Czyli ogólnie warto wydać to 8 zł na zakup? Kupując to oczekuję wielu przydatnych i ciekawych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2008 o 20:02, Kraju92 napisał:

Mniejsza jak to się zwie. Czyli ogólnie warto wydać to 8 zł na zakup? Kupując to oczekuję
wielu przydatnych i ciekawych informacji.


Ja kupiłem i nie żałuje,na dodatek do numeru specjalnego dodana jest gra Spaceforc Captains,tu masz troche info o tej grze : http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=10687

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 20:02, Kraju92 napisał:

Mniejsza jak to się zwie. Czyli ogólnie warto wydać to 8 zł na zakup? Kupując to oczekuję
wielu przydatnych i ciekawych informacji.


Czy ja wiem... chyba tak. Naprawdę bardzo długi i szczegółowy test (sprawdzali niby wersję polską, ale napisali o niej prawie tyle co nic), fajna mapa galaktyki, poradnik (bardzo ogólny, ale co tam), parę fajnych notatek odnośnie Mass Effecta 2, seksafery na Foksie związanej z grą no i książki Kapryshyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 20:19, Jaro7788 napisał:

Czy ja wiem... chyba tak. Naprawdę bardzo długi i szczegółowy test (sprawdzali niby wersję
polską, ale napisali o niej prawie tyle co nic), fajna mapa galaktyki, poradnik (bardzo
ogólny, ale co tam), parę fajnych notatek odnośnie Mass Effecta 2, seksafery na Foksie
związanej z grą no i książki Kapryshyna.


Chyba mnie przekonaliście, więc raczej kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 20:22, rafekx 12 napisał:

Mam pytanie czy ktoś moze wie czy poradnik będzie w podstawowej edycji gry?


Nie jestem przekonany na 100% ale myślę że będzie, CDP dba w miarę o swoich graczy, a poradniki bardzo często zdarzają się w podstawowych edycjach gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 20:52, Qbasmok007 napisał:

No i jka zwykle, premiera przeniesiona na 17 lipca ;/ Miejmy nadzieje, że to ostateczna
decyzja.


I beg you pardon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować