Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2008 o 15:49, Budo napisał:

/.../

Laid Back pisał, że nie będzie i to nie tak dawno ;]

A troszkę wczesniej pisał, że skórki pojawią się na nowej formule forum. To teraz? Tak, chyba tak. Poza tym ww. post Sol też nas do tego przekonuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Do ikonek się przyzwyczaisz, a co do szerokości forum, to masz takie magiczne urządzenie, jak ustawienia (tak, to działa!). Trzeba czytać co konsule piszą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 15:49, Budo napisał:

Laid Back pisał, że nie będzie i to nie tak dawno ;]

Łee tam. Będą, będą prędzej czy później, nie na to idą nasze podatki, by nie było ;) Powiedzmy, że bardziej ufamy kobietom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ble :P Te ikonki ,te reklamy google i ten irc zmieniony..nie wiem po co to wszystko , nic IMO nie wyszło na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem, że jest już OK :) Ale przecież można było ustawić tylko automat... A do koloru zielonego się nie przyzwyczaję. To miejsce straciło swój dawny, prosty klimat...

EDIT: Głownie przez reklamy... Dlaczego MUSIELIŚCIE odejść od CDP? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 15:54, Lamb3rt napisał:

Przecież napisałem, że jest już OK :) Ale przecież można było ustawić tylko automat...
A do koloru zielonego się nie przyzwyczaję. To miejsce straciło swój dawny, prosty klimat...

EDIT: Głownie przez reklamy... Dlaczego MUSIELIŚCIE odejść od CDP? ;(


Zgadzam się..to nie jest już ta fajowa prostota forum za które bardzo je lubiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mamy jakieś bibeloty i reklamy. Gram.pl zrobiło się zdecydowanie bardzie GoL''owe i straciło troszkę swojego dawnego klimatu. Tak czy siak dalej lubię tu siedzieć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm po 5 min bycia na forum i IRCu moje opinie są nie najlepsze. Jak to powiedział SadraX przed chwilą : "Lubie zmiany ....ale tylko na lepsze. A to się do nich nie zalicza". Niestety tak jest. Przynajmniej po części ;). Niepotrzebna zmiana koloru na IRCu na czerwonawy , za bardzo rzuca się w oczy i w ogóle jest wnerwiający :). Dalej forum. Wielkość. Tak wiem wiem da się zmienić. Reklamy na dole -_-. Tak , też było mówione , że prosicie nas o Wyrozumiałość , lecz reklamy z Google''la to lekka przesada :). Po pierwsze strona wygląda mniej atrakcyjnie ( zupełnie jak jakaś amatorka. Bez orbazy ). Logo też niepotrzebnie obrobione w czarną ramkę. IRC POWINIEŃ jednak być na głównej stronie. Teraz dostęp do niego jest ciutkę utrudniony. No a jak wiadomo Polakom nie chce się za bardzo NICZEGO robić ;). Ikony są dobre parę innych rzeczy też , ale wady istnieją. :) Zaraz się jakiś doszukamy :P. Proszę się nie denerwować , bo to Wasza pierwsza tak duża zmiana a do odważnych świat należy :).

EDIT
Aha jeszcze jedno. Prosiłbym o wprowadzenie stałej zmiany znaczka określającej płeć. Tak wiem , że mało jest osób , które "źle wcisnęły" lub zrobiły to umyślnie i co nas to teraz ma obchodzić , lecz przecież ma być Nam gramowiczom dobrze/lepiej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy w związku z tym że teraz nazywacie się Konsulami, to czy inne statusy też będą zmieniane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 15:54, Lamb3rt napisał:

EDIT: Głownie przez reklamy... Dlaczego MUSIELIŚCIE odejść od CDP? ;(


i bardzo dobrze ze odeszli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co wszedłem na forum a tu........szok! Co wy zrobiliście z forum. Przyzwyczaiłem się do starego stylu a w tym, jakoś tak DZIWNIE. Rozumiem, że na stronie mają byc reklamy no, ale co za dużo to niezdrowo:) IMO te zmiany pogarszają wygląd i funkcjonalnośc strony (a szkoda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 16:01, deih napisał:


No właśnie.
Jak chcę wejść na IRC to muszę najpierw włączyć forum potem dopiero IRC.
Niby nie jest to strasznie dużo roboty ale... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 16:01, deih napisał:

Reklamy na dole -_-. Tak , też było mówione , że prosicie nas
o Wyrozumiałość , lecz reklamy z Google''la to lekka przesada :). Po pierwsze strona
wygląda mniej atrakcyjnie ( zupełnie jak jakaś amatorka. Bez orbazy ).


Wolałbyś reklamy takie jak na przykładowym Onecie? Mi tam te ''guglowe'' odpowiadają. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja może wyrażę swoją opinię - dla mnie forum wygląda strasznie. Po co było zmieniać to, co było niemal idealne?

Po drugie: gdzie znajduje się teraz wątek dla ''różowych''?

Po trzecie: czy da się jakoś wyłączyć wątki pomocy technicznej i informacja prasowych? (Nie chodzi mi tu o znaczki ukrycia, ale o całkowite ich wykluczenie)

Po czwarte: czemu zostały wprowadzone kolorki na IRC? Te czerwone napisy ''walą'' po oczach :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 16:05, Rumcajs52 napisał:

>
No właśnie.
Jak chcę wejść na IRC to muszę najpierw włączyć forum potem dopiero IRC.
Niby nie jest to strasznie dużo roboty ale... :P

No i mówie jeszcze raz utrudniają polakowi życie :). To tak nie wiele a kliknąć raz a dwa? :P

Marcinos
Wiedziałem o tym , że reklamy się pojawią. Myślę sobie może być bo to ładnie na głównej stronie im wyszło , ale googlowe niszczą jednak ten klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1# Jak zawsze zjeżdżam odruchowo na sam dół forum - od dzisiaj będę tam napotykał reklamy.. a szkoda..
2# Czy te reklamy będą ''forever'', czy też do czasu, aż "Gram.pl sp. z.o.o." wyjdzie na prostą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 16:07, Vesania666 napisał:

wy też macie takie wąskie to forum czy tylko ja ?


Szerokość forum można zmieniać w ustawieniach, plz czytajcie co konsule gram.pl (lol jak to brzmi) piszą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 16:07, Vesania666 napisał:

wy też macie takie wąskie to forum czy tylko ja ?

Tak wszyscy je mają jednak można zmienić to w opcjach/ustawieniach.

Dnia 01.02.2008 o 16:07, Vesania666 napisał:

stary wygląd lepszy mi isę wydaje :/

Ano racja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować