Zaloguj się, aby obserwować  
Mediv

Forumowe RPGi gram.pl - ogłoszenia, rekrutacja, itp.

392 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2010 o 22:34, Ancient_Lord napisał:

Mhm, ciekawa sprawa - zatem jeśli już będa bliżej określone terminy, to z chęcią zagram
;) Wszak RPGów nigdy za wiele ;)


A ja tutaj zgłoszę drobne veto - nie ma fRPG specjalnie aktywnych, ale takie Zapomniane Krainy w teorii działają i właśnie usiłują się podnieść. I tak Liqid, wiem, że powinienem napisać tam posta :P
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=912&u=3975
Mógłbyś też przeszukać forum pod kątem Ognia Demonów - już jakiś czas temu ten fRPG przyciągnął moją uwagę z powodu jego niesamowitej wręcz "przeżywalności". No i zawsze możesz rozkręcić coś własnego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 11:36, Tajemnic napisał:

No i zawsze możesz rozkręcić
coś własnego. :P

Już przejadło mi się mistrzowanie, bowiem to zawsze ja musiałem być MG na sesjach na żywo, przy stole.
Teraz chciałbym sie odstresować, dołączyć do gry i nie martwić sięo sprawy techniczne ;) Dlatego szukam już aktywnego fRPG chętnego na nowych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam razem z Szarlejem reaktywować, lub założyć jakąś grę, ale muszę wiedzieć czy są chętni. Propozycje co do wyboru uniwersum gry możecie składać na moje GG: 26299805.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 21:29, PanSpam napisał:

Zamierzam razem z Szarlejem reaktywować, lub założyć jakąś grę, ale muszę wiedzieć czy
są chętni. Propozycje co do wyboru uniwersum gry możecie składać na moje GG: 26299805.


Ja tam chętnie bym pograł w jakąś grę klimatem podobną do Arathum (frpg prowadzony niegdyś na tym forum) lub w coś w podobnych klimatach (bo raczej takie jak fallout i sf mnie nie interesują).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Znowu zamierzam reaktywować jakąś grę lub nawet założyć nową, jednakże potrzebne są mi informacje czy jest na takowego fRPGa zapotrzebowanie, bo ostatnimi razy nie było za dużo chętnych. Jeśli ma ktoś ochotę na trochę pisania proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co z tego wyjdzie, nigdy w czymś takim nie uczestniczyłem aczkolwiek wyrażam wstępne zainteresowanie jakimkolwiek [ wszystko byle nie-klasyczne fantasy ] projektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat ostatnimi czasy troche martwy.

Zastanawiałem się nad utworzeniem FRPG w formie gildii najemników. Jak miałoby to wyglądać? Otóż GM (mógłbym poświęcić trochę czasu) dawałby zadania z pewnymi informacjami na "tablicę ogłoszeń". Chętni gracze mogą próbować dogadać się na wspólne działanie, lub pisać niezależnie (w przypadku konfliktu GM rozstrzyga spór). Gracze wykonują zadanie do realizacji celu (twórca zadania decyduje, czy ktoś w ostatniej chwili nie zastawił zasadzki, nie wcisnął falsyfikatu, nie został przyłapany, itp.). Każdy gracz może dodać zadanie, jednak dopóki się nie wykaże nie robi go jego postać. Jeśli gracz będzie wystarczająco dobrze pisał może wykonywać własne zadania (mogą być również w formie wspomnień) i prowadzić więcej niż jedną postać.

Tylko teraz tak:
1.W jakim świecie miałoby się to toczyć?
2.Czy są jacykolwiek chętni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca zrozumiałem twoją ideę, ale może byłbym chętny, mógłbyś jednak trochę klarowniej wyjaśnić swój pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 20:59, Gvynbleidd napisał:

Nie do końca zrozumiałem twoją ideę, ale może byłbym chętny, mógłbyś jednak trochę klarowniej
wyjaśnić swój pomysł?


Klarowniej:
-rzucam jakieś zadanie (np. zdobądź sygnet hrabiego XXX) i podstawowe informacje (mieszka on sobie w takiej dzielnicy i często imprezuje, ma wielu wrogów)
-zależnie od ilości i jakości graczy albo email, albo od razu post napisany do wykonania zadania (np. postać wchodzi do sypialni hrabiego XXX i ściąga mu z ręki)
- w tym momencie mogę dopisać, że strażnicy wpadli, bo za bardzo hałasowałeś i okazuje się, że hrabia trup lub napisać, że zadanie zakończone
-w międzyczasie ktoś mógł dodać zadanie od siebie, lub ja mogłem dodać kolejne, lub samemu możesz wymyślić coś dla innych
-jak według będziesz interesująco pisał, to będziesz mógł po prostu pominąć czajenie się w czekanie na mnie po zakończeniu zadania, poza tym będziesz mógł pisać wspomnienia postaci i dołożyć sobie dodatkową postać

W miarę jasno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 21:24, Shadowtear napisał:

W miarę jasno?


Tak. W takim wypadku zgłaszam się na chętnego, a jako świat, który miałby być miejscem akcji, zgłaszam realia książki "Charakternik" Jacka Piekary lub coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłbym chętny, ale tylko w przypadku świata fantasy, jakieś klimaty średniowiecza.

Jak pomysł wypali to daj znać na wrukos[at]gmail.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również się zgłaszam!

Świat pasowałby mi bardziej fantasy (przychodzi mi na myśl Wiedźmin :)), ale mogę się dostosować.
Może Sci-fi? :>

email: anime8fan@gmail.com
gg: 22390544

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w poniedziałek, lub wtorek rozpocznę. Wychodzi na to, że będziemy działać w świecie fantasy. Jak będzie powodzenie, to będzie można równolegle uruchomić też w innym świecie.

W takim razie karty postaci:
-Imię
-Płeć
-Rasa
-Cechy postaci (siła, szybkość, itp.)
-Zdolności magiczne (jeśli posiada; ogólnikowo)
-Sprzęt początkowy i preferowany
-Opis i coś od siebie

Przypominam, że postacie mają być w granicach rozsądku.

Karty postaci proszę przysyłać na adres: alien1990@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować