Zaloguj się, aby obserwować  
Mediv

Forumowe RPGi gram.pl - ogłoszenia, rekrutacja, itp.

392 postów w tym temacie

Ekhm...
Nie wiem jak u Was z chęcią gry, ale póki co otrzymałem tylko 3 karty postaci. Miło, że dajecie mi dużo czasu, ale to chyba nie jest takie trudne, a jak się zacznie wakacyjne rozjeżdżanie później to i ja nie ręczę. :P
Tak więc - do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale ja ostatnio mam końcowo-szkolne urwanie głowy. Na szczęście już w ten wtorek jest wystawianie ocen, więc czasu będę miał aż nadto. Jutro czeka mnie wypracowanie z polskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co otrzymałem 5 kart postaci, pozostali chętni do gry niech nadrobią zaległości. Ja teraz mam wyjazd i wracam dopiero w środę, ale mam nadzieję, że do tego czasu będę już dość obeznany w temacie, zaś Wy przyślecie mi wszystkie karty i będzie można myśleć o rozpoczęciu ;) Do boju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do końca czerwca raczej nie będę miał czasu na kompletnie nic, więc karty na pewno nie dam rady zrobić. Ogólnie wakacje też zapowiadają się pracująco więc możliwe że w ogóle będę musiał zrezygnować... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liqid jutro - z tego co powiedział - wraca. Więc pozwolę sobie tak troszkę Wam jakby przypomnieć - weźcie się do pisania kart. Nie, nie mówię do tych którzy mają aktualnie jakieś arcyważne sprawy, ale... oj, psiakrew, przecież nie musicie się na razie potwornie wysilać! Jedna czy dwie strony A4 to nie tak dużo, a na początek, w ramach zarodka starczą. Jak macie pomysł, to zajmie Wam to co najwyżej pół godziny, a chciałbym aby wracając jutro Liq stwierdził, że zapchaliście mu skrzynkę/ GG kartami. Bo jeszcze gotów się zniechęcić...
Miało być Was jedenastu czy nawet dwunastu? No to niech chociaż z osiem postaci się pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie, że wtrącę swoje, drobne ogłoszonko, Ogień Demonów znowu ruszył i pozostały 2 wolne miejsca, jeśli by ktoś był chętny - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37398&t , chętni muszą zapoznać się z regulaminem i podać opracowane według niego karty postaci. To na tyle, mam nadzieję, że mitologia również niedługo ruszy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc kolejna sprawa - panteon bogów.
Ze względów estetycznych (oraz po trochu reklamowych, gdyż wkrótce pojawi się tam duży tekst o fRPG, mojego autorstwa), wrzuciłem go tu - http://ja.gram.pl/fantastyka . Tam też macie mój komentarz odnośnie wyboru boga.
Co do listy graczy - wciąż średnio to wygląda. Póki co karty wysłali - Tajemnic, Gandalf, Maka, Shadowtear, Gvynbleidd. Smocza też dawała, ale już się rozmyśliła, Fumi ma napisać. Nie jest źle i nawet z tych 6 osób +Mg byłby całkiem niezły skład, o ile tylko wszyscy byliby sumienni, o czym się nie da teraz zaświadczyć, bo nawet wyrocznia delficka zawodzi. Tak więc, jeśli ktoś jeszcze chce grać - niech pisze, w przeciwnym wypadku, niech zamilknie na wieki. Ja teraz wyjeżdzam, zaś za 2 tygodnie mylimy o zaczynaniu. Jeśli macie jakiekolwiek sugestie/pomysły/oczekiwania - piszcie na gg, gdy wrócę zobaczymy co z tego będzie. I to tyle teraz ode mnie.
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nadal chciał grać, lecz jak są wakacje to się jedzie na obozu więc zajęty mam czas od 30.06-9.07 i 20.07- 1.08. Oczywiście może się doda jeszcze jakiś dzień nieobecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... Jeśli o fRPG, to wesoło nie jest w te wakacje. Ogień Demonów przygasa, tajemniczy projekt Liqida raczej nie w ten cudowny okres beztroski...
Dlatego wpadłem na pomysł jakże genialny i przebiegły. FRPG, stworzony z myślą o ludziach, takich jak ja, którym pechowo nie szykuje się dłuższa wycieczka, lub ci, którzy już z owych wycieczek wrócili. Są wakacje, więc jest też czas, aby się (jako tako) przygotować.
Świat byłby inny niż fantasy. Celują w coś w stylu "Facetów w czerni", jednakże z magią i mitologią, zamiast kosmitów. Do tego maczający w tym swoje palce Kościół i niejednoznaczność zadań. Nie wykluczam także steampunku... Wszelkie sugestie przywitam z otwartymi ramionami.
Jedyne czego potrzebuję to Was - graczy. Inteligentnych i takich, którzy nie uciekali z lekcji języka polskiego. O takich chyba nie trudno, prawda? ;)
Dziękuję za uwagę i czekam na deklaracje chęci gry w tym o to temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wyjazdy. Nie ma co ruszać gry, jeśli albo Mg albo graczy nie ma. Dlatego jestem gotów rozpocząć grę dopiero w połowie sierpnia - wtedy będę w domu i możemy zabijać tego Tyfona. Poza tym jak tu zaczynać, gdy nikt jeszcze nie odezwał się w sprawie konkretnego wyboru boga, a po coś przecież tamten tekst pisałem :P
Fabułę zapiszę jak wrócę z tego wyjazdu, a po powrocie z Ameryki (jadę na poczatku sierpnia na 2 tygodnie :) możemy dawać. A wtedy pozostaje mieć nadzieję, że przeszkody już nie będzie (a w szkołach nie wiadomo dlaczego dawać będą niewiarygodne luzy). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 20:57, GandalftheBlack napisał:

[Rachuciachu]


A to już nie łatwiej byłoby dać po prostu jako źródło coś od Łukanienki? Albo system nWoD? Albo... o. Arcanum!
W patrolach brałbym udział na pewno... co ja mówię, w każdej z takich gier byłyby moje posty. Fajnie byłoby oczywiście, gdybyz tego "bliżejniezidentyfikowanegoczegoś" zrobiło się uni... o, przepraszam, mulriwersum Planescape (ale i tak to ja wymyśliłem omniwersum!), albo - jak mnie ostatnio naszło - coś o współczesnych najemnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 23:42, Tajemnic napisał:

> [Rachuciachu]

A to już nie łatwiej byłoby dać po prostu jako źródło coś od Łukanienki? Albo system
nWoD? Albo... o. Arcanum!
W patrolach brałbym udział na pewno... co ja mówię, w każdej z takich gier byłyby moje
posty. Fajnie byłoby oczywiście, gdybyz tego "bliżejniezidentyfikowanegoczegoś" zrobiło
się uni... o, przepraszam, mulriwersum Planescape (ale i tak to ja wymyśliłem omniwersum!),
albo - jak mnie ostatnio naszło - coś o współczesnych najemnikach.


Jak być może wiesz, jestem wciąż gówniarzem, że tak się wyrażę. Jeśli chodzi o systemy znam trzy - Shadowrun, Warhammer i polska Neuroshima. Łukanienki nie czytałem, Acranum obiło mi się o uszy, nWoD - podobnie. W Planescape, no cóż. Hmmmm... Nie grałem. Jak dla mnie pozostaje mi tylko własna wyobraźnia, różne inspiracje... Shadowrun? Łowca Androidów, czy raczej "Czy Androidy myślą o elektrycznych owcach?"? Neuroshima? Co o tym myślisz?
Aha, i cieszę się, że taki weteran jak ty zainteresował się moim... czymś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to mogę poświęcić trochę czasu na fRPG. Jeśli chodzi o realia - nie muszą być na podstawie książki/podręcznika/gry. W konću czy tu nie chodzi o grę wyobraźni? Ważne tylko, żeby się nie pogubić w tym całym świecie. Mnie można uznać za potencjalnego gracza, a w razie problemów wyciągnie się pomocną dłoń.
A jak Wy, towarzysze? Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 15:11, Fumiko napisał:

A która edycja Shadowruna? :D


Żadna konkretna, jeśli to nie było pytanie podpuszczająco-retoryczne. ;) Tylko fajowy, niebanalny świat. O tak, elfy z kałasznikowem i krasnoludy z cyberwszczepami. Me likes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 16:53, GandalftheBlack napisał:

Żadna konkretna, jeśli to nie było pytanie podpuszczająco-retoryczne. ;) Tylko fajowy,
niebanalny świat. O tak, elfy z kałasznikowem i krasnoludy z cyberwszczepami. Me likes!


Wiesz, jest spora różnica między drugą (ta co wyszła po polsku) a aktualną czwartą. Wireless Matrix choćby, żeby daleko nie szukać, technomancja i pare innych tego typu ciekawostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 17:29, Fumiko napisał:

Wiesz, jest spora różnica między drugą (ta co wyszła po polsku) a aktualną czwartą. Wireless
Matrix choćby, żeby daleko nie szukać, technomancja i pare innych tego typu ciekawostek.


Aż tak na bieżąco, to ja nie jestem, muszę się przyznać. I tak jak powiedział Shadowtear - chodzi tylko o naszą wyobraźnię. Chodziło mi, żeby po prostu na czymś się oprzeć, tworząc coś własnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na własnym gramsajcie umieściłem małą ankietę, co do settingu fRPGa. Mam nadzieję, że wybór jest satysfakcjonujący, zawsze można się wypowiadać w komentarzach i w tym oto temacie. Mam nadzieję, że będę mógł zacząć z Waszym wsparciem i z chętnymi, stałymi graczami na ten czas wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się od tego odcinam... Jak fRPG jest w roku szkolnym, to nie chce się nikomu pisać, bo nie ma czasu, a jak są wakacje, to ludzie wyjeżdżają itp... Może ostatni raz spróbuję teraz wzniecić ogień, ale jak to nie wyjdzie, to się chyba poddaję. Jest też możliwość, że dołączę do czegoś stabilnego jako gracz, ale na pewno do niczego z galaktyką, kosmitami, robotami, ogólnie współczesnością - brrr! Tu moja wyobraźnia może i nie odpada, ale pracuje bardzo niechętnie.

Aha i ktoś jest chętny na wspomożenie ognia, to jestem otwarty na chętnych graczy, nie wyjeżdżających do 10 sierpnia, albo już po wyjazdach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować