Zaloguj się, aby obserwować  
macned

Drakensang - The Dark Eye / Das Schwarze Auge (temat ogólny)

1102 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2008 o 11:21, Selv napisał:

Szczerze mówiąc to jeśli lubisz RPGi - możesz brać w ciemno :)


I prawdopodobnie tak bym zrobił , ale skoro już jest demo , to zainstaluję i przekonam się , co to za cudo , ten Drakensang.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otóż nie dawno wyszła właśnie gra Drakensang i mam mały dylemat. Nie wiem czy na moim sprzęcie ta gra będzie dobrze działać. Mój sprzęt to :
karta graficzna: GeForce 9600 512 mb
procesor:Intel Pentium 4 3.60 GHz
pamięć: 2 GB
Nie jestem pewien czy ta gra będzie spokojnie chodzić bez zacinki, ponieważ na przykład sacred 2 trochę się zacina przy większej ilości wrogów. Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania Drakensang ze strony Techlandu. To nie Gothic, żeby muliło kompa.
- OS Windows XP/Vista
- CPU: Pentium IV 2.4GHz /
- RAM: XP = 1 GB, Vista = 1,5 GB
- Karta graficzna: GeForce 6600 lub lepsza
- Karta muzyczna: kompatybilna z DirectX 9c
- DVD-Rom: 2x lub lepszy
- 6 GB wolnego miejsca na twardym dysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 23:53, m.loczek napisał:

> Mam problem...

Spoiler

Rozejrzyj się po podłodze w jaskini/korytarzu (zwał jak zwał) tego "wielkiego pająka"
- powinna tam leżeć ostatnia cześć rzeźby i zwłoki.





Tak dzięki już znalazłem:) Chociaż ten pająk to było żadne wyzwanie dla mojej ekipy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 15:25, revolt505 napisał:

Witam. Otóż nie dawno wyszła właśnie gra Drakensang i mam mały dylemat. Nie wiem czy
na moim sprzęcie ta gra będzie dobrze działać. Mój sprzęt to :
karta graficzna: GeForce 9600 512 mb
procesor:Intel Pentium 4 3.60 GHz
pamięć: 2 GB
Nie jestem pewien czy ta gra będzie spokojnie chodzić bez zacinki, ponieważ na przykład
sacred 2 trochę się zacina przy większej ilości wrogów. Proszę o szybką odpowiedź i z
góry dziękuję.


U mnie chodzi rewelacyjnie. Core Duo 2 x 1,8 GHz, 3 GB RAM, GF 7900 GS 256 GB, Win XP SP 2. Żadnych ścinek, zwiechów i wypulpiceń. Nic tylko grać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja uwagę zwrócił fakt, ze efekt cuchnącego oddechu leczy się...mydłem. ciekawe w jakiej postaci: czopki, czy pijemy mydło w płynie? moim zdaniem powinien być eliksir colgate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 15:49, jaceloth napisał:

moja uwagę zwrócił fakt, ze efekt cuchnącego oddechu leczy się...mydłem. ciekawe w jakiej
postaci: czopki, czy pijemy mydło w płynie? moim zdaniem powinien być eliksir colgate.


Nie, mydło można kupić albo znaleźć w losowych beczkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 15:27, Wojman napisał:

Jesli jest to komp stacjonarny a nie laptop to Drakensang powinien Ci smigac bez problemu.


A jeżeli mam lapka o podobnych parametrach to przewidujesz jakieś problemy? bo zamierzam się zaopatrzyć w grę jak najszybciej. A mam podobny sprzęt do kolegi revolt`a505, tylko trochę więcej RAMu i dwujajeczny procek 2,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 16:33, 88Bonzo napisał:

A jeżeli mam lapka o podobnych parametrach to przewidujesz jakieś problemy? bo zamierzam
się zaopatrzyć w grę jak najszybciej. A mam podobny sprzęt do kolegi revolt`a505, tylko
trochę więcej RAMu i dwujajeczny procek 2,5.


Generalnie podzespoly, ktore sa montowane w laptopach sa po prostu slabsze niz w przypadku stacjonarnego komputera. Akutat Drakensang jest gra dosc dobrze zoptymalizowana z tego co widze, niemniej jednak na laptopach zamiast na full detalach pojdzie raczej na srednich moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ołkej, właśnie ściągam demo. Niemieckie. Czego to nie zrobi się, żeby przetestować grę i nie płacić za ściągnięcie. Jak ktoś będzie miał polskie demo do ściągnięcia niech da znać. Z chęcią skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 16:51, Wojman napisał:

Generalnie podzespoly, ktore sa montowane w laptopach sa po prostu slabsze niz w przypadku
stacjonarnego komputera. Akutat Drakensang jest gra dosc dobrze zoptymalizowana z tego
co widze, niemniej jednak na laptopach zamiast na full detalach pojdzie raczej na srednich
moim zdaniem.


O to się nie martwię :) mógłbym i grać na low. Kiedyś by mi to pewnie przeszkadzało ale teraz dojrzałem do prawdziwej rozgrywki i cenię coś ponad niż tylko grafikę. Lecz nie ukrywam, że i z tą by się przyjemniej grało. Jeżeli już mowa o grafice i o Drakensang to nie zdziwiłbym się jakby poleciała na wysokich. Wiem że lapek to nie to samo co stacjonarny ale na posiadanym compalu gram wsporo nowszych tytułów i nie muszę szczególnie ograniczać się w detalach. Ehh mam lenia i nie chce mi się iść do empiku =D może bym już miał :) te święta odbędą się bez prezentów dla najbliższych ;D

EDIT://

Dzięki za podpowiedź z tym demkiem :) również sobie za moment ściągnę i za jakieś 30 min zdam relacje z gry :)

EDIT2://

Macie może jakiś szybki serw by szybko ściągnąć to demko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za tak szybką odpowiedź. Jeśli chodzi o mój procesor to też mam dwurdzeniowy. A teraz moje drugie pytanie:Czy lepiej kupić King''s Bounty czy Drakensang? Chodzi mi o to, która gra dostarczy mi więcej godzin przed komputerem oraz która jest bardziej grywalna? Aha i czy ktoś mógłby mi podać link do jakiejś zaufanej strony z demem Drakensang do pobrania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 17:39, revolt505 napisał:

Dziękuję za tak szybką odpowiedź. Jeśli chodzi o mój procesor to też mam dwurdzeniowy.
A teraz moje drugie pytanie:Czy lepiej kupić King''s Bounty czy Drakensang? Chodzi mi
o to, która gra dostarczy mi więcej godzin przed komputerem oraz która jest bardziej
grywalna? Aha i czy ktoś mógłby mi podać link do jakiejś zaufanej strony z demem Drakensang
do pobrania?


http://www.gamershell.com/download_30504.shtml

Zassasz pewniaka ale transfery nie są zbytnio zadowalające... przynajmniej dla mnie.

Co do Twojego dylematu to zależy od gusta, w King''s Bounty ani w Drakensang nie grałem, lecz ja bym brał rasowego crpg`a. Nie przepadam za elementami strategii :) ten gatunek jest raczej nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj ściągnąłem demo i muszę powiedzieć, że ta gra jest świetna. Na razie nic o fabule powiedzieć nie mogę, ale z tego co widziałem może być ciekawie. Bardzo podoba mi się walka, fajnie, że jest aktywna pauza. Grafika i muzyka to duży plus tej gry. Poczekam jeszcze na polskie demo, aby móc dowiedzieć się coś na temat fabuły, chociaż i bez tego na pewno grę kupię :D
PS. Z ciekawości zainstalowałem grę na starszym kompie: AMD Athlon 64 3200+ ATI 1950 GT 1 GB RAM. Gra działa płynnie na wysokich ustawieniach w rozdzielczości 1440x900. Widać, że twórcy przyłożyli się i dobrze zoptymalizowali grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować