Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2007 o 16:29, Kerigun napisał:

A właśnie czym jest ten mod garrys mod ??

a takie laboratorium testowe i leveleditor w jednym. Możesz sobie przetestować różna aspekty fizyki gry w dowolnej konfiguracji. Np. inscenizujesz scenkę, że ktoś wchodzi na deskę, ta pęka albo spada, na inną, potrącajacą beczkę którta turla się i spada... i tak dalej itd itp. takie fizyczne Sourece''owe Incerdible Machine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 22:33, Iqor napisał:

Nie kupowałem Orange BOX. Ostatnio kupiłem samego Half- Life 2 i powiem, że nie żałuję, ponieważ
trochę zawiodłem się na tej grze.


A dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego spolszczenia do Orange Box (spolszczające nie tylko napisy, ale i tekstury). Strona z ponoć najlepszą PL-ką do tej gry http://www.hl2-pl.info/ wygasła. Najbardziej azleży mi na spolszczeniu do hl2 i episode One, bo pozostałe gry są już orginalnie (ale straszne słabo)spolszczone. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 23:47, Iqor napisał:

Spodziewałem się więcej po tej grze. Ciężko to określić.

Wiem, co czujesz, bo również mnie trochę zawiódł HL2. Najdziwniejsze jest to, że sam nie wiem, dlaczego - jest fabuła z dreszczykiem, bronie, pojazdy... a mimo to Half-Life mnie zbytnio nie wciągnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie nie zawiódł. Choć ogólnie bardziej lubię RPG niż FPS-y to jednak bawiłem się świetnie i jest to IMO najlepszy obok serii Call Of Duty FPS. I wbrew pozorom obie gry są bardzo podobne. Żadnych przerywników filmowych,wszystkie akcje widzane oczami bohatera i niemy bohater,którego twarzy nie widzimy przez cała grę. W RPG byłaby to porażka,ale w przypadku strzelanin sprawdza się świetnie. Może w Call of Duty jest więcej akcji drużynowych,ale w HL2 też nie zawsze działamy sami,bo raz u boku antlionów,raz u boku rebeliantów. Krótko mówiąc polecam HL2 każdemu,kto lubi intensywną,pełną zwrotów akcję. Zwłaszcza,że wyszedł pakiet Orange Box w którym mamy też do niego dwa dodatki ;)

Aha i jeszcze co nieco o fabule. Zazwyczaj jest to w FPS-ach czynnik drugorzędny,ale nie w tym przypadku. Co prawda jesli ktoś nie grał w jedynkę to z początku,może być nieco zagmatwana,(BTW W jedynce była lepsza ;)),ale z biegiem czasu staje się bardziej przejrzysta. Z pewnością jest lepsza niż w setkach innych FPS-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 10:35, Kamil950 napisał:

Aaa. Znalazłem na forum gram.pl spolszczenie do hl2 ( http://www.softwarepatch.pl/plik/1385/spolszczenia/Spolszczenie_Half-Life_2_PL_v17.html
), ale nadal szukam do Episode One. Jeszcze raz proszę o pomoc.


Spolszczenie do Episode One jest tutaj - http://plprojekt.ovh.org/ . Nie spodziewaj się tej samej jakości, co w podstawce - robili je całkiem inni ludzie i trochę baboli jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy Half-Life 2 pisze na Steamie

"Wersje językowe : English*, Francuski*, Niemiecki*, Włoski*, Koreański*, Hiszpański*, Rosyjski*, Chiński uproszczony*, Chiński tradycyjny*, Holenderski, Duński, Fiński, Japoński, Norweski, Polski, Portugalski, Szwedzki, Tajlandzki
* languages with full audio support"

A jak odpalam gre, to napisy w grze (gdy np. mówią postacie) są po angielsku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2007 o 14:13, mesiu59 napisał:

A jak odpalam gre, to napisy w grze (gdy np. mówią postacie) są po angielsku ;/

Z tego co pamiętam, to wystarczy wpisać coś w konsoli, bądź zmienić coś w konfiguracji gry(plikach tekstowych). Wiem, bo brat sam mi ustawił język polski(wpisał jakąś komendę w konsoli).
Poszukaj rad na jakiś fanowskich stronach, tam powinno być wszystko opisane(brat dowiedział się właśnie tego z jakiejś strony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 14:18, Darkstar181 napisał:

Z tego co pamiętam, to wystarczy wpisać coś w konsoli, bądź zmienić coś w konfiguracji gry(plikach
tekstowych). Wiem, bo brat sam mi ustawił język polski(wpisał jakąś komendę w konsoli).
Poszukaj rad na jakiś fanowskich stronach, tam powinno być wszystko opisane(brat dowiedział
się właśnie tego z jakiejś strony)

Ale to jest normalna usługa w Steamie, więc nie powinno nic się edytować, tylko polski język powinien być od razu :)

Ściągam właśnie EP1, bo tam też pisze, że jest język polski, i zobacze czy tam wszystko jest tak jak być powinno, czyli czy są polskie napisy, jak np. w Portalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 14:39, mesiu59 napisał:

Ściągam właśnie EP1, bo tam też pisze, że jest język polski, i zobacze czy tam wszystko jest
tak jak być powinno, czyli czy są polskie napisy, jak np. w Portalu


sciagasz ?!
piractwo komputerowe to kradziez!!!
no chyba, ze za produkt zaplaciles i sciagasz go przez steam, choc to bardzo nieoplacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie w Nova prospect, w miejscu gdzie trzeba odpierac ataki strażników.Czytałem gdzieś że trzeba rozstawić te wieżyczki w odpowiednich miejscach żeby możliwie bezstresowo przejśc ten etap.Rozstawiam je więc jednak po jakimś czasie muszę latac i je ustawiac na nowo, może mi ktoś powiedziec w jakich miejscach je ustawic , lub dac screeny na kturych widać gdzie rozstawic te wieżyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować