Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa grafika na stronie Blizzarda w przeddzień BWI

462 postów w tym temacie

To po prostu nijak pasuje do Warcrafta, Diablo czy Starcrafta. Może trochę do Warcrafta, ok, ale zbytnio nie oddaje tego uniwersum, więc raczej to coś zupełnie nowego.

Teorie o nowym Warcrafcie są prawdopodobne, ale najbardziej prawdopodobna jest zupełnie nowa gra. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Starcrafcie II nie było wiadome NIC przed zeszłorocznym BWI, jednak było prawdopodobne, że Blizz ogłosi akurat SC2, gdyż impreza miała miejsce w Seulu - stolicy Korei - kraju, który ma największego fioła na punkcie StarCrafta.
W tym roku może być to zarówno Warcraft IV jak i Diablo 3 - prace nad każdą z tych gier mogą trwać już i od dwóch lat a my nie mamy o tym pojęcia, bo Blizz bardzo dba o brak wycieków, i, w przeciwieństwie do wielu innych firm, bardzo mu to wychodzi, więc możliwości mamy właściwie 5 - Diablo 3, Warcraft IV, zwykła reklama WotLK, nowy dodatek do WoW lub wskrzeszenie SC:Ghost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze podsumuje wszystkie podejrzenia fanów do tego co będzie gry lód pęknie/roztopi się. Wszystkie te teorie pochodzą z forów polskich i zagranicznych.Kolejność przypadkowa

1. World of Warcraft: Wrath of the Lich King (data wydania, data bety, więcej info o grze , trailer intra tak jak to było w przypadku BC, najpierw pokazali nam trailer później full intro)
2.Diablo 3 o Diablo się spekuluje od dawna szczególnie od wykupienia przez blizzard strony diablo3.com która należała do niedawna do fanów Diablo
3.Starcraft 2 (data wydania, data bety, więcej info o grze)
4.Warcraft The Movie (data wydania, trailer, bardziej szczegółowe dane na temat filmu)
5.Hydra kod roboczy nowej tajemniczej gry Blizzarda o której jakiś czas temu pojawił się news na gram.pl
(może poznamy jakieś szczegóły projektu, może tytuł)
Analizując fora fanowskie najmniej spekulacji jest w sprawie Warcrafta IV nie wiem czy to coś znaczy ja osobiście stawiam na Diablo 3 lub któryś z powyższych punktów dotyczących Wotlk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 16:13, Gol Galad napisał:

To po prostu nijak pasuje do Warcrafta, Diablo czy Starcrafta. Może trochę do Warcrafta,
ok, ale zbytnio nie oddaje tego uniwersum, więc raczej to coś zupełnie nowego.

Teorie o nowym Warcrafcie są prawdopodobne, ale najbardziej prawdopodobna jest zupełnie
nowa gra. ;P


Patrząc logicznie to żaden z projektów bo by mieli ich za dużo :< lecz ostatnio nabór pracowników do Blizza był bardzo duży wiec kto wie co oni tam knują. Jeszcze kilka dni i się przekonamy :>

najbardziej prawdopodobny jest Diablo 3 bo ostatnie miesiące to prawie same plotki o tej grze.
Następny jest Warcraft 4 lecz nie tak dawno Rob Pardo dał jasno do zrozumienie że jak już coś to po ukończeniu Starcrafta 2 mogą zostać rozpoczęte prace nad WC 4
I najmniej prawdopodobne nowy projekt [uniwersum?]

Ciężko powiedzieć by tak wielka tajemnica miała na celu tylko podaniu kilku info o dodatku do wowa czy SC2 a najmniej prawdopodobne że to zapowiedzieć WWI 2008 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj ja to ma być diablo III to żeby chociaż za 2 lata wyszło, żebym chociaż do licencjata doszedł na studiach bo podejrzewam, że pochłonęło by mnie bez reszty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 16:20, MasterPL napisał:

4.Warcraft The Movie (data wydania, trailer, bardziej szczegółowe dane na temat filmu)


to wydawało by się całkiem możliwe... te elementy grafiki wskazują na dwie produkcje Bilzzarda, to może mieć jakiś sens...

Dnia 24.06.2008 o 16:20, MasterPL napisał:

5.Hydra kod roboczy nowej tajemniczej gry Blizzarda o której jakiś czas temu pojawił
się news na gram.pl


w sumie o tym też chyba wszyscy zapomnieli, a może się okazać ten projekt czarnym koniem. wszyscy myślą o którejś z kontynuacji dotychczasowych sag, a tu nowy projekt jest jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 15:58, TTBoS napisał:

Jakie osły nie czytają co mówi Rob Pardo ;s Wow to wow Warcraft to Warcraft


WoW to Warcraft. I dopóki będzie WoW na topie dopóty nie będzie warcrafta IV! To taka kontynuacja która nadal się przecież rozwija:) Jakiś inny tytuł może, ale nie warcrafta IV. Bo ten świat właśnie jest rozwijany przez WoWa.
kto chce niech się łudzi ja w to nie wierzę.

Lamb3rt Znam Blizza i zawsze lubili robić dużo szumu wiele nie mówiąc:) Jak widać działa i ludziska wymyślają co sami by chcieli. Robi tym zamieszanie bo wiedzą doskonale jak to działa:) Ale nie wierzę w warcrafta IV. Szum doskonały do coraz lepszego promowania dodatku, a nie od dziś wiadomo że WoW to nadal kura znosząca diamentowe jajka;)

Dodatkowo chcę zaznaczyć że jeśli jest miecz arthasa to bardziej nawiązanie do WoWa, a nie warcrafta IV bo jak wiadomo w najnowszym dodatku będziemy mogli właśnie się zmierzyć z Arthasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ten obrazek jest jednak związany ze Starcraftem 2? Na tegorocznych WWI mogą ogłosić datę premiery bety lub wersji ostatecznej (ostatnie newsy się kłaniają :)). W każdym razie jeżeli art jest związany z grą to mamy kolejny hit w drodze, bo w końcu każda gra Blizza to Hit przez duże "H". :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dogłębnym przemyśleniu stawiam na coś z uniwersum Warcrafta. Może film Warcraft? Nie wiem, jak coś to o nim tylko wspomną. Warcraft IV? 5 % szans, że to właśnie ten tytuł. Najbardziej chyba pasuje do Wrath of the Lich King, ale po co byłoby tyle zamieszania skoro o tej grze od dawna wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są też runy z D2.Nie wiem czy mi linka można dać, ale jbc to mi go usuna mody :P. jest też temat na diablofans.com na forum w którym jest więcej "dowodów". Więc może nie wszystko jest przesądzone i bedzie D3
img142.imageshack.us/img142/6122/ice2bs5.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 16:45, Stwór napisał:

> Jakie osły nie czytają co mówi Rob Pardo ;s Wow to wow Warcraft to Warcraft

WoW to Warcraft. I dopóki będzie WoW na topie dopóty nie będzie warcrafta IV! To taka
kontynuacja która nadal się przecież rozwija:) Jakiś inny tytuł może, ale nie warcrafta
IV. Bo ten świat właśnie jest rozwijany przez WoWa.
kto chce niech się łudzi ja w to nie wierzę.

Chyba zabijany ;p WoW niszczy warcrafta bo nie ciągnie fabuły tylko cały czas ją wałkujesz ;p
W tamtym roku był wywiad z Robem Pardo który jasno mówi że jeśli tylko będą chęci to po Starcrafcie 2 będzie Warcraft 4 i to mi wystarczy bo to znak że nie tylko fani chcą WarCrafta 4 lecz może i sam Blizzarda czas pokarze.

To jest tak WoW jest dobry na 1 wrażenie później to już tylko sieka na początku się zagrywałem teraz widzę w tym tylko system pvp i jak by tu zrobić mega chara na areny a nie o fabule i to mam na myśli mówiąc że WoW zabija Warcrafta :P

Dla tego po tylu latach gry w wowa mam wielką chęć zagrać w warcrafta 4 a co do fabuły Blizzard ma masę wyjść zrobić fabuły 15lat po wydarzeniach z WoWa i teoretycznie wyjdzie na to że to i tak się nic nie zmieni jak zaraz po zakończeniu fabuły z WC3 :P

I tak jak pisałem wcześniej w postach że jak ma to być zapowiedź będzie to Diablo 3 tak na 80% a i on mi wystarczy do ogłoszenia prac nad WarCraftem 4

Ps. WoW ma jeszcze dobry + mianowicie na Blizzconie można posiwmać z ludzi co z siebie nie robią by się upodobnić do swoich postaci z Wowa xd

i oczywiście kapela lvl 70ETC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak czy owak moje pierwsze skojażenie było z rozpadającym się kamieniem (filmik na koniec dodatku do D2) i "dziurą w czasoprzestrzeni" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, chciałbym się już dowiedzieć o co z tym chodzi. Może już jutro lód się całkiem pokruszy ?? :). Blizzard ma teraz wieeeelkie zatrudnianie do jakiegoś "Top Secret" projektu, miejmy nadzieję, że to będzie coś nowego, a nie kolejna reklama czegoś o czym już wiemy. Bo to by było takie...chamskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować