Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa grafika na stronie Blizzarda w przeddzień BWI

462 postów w tym temacie

Heh, wszyscy tak się napalają na to co jest za tym logiem, a tu się okaże, że to jest jakieś duże logo Blizzard Worldwide Invitational, albo coś w tym stylu :P. A skoro mowa o projekcie Hydra, to jak wiadomo hydra miała wiele głów, więc jedyne z czym mi się to kojarzy, to gra łącząca wszystkie światy Stracrafta, Warcrafta i Diablo. Niby Hydra to jeden z czarów czarodziejki w D2, ale to chyba takie troszkę zbyt luźne skojarzenie. A może Blizzard zaczyna robić coś na konsole...oby nie. Jedyna firma w całości poświęcona PC miałaby zdradzić ten rynek i zacząć robić gry na konsole?...to byłby chyba najczarniejszy z najczarniejszych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 14:39, ROTFL napisał:

Niemal na pewno ogłoszą prace nad Diablo 3, Warcraft 4 choć jest to genialna i cudowna
seria pewnie poczeka, bo 2 RTSów na raz się nie wypuszcza. Dlatego moim zdaniem premiery
będą wyglądały mniej więcej tak:
- Wrath of the Lich King
- StarCraft II (gdzieś tak w grudniu, bo jest to najlepszy okres zarówno do maksymalizacji
sprzedaży jak i maksymalizacji szans na GOTY)

Nie ma szans na SC2 w grudniu tego roku. Prędzej dodatek do WoW wyjdzie w tym czasie. SC2 najprędzej wyjdzie w połowie 2009, albo w grudniu 2009 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 14:29, piotr3k21 napisał:

na konkurencyjnym serwisie ukazala sie taka wiadomosc:

Światek graczy od poniedziałku śledzi pilnie wszystkie informacje na temat nadchodzącej
imprezy Blizzard Worldwide Invitational 2008 i próbuje odkryć sens tajemniczych obrazków
na stronie www firmy. Teraz pora na parę słów ze źródła.

Szum wokół tego, co Blizzard ujawni w trakcie najbliższego weekendu jest ogromny, a spekulacje
krążą od Diablo III, przez zupełnie nowy projekt (Hydra?), po więcej informacji na temat
już ujawnionych tytułów (Stacraft II i dodatek do WoW). Tymczasem Rob Pardo, wice-szef
od designu, w rozmowie z przedstawicielami serwisu Gameindustry.biz wyraźnie mówi o jakimś
dużym ogłoszeniu: „Więc chcecie, żebym ogłosił grę przed naszym oficjalnym ogłoszeniem?
Bez obrazy, ale tu (na Games Developer Conference – przyp. red.) jest jakieś 300
osób, a podczas WWI będzie 8000 osób, które mnie rozszarpią, jeśli powiem coś teraz.
Wiem jednak na pewno, że wszyscy będą bardzo podekscytowani tym, co zamierzamy ogłosić.”


zrodlo: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=41648

mam nadzieje ze to bedzie diablo3!!


Kurde Rob Pardo ostatnio dużo mówił o Warcraft 4 w swoich wywiadach :>.
Ehh ten Blizzard oni wszystko planują z wyprzedzeniem przynajmniej z 5lat xD i wszystko co mówią ma jakiś cel ehh tylko czekać do końca tego cyrku :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawiaja dwie rzeczy:
-dlaczego 1. runa z frostmourna zostala zmieniona i skad jest ta nowa?
-zostaly jeszcze dwa dni przed calkowitym peknieciem lodu. dwa dni na nowe runy, symbole czy co innego. co bedzie? lost vikings?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 16:58, Piger napisał:

czy co innego. co bedzie? lost vikings?

no chyba, panowie z blizzarda, czy raczej s&s nie cofają się aż tak daleko w przeszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 16:58, Piger napisał:

Mnie zastanawiaja dwie rzeczy:
-dlaczego 1. runa z frostmourna zostala zmieniona i skad jest ta nowa?
-zostaly jeszcze dwa dni przed calkowitym peknieciem lodu. dwa dni na nowe runy, symbole
czy co innego. co bedzie? lost vikings?


Bylo juz pisane ze to od SC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciacho/

Wydaję mi się, że to co mówisz o połączeniu wszystkich światów brzmi najsensowniej ze wszystkich teorii. Dziś już obrazek wygląda inaczej, dodali nową runę i jeszcze bardziej otworzyli lód. Wydaje mi się, każda z tych run symbolizuje któreś uniwersum, może nawet kilka odpowiada za jedno (bo np. dwie runy wyglądają jak runy z Diablo II). No cóż, pozostaje nam czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 14:52, adamlut napisał:

ROTFL, takie małe pytanko, od kiedy seria DIABLO to RTS? Mi się zawsze zdawało, że to
jest typowa "siekanka" czyli hack & slash...


Nie wiem jakim cudem doczytałeś się w moim poście stwierdzenia, że Diablo to RTS :O. Pisałem, o tym że nie ma szans na wyjście SC2 i W4 w nieodległych terminach, o D3 była jedynie pierwsza część zdania: "Niemal na pewno ogłoszą prace nad Diablo 3".

Czedwik

Dnia 25.06.2008 o 14:52, adamlut napisał:

Nie ma szans na SC2 w grudniu tego roku. Prędzej dodatek do WoW wyjdzie w tym czasie. SC2 najprędzej
wyjdzie w połowie 2009, albo w grudniu 2009 :)


Szanse są zawsze, weź pod uwagę fakt, że SC2 jest tworzony od zakończenia prac nad TFT, czyli już praktycznie 5 lat. Nawet jak na Blizza jest to już dość sporo. Gra wygląda na dość kompletną, a do grudnia jeszcze pół roku na szlify i balans. Zresztą skoro o balansie już mowa, to z reguły jest on jednym z koncowych etapów tworzenia gry; wiadomo, że zarysy balansu są cały czas, ale ostateczne szlifowanie i dopieszczanie równowagi to już końcówka, a przecież ostatnio w necie można było trochę przeczytać o zmianach balansujących rozgrywkę, więc grudzień tego roku jest realny, choć oczywiście nigdy nie ma pewności, zwłaszcza że to Blizzard ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2008 o 18:05, AjKnowJu napisał:

Bylo juz pisane ze to od SC2.



nie rozumiesz, nie to, co sie dzis pojawilo, tylko to co sie pojawilo W MIEJSCU tej pierwszej runy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na temat niektory teorii to zal pisac :P ... ja licze ze oglosza premiere SC2 i zapowiedza Diablo 3. Za duzo sie dzialo kolo D3, stronka, materialy itd. zeby teraz to zamknac ot tak. W4? Chcialbym ale poki jest WoW ktory zapewnia Bizzowi utrzymanie to nie beda chcieli tego ruszyc ;P bo i po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NA 99% to WarCraft IV.
Gdy przyjrzeć się dokładnie wygląda to na topniejący Tron Lodu (dawno nie grałem, nie pamiętam dokładnej nazwy)

Kto się ze mną zgadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 21:19, Pershing92 napisał:

NA 99% to WarCraft IV.
Gdy przyjrzeć się dokładnie wygląda to na topniejący Tron Lodu (dawno nie grałem, nie
pamiętam dokładnej nazwy)

Kto się ze mną zgadza?


Ja nie... o Diablo III mówili już i producenci i twórcy :-). Na gryonline.pl masz ciekawego newsa który daje na to kilka dowodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 21:19, Pershing92 napisał:

NA 99% to WarCraft IV.


Na 99% nie jest to Warcrft IV.
Prawdopodobnie tą oczekiwaną grą (jeśli zakładamy, że grafiki dotyczą wydania nowej gry a nie promocji nadchodzącego tytułu lub BWI) będzie trzecia część Dialblo, albo projekt Hydra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś tam o tym słyszałem, ale co to jest ta Hydra?

Właśnie mnie olśniło :D
Dla mnie jest tak:
- sam lód to Blizzard który się otwiera na ujawnienie informacji
- naliczyłem tam 3 runy:
*runa z miecza Arthasa to symbol dodatku do WoW`a (raczej oczywiste)
*runa numer 2 to symbol Starcrafta (przypomina jakby kosmitę albo ducha)
*runa numer 3 to Diablo 3 :)

Dla mnie wszystko jasne :D

Teraz ktoś się ze mną zgadza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować