Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

GTA: Vice City

1287 postów w tym temacie

Siemka.
Mam oryginalną angielską wersję gry GTA VC. Gdy w opcjach wyłączyłem opcję "frame limiter" (po polsku: ogranicznik klatek czy jakoś tak), to rozdzielczość tekstur budynków spada do takiej, że żal, rozgrywka jest przerywana
ciągłymi (trwającymi kilka sekund) komunikatami: loading i w ogóle graficznie to jedno wielkie totalne zero.

Podam parametry mojego kompa:

Celeron D 2.72 GHz
512 mb ram
GF FX 5200 128 mb vram

może wy coś poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 16:07, KrzyCH1995 napisał:

Siemka.
Mam oryginalną angielską wersję gry GTA VC. Gdy w opcjach wyłączyłem opcję "frame limiter"
(po polsku: ogranicznik klatek czy jakoś tak), to rozdzielczość tekstur budynków spada
do takiej, że żal, rozgrywka jest przerywana
ciągłymi (trwającymi kilka sekund) komunikatami: loading i w ogóle graficznie to jedno
wielkie totalne zero.


Włącz frame limiter :D Masz za dobry komputer (jak na tę grę rzecz jasna) i gra nie nadąża z wczytywaniem tekstur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą. Gram na panoramicznym monitorze i jak ustawiłem w opcjach panoramę to Tommy strzela gdzie indziej niż celownik pokazuje. Co powinienem zrobić? Jak wyłącze panoramę to obraz robi się rozciągnięty więc to rozwiązanie odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem dotyczący VC-MP. Bardzo chciałem zacząć w to grać (specjalnie dla tego moda kupiłem grę za 24,90 zł. w Empiku ;]), lecz gdy włączam jakiś serwer, jest napisane, że potrzebuję wersji 1.0 gry GTA Vice City, by móc rozpocząć zabawę. Czy znacie jakiś plik downgrade''ujący GTA VC z Kolekcji Klasyki do wersji 1.0?
Bardzo proszę o pomoc. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 09:54, xbit71 napisał:

Mam pewien problem dotyczący VC-MP. Bardzo chciałem zacząć w to grać (specjalnie dla
tego moda kupiłem grę za 24,90 zł. w Empiku ;]), lecz gdy włączam jakiś serwer, jest
napisane, że potrzebuję wersji 1.0 gry GTA Vice City, by móc rozpocząć zabawę. Czy znacie
jakiś plik downgrade''ujący GTA VC z Kolekcji Klasyki do wersji 1.0?
Bardzo proszę o pomoc. ;]


To jest multiplayer do Vice City?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 00:04, Ecko09 napisał:

To jest multiplayer do Vice City?!

Tak, jest nawet do GTA 3 (no i do SA).
Do VC nazywa się VC-MP i chyba MTA VC (dwa multiplayery). Do GTA 3 też jakieś "MTA".

No i właśnie - też chcę zakupić tą grę z Kolekcji Klasyki, tylko, że widzę, że multi nie działa z tą wersją. SA dało się legalnie przerobić z wersji chyba 2.0 od Cenegi na 1.0 wymaganą do grania w multi. Czy jest taki sposób w VC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 15:38, dominikańczyk napisał:

Ja nie przeszedłem w 100% bo mi się nie chciało, ale ogólnie to świetna gra.


To powiem ci tak szczerze. Żałuj Vice City to naprawdę udana część ja ją przeszedłem już chyba z 6 razy może i więcej tak mi sie podobała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 08:57, Dekerinho6 napisał:

> Ja nie przeszedłem w 100% bo mi się nie chciało, ale ogólnie to świetna gra.

To powiem ci tak szczerze. Żałuj Vice City to naprawdę udana część ja ją przeszedłem
już chyba z 6 razy może i więcej tak mi sie podobała...

Ukończyć grę w 100% to znaczy zakończyć główną fabułę, odnaleźć wszystkie 100 statuetek, wykonać wszystkie misje poboczne, wyskoczyć z wszystkich skoczni itp. itd. Zapewne o takie 100% chodziło dominikańczykowi. Sam nigdy nie przeszedłem żadnego GTA w 100%, mimo że główny wątek ukończyłem kilkakrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 09:12, Igor FCBayern napisał:

Ukończyć grę w 100% to znaczy zakończyć główną fabułę, odnaleźć wszystkie 100 statuetek,
wykonać wszystkie misje poboczne, wyskoczyć z wszystkich skoczni itp. itd. Zapewne o
takie 100% chodziło dominikańczykowi. Sam nigdy nie przeszedłem żadnego GTA w 100%, mimo
że główny wątek ukończyłem kilkakrotnie.


Ja mam tak samo ;D, nigdy nie mogłem wykonać tych misji kaskaderskich czy wszystkich zadym ... poza tym niektóre misje "samochodzikowe" czy "Stallion Ride" ( lub jakoś tak ) były bardzo irytujące ... ;D

BTW: zobaczcie to

http://pl.youtube.com/watch?v=47XaK4XJxFQ

Ech ... rozmarzyłem się ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 08:57, Dekerinho6 napisał:

> Ja nie przeszedłem w 100% bo mi się nie chciało, ale ogólnie to świetna gra.

To powiem ci tak szczerze. Żałuj Vice City to naprawdę udana część ja ją przeszedłem
już chyba z 6 razy może i więcej tak mi sie podobała...


O tak! VC to gra legenda. Producenci mogliby zamiast czwórki mogliby zrobić GTA: Vice City 2... czy jakoś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 09:15, KŁEJK napisał:

> Ukończyć grę w 100% to znaczy zakończyć główną fabułę, odnaleźć wszystkie 100 statuetek,

> wykonać wszystkie misje poboczne, wyskoczyć z wszystkich skoczni itp. itd. Zapewne
o
> takie 100% chodziło dominikańczykowi. Sam nigdy nie przeszedłem żadnego GTA w 100%,
mimo
> że główny wątek ukończyłem kilkakrotnie.

Ja mam tak samo ;D, nigdy nie mogłem wykonać tych misji kaskaderskich czy wszystkich
zadym ... poza tym niektóre misje "samochodzikowe" czy "Stallion Ride" ( lub jakoś tak
) były bardzo irytujące ... ;D

BTW: zobaczcie to

http://pl.youtube.com/watch?v=47XaK4XJxFQ

Ech ... rozmarzyłem się ... :)

Dobra, a co ta piosenka ma wspólnego z GTA Vice city? Pewnie mało kto ukończył obojętnie jaką część GTA w 100%. Misje fabularne w 100% to pewnie prawie każdy ukończył. Ja w GTA3 tak właśnie zrobiłem, miałem też zebrane 20-pare paczek i miałem tylko 31%! Vice city najfajniejsze nie licząc GTA4, mapa mogła by być większa. A w każdej GTA 3D jest lotnisko a tylko w San Andreas działają, mieli zrobić połączenie wszystkich miast, ale coś im nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 15:13, Dominik000 napisał:

Dobra, a co ta piosenka ma wspólnego z GTA Vice city? Pewnie mało kto ukończył obojętnie
jaką część GTA w 100%.

Ta piosenka ma dużo wspólnego z GTA VC jest to jeden z lepszych utworów w radiu Emotion 98.3. A co do ukończenia gry w 100% to przeszedłem wszystkie wersje 3D na 100% nie licząc IV w którą jeszcze gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też :/ Najgorzej z przechodzeniem na 100% było w GTA SA, ale GTA Vice City Stories mam zaliczone na 91.5% (wszystkie 99 balonów, wszystkie zadymy, tylko skoki nie skończone :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 15:13, Dominik000 napisał:

Dobra, a co ta piosenka ma wspólnego z GTA Vice city?

Ano ma więcej niż mógłbyś myśleć. Ta piosenka to motyw przewodni z hitu lat bodaj osiemdziesiątych - serialu Miami Vice - w polskiej wersji zwał się "Policjanci z Miami". Po więcej informacji odsyłam do Wiki i innych źródeł. A jak się dobrze przyjrzysz to zauważysz wiele cech wspólnych pomiędzy serialem a grą. Poza tym jak już wspomniał kolega wyżej ten utwór przewija się na ścieżce dźwiękowej w GTA VC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 15:13, Dominik000 napisał:

Dobra, a co ta piosenka ma wspólnego z GTA Vice city?


To jest theme z Miami Vice, pojawia się on także w stacji radiowej Emotion 98.3 w Vice City ;)

Dnia 26.05.2008 o 15:13, Dominik000 napisał:

Pewnie mało kto ukończył obojętnie jaką część GTA w 100%.


Ja ukończyłem każdą część w 100% - GTA1, GTA London 1969, GTA2 (zarówno na PSX, jak i na PC); GTA3, Vice City, San Andreas (PS2 i PC); Liberty City Stories, Vice City Stories (na PS2, ale na dniach będę miał PSP, także ponownie zagram w te ostatni xD), no i jeszcze w kolejce czeka GTA4 (grę już mam - wersja EK :P - czekam jeszcze tylko na PS3, które będzie pod koniec czerwca ;))

EDIT: No i jeszcze London 1961 na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 15:46, mtwarog napisał:

> Dobra, a co ta piosenka ma wspólnego z GTA Vice city?

To jest theme z Miami Vice, pojawia się on także w stacji radiowej Emotion 98.3 w Vice
City ;)

> Pewnie mało kto ukończył obojętnie jaką część GTA w 100%.

Ja ukończyłem każdą część w 100% - GTA1, GTA London 1969, GTA2 (zarówno na PSX, jak i
na PC); GTA3, Vice City, San Andreas (PS2 i PC); Liberty City Stories, Vice City Stories
(na PS2, ale na dniach będę miał PSP, także ponownie zagram w te ostatni xD), no i jeszcze
w kolejce czeka GTA4 (grę już mam - wersja EK :P - czekam jeszcze tylko na PS3, które
będzie pod koniec czerwca ;))

EDIT: No i jeszcze London 1961 na PC :)

Rozumiem, nie pamiętam, że ta piosenka była w Vice city bo nigdy tej gry nie miałem. Grałem tylko u kolegi lub kuzyna. No nieźle, pewnie musiałeś się nieźle namęczyć aby je wszystkie przejść na 100%.Ja nie przepadam za fizyką jazdy w GTA, i to mnie zniechęca, ponać w GTA4 jest inna. Ja w GTA3 wykonywałem dodatkową misję gdy skończyłem wszystkie fabularne i mi się odechciało, ale teraz przechodzę Scarface na 100%, teraz mam 67% a niedawno skończyłem wszystkie misje fabularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm gta vc to byl hit do dzisiaj uwaza sie za najlepsze gta...
Prawda gta 4 ale to juz nie to samo co gta vc
Ciezko jest przejsc na 100 % ja przeszedlem tylko misje podstawowe dalej mi sie nie chcialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś kto kupował już coś przez gram.pl mógłby się ze mną skontaktować bo mam problem, podaje moje gg :334698 z góry dziex za pomoc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować