Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Risen - nowa gra twórców Gothic

4634 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2009 o 21:22, Isildur napisał:

> W meilu pisze o wszystkich, którzy zamówili pre-ordera, a status mojego zamówienia
to:
> "przyjęte do realizacji".

To reszta, która nie złożyła zamówienia w sklepie Cenegi będzie czekała do 16-tego, przynajmniej
tak wnioskuję po tej wiadomości... ;/


Zawsze możesz jeszcze dzisiaj złożyć zamówienie. Może ci się uda i ci wyślą. ;)

Oto treść wiadomości:
Z wielką radością informuję, że pre-ordery z sklep.cenega.pl zostaną
wysłane nie 16''go października a 6''go! Osoby które złożyły zamówienie
już za dnia będą mogły się cieszyć nowiutkim egzemplarzem Risen''a.

Przypomnę skład polskiego wydania:
-płyta z grą
-płyta z materiałami filmowymi
-instrukcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdziwienie. :) Tego się nie spodziewałem. Plusik dla Cenegi, wie jak zaskoczyć graczy. Co jednak nie usprawiedliwia tego, że nie ma dubbingu(ja byłbym zachwycony wersją kinową i pełną do wyboru), ale mówi się trudno.

Jak myślicie, jeśli złożyłem zamówienie przed chwilą, to mam szansę na wylosowanie tej figurki, które losowane są wśród osób, które złożyły zamówienie przed premierą(ta jakby nie było odbędzie się jutro)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem żadnego maila, dziwne. A, i prócz tego że wysyłka 6.10 to na dodatek wśród pre-orderowców zostaną rozlosowane figurki gnoma. Ot, taki szczegół.

EDIT: choć szkoda że tym co zamówili pre-order nie dadzą płyty z muzyką z gry. Ale jakby co "wydłubie" się z plików z grą :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 21:43, sinir napisał:

Zdziwienie. :) Tego się nie spodziewałem. Plusik dla Cenegi, wie jak zaskoczyć graczy.


Raczej minusik i to wielki.Najpierw obok zamówień Risen widnieje odliczanie z podaną ilością dni na przyjmowanie zamówień , a potem znienacka to znika i osoby które sądziły iż mają jeszcze kilka ładnych dni , są niemile zaskoczone(to ja np).


Dnia 05.10.2009 o 21:43, sinir napisał:

Jak myślicie, jeśli złożyłem zamówienie przed chwilą


Czy korzystałeś z kodu promocyjnego na zniżkę 40%? Ja wbijam swój kod , a cena do zapłaty nie ulega zmianie i zaczynam się zastanawiać , co jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 21:47, Stefan_Skellen napisał:

Przed chwilą zajrzałem do sklepu i przy Risenie pisze, że towar jest dostępny natychmiast.
To chyba oznacza, że jeśli ktoś zamówi grę teraz to też wcześniej ją dostanie. ;)


Przy składaniu zamówienia podane jest , że wysyłka w ciagu 24 godzin , więc jak nie patrzeć , 16 go października to nie oznacza.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 21:50, KrzychW napisał:

Czy korzystałeś z kodu promocyjnego na zniżkę 40%? Ja wbijam swój kod , a cena do zapłaty
nie ulega zmianie i zaczynam się zastanawiać , co jest nie tak.


Zastosowałem zniżkę 40% z Kompanii Graczy i odjęło mi normalnie. Moja cena do zapłaty wynosiła niecałe 96zł, została już zapłacona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 21:52, Bambadil napisał:

Trzeba było wcześniej się decydować. Kod zniżkowy z KG jest chyba tylko na pre-order...


Kod jest na wszystkie tytuły , przynajmniej tak ma w opisie i ważny jest w moim przypadku do 28/10/2009.
Miałem właśnie po raz pierwszy zamówić towar w tym śmiesznym sklepie i wyszły z tego same problemy.Wydałem punkty na kod zniżkowy i dopiero po tym fakcie otrzymałem informację o 30 dniowym terminie wysyłki kodu.Ok , dostałem wcześniej , ale złe wrażenie pozostało.Teraz próbuję skorzystać z tej promocji i znowu zaskoczenie , bo nie działa z jakichś , znanych tylko Cenedze powodów.Próbowalem już kilka razy i cena pozostaje na poziomie ponad 130zł.
Punktów nie ma , gier nie ma.Pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 21:41, Stefan_Skellen napisał:

Zawsze możesz jeszcze dzisiaj złożyć zamówienie. Może ci się uda i ci wyślą. ;)

Wiesz na gram.pl zapłacę trochę mniej za Risena. Więc wole poczekać, aż tutaj będzie dostępny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję Risen w Media Markt albo w Saturnie. Zobaczy się, 119zł mogę na gierę wydać, bo wiem że wciągnie mnie jak dobry odkurzacz na wiele godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 22:21, KannX napisał:

Ja kupuję Risen w Media Markt albo w Saturnie. Zobaczy się, 119zł mogę na gierę wydać,
bo wiem że wciągnie mnie jak dobry odkurzacz na wiele godzin.


Szkoda że wogole gra kosztuje tyle kasy, a nie 100 zł. Dojdzie do tego że gry na PC będą kosztować tyle ile na konsole. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 21:57, sinir napisał:

Zastosowałem zniżkę 40% z Kompanii Graczy i odjęło mi normalnie. Moja cena do zapłaty
wynosiła niecałe 96zł, została już zapłacona. :)


Ja zastosowałem taką samą zniżkę , a cenę mam 131,89.Różnica dość spora jak widzisz.Wysyłam mail z zapytaniem dotyczącym tego stanu rzeczy.Jak szybko nie odpowiedzą , to zakupów w tym sklepie chyba więcej nie będę usiłował robić.Kiedyś już miałem z nimi kłopoty , teraz ponownie.Wszystkie inne moje transakcje internetowe były ok , a na Sklepie Cenega same potknięcia.
Znając życie , jeżeli jutro zaczną Risen wysyłać , to pewnie z innych źródeł także będzie można grę kupić przed 16tym.Media Markt mam niedaleko , a może okazać się , że cena będzie nawet lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że mówisz o kodzie zniżkowym z KG tylko na Risen (wysyłany był w lipcu na maila) ;p Skoro tamten nie działa to może spróbuj z niego skorzystać ? Risen wtedy kosztuje 90zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 22:14, Isildur napisał:

> Zawsze możesz jeszcze dzisiaj złożyć zamówienie. Może ci się uda i ci wyślą. ;)

>
Wiesz na gram.pl zapłacę trochę mniej za Risena. Więc wole poczekać, aż tutaj będzie
dostępny...



??? Na gram.pl gra kosztuje tyle samo, a wpln''ów już dawno przy zamówieniach nie można wykorzystywać. Chyba, że masz jakiś kupon rabatowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 22:36, Bambadil napisał:

Myślałem, że mówisz o kodzie zniżkowym z KG tylko na Risen (wysyłany był w lipcu na maila)
;p Skoro tamten nie działa to może spróbuj z niego skorzystać ? Risen wtedy kosztuje
90zł.


W tym momencie już nie pamiętam , czy dostałem taki kod , a w poczcie odebranej na pewno nie mam odpowiedniego maila , więc z tej możliwości również nie mogę skorzystać.Co tam , jak nie z Cenegi , to z innych źródeł będę miał Risen i nawet niekoniecznie w wyższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 22:42, KrzychW napisał:

W tym momencie już nie pamiętam , czy dostałem taki kod , a w poczcie odebranej na pewno
nie mam odpowiedniego maila , więc z tej możliwości również nie mogę skorzystać.Co tam
, jak nie z Cenegi , to z innych źródeł będę miał Risen i nawet niekoniecznie w wyższej
cenie.


Ja też nie dostałem tego kodu.
Zniżkę 40% o której wspomniano wcześniej można sobie kupić jeżeli ma się na swoim profilu Kompani Graczy uzbierane 300pkt ( te punkty to coś jakby wirtualne pieniądze na gram.pl) i ja też nie skorzystam z tej zniżki bo nie mogę sobie jej wykupić bo mam 290pkt i 10 mi brakuje... więc kupuje na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 22:49, GringoG3 napisał:

i ja też nie skorzystam z tej zniżki bo nie mogę sobie jej wykupić bo mam 290pkt i 10
mi brakuje... więc kupuje na gram.pl


No tak , tyle że ja miałem wystarczającą ilość punktów i wydałem 300 specjalnie z mmyślą o zakupie Risen , a później jeszcze Ego Draconis.Miałem składać zamówienie wtorek-środa , ale dziś pojaiwł sie nowy termin premiery , więc w te pędy lecę do Sklepu Cenegi.A tam , guzik z zakupów.Kod nie zadziałał i tyle. Niefajnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 22:40, Stefan_Skellen napisał:

??? Na gram.pl gra kosztuje tyle samo, a wpln''ów już dawno przy zamówieniach nie można
wykorzystywać. Chyba, że masz jakiś kupon rabatowy.


Ja mam zniżkę za zarejestrowanego Gothic''a 2 :)
Ale w sumie mógłbym anulować zamówienie na gram.pl i kupić w empiku gdyż tam widziałem, że gra kosztuje 109,90 zł a na gram razem z przesyłką zapłacę 125,80 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować