Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Rzeczywiście miałeś nieciekawą sytuację. Wyrok w zawiasach za takie coś, nie wiem czy to nie za duża kara. Nie napisałeś tylko co się stało z kolegą, który rozpylił gaz ? A takie jeżdżenie na rozprawy to naprawdę nic fajnego i szczerze Ci współczuję. Dobrze, że masz to już za sobą stary ;)

M1chał:

Może jednak nie warto się poddawać.. Na twoim miejscu spróbowałbym jeszcze raz i dopiero wtedy dał sobie spokój. Kto wie co siedzi w głowie wybranki Twojego serca :)

Oskar24:

To widzę, że dobrze się uczysz. Mnie jeszcze dzisiaj czeka nauka chemii i biologii, także nie jestem w zbyt dobrym nastroju. A co do dziennikarstwa to wcale nie jest takie ciężkie, trzeba mieć tylko do tego smykałkę. Dla mnie prawdziwie trudny kierunek to medycyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż tak wysoko to nie mierzę.. fajnie było by pracować w jakimś piśmie o grach a CD - ACTION jest moim ulubionym. Łączyłbym wtedy przyjemne z pożytecznym. Płacili by mi za granie i ocenianie gier. Czysta frajda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 23:28, Oskar24 napisał:

" Hej, mam gaz łzawiący, może sobie rozpylimy w budzie, bedzie extra!" - no i śmiech przez pół godziny :/


No, żebyś wiedział, ze tak to wyglądało, przynajmniej z tego co mi mówili z grupy od tego debila. Dostał karę 20 000 (bez kitu) miało to pokryć chociaż część kosztów całej akcji "ratowniczej". Koleś nawet nikogo nie przeprosił, a jego najlepsi kumple po odsłuchaniu kary 1500 zł, najnormalniej w świecie "podziękowali", butem w twarz.
Nie przejął się tym za bardzo... wyjechał jeszcze w trakcie kary do Niemczech i już go nie widziałem. I dobrze, bo bym mu chyba zalutował... Ale dobra, nie propagujmy brutalności. Wystarczy, że Bolek i Lolek propagują homoseksualizm. :D Z polskiego rządu, nawet w USA się zbijali! hahaha Co za kraj...
Dobra ja lecę oglądać Donnie Darko na TVN7, kto nie widział niech nie przegapi! To jest protoplasta dla filmów typu Obłęd czy Efekt Motyla, tylko, że ambitniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 23:30, marcincinek15 napisał:

Oskar24:

To widzę, że dobrze się uczysz. Mnie jeszcze dzisiaj czeka nauka chemii i biologii, także nie
jestem w zbyt dobrym nastroju. A co do dziennikarstwa to wcale nie jest takie ciężkie, trzeba
mieć tylko do tego smykałkę. Dla mnie prawdziwie trudny kierunek to medycyna.


Ja w sumie lubię się uczyć tylko z paru przedmiotów, które darzę sympatią - historia, polski...w-f :D A z reszty też się uczę, bo mi zależy na ocenach :P
Chemie uwielbiam, szczególnie obliczenia atomowe itp. ;) Biologię lubię, ale nie jakoś specjalnie...
Co do medycyny - też bym w życiu nie poszedł - nie dość, że wszystkie nazwy myliłyby mi się ze Star Wars (:D) to jeszcze płaciliby mi grosze i w ogóle jak coś bym źle zrobiłto od razu pod sąd :/ Dziękuję za takie coś :D
A co do tych artykułów jeszcze - ja zawsze miałem, zacytuję teraz wypowiedź mojej nauczycielki od polaka "lekkość w pisaniu" :P Z reguły mam najlepiej zrobione opowiadania itp. pod względem ciekawości :D:D Hehe...dobra, trochę szpanu było, ale ok...Nigdy z polaka 6 nie miałem, bo i z czego mi dać nie mają - po porstu jestem takim wzorcem - nie za mało, nie za dużo ;)
A to Ty jeszcze nie wiesz jaki profil chcesz?;>
P.S. To mój 1000 post na forum xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 23:30, marcincinek15 napisał:

Może jednak nie warto się poddawać.. Na twoim miejscu spróbowałbym jeszcze raz i dopiero wtedy
dał sobie spokój. Kto wie co siedzi w głowie wybranki Twojego serca :)

To nie wynikło to z mojej wypowiedzi? Własnie ja się nie poddam :) "Cierpliwi zostaną nagrodzeni" jest coś takiego w Biblii? Mam nadzieję :P I mam nadzieję że zostanę nagrodzony, a jak nie..? Trudno ;D Może to jednak nie była ta jedyna? Tak czy inaczej próbowałem :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 23:40, Oskar24 napisał:

P.S. To mój 1000 post na forum xD

1000 post? To co? ImpresSsa? :D hehehe Gratulacje i połamania klawiatury :D
A ja lece spać :D Moja ukochana już poszła to nie mam co siedziec :D :D Dobranoooc aLL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 23:45, M1chał napisał:

> P.S. To mój 1000 post na forum xD
1000 post? To co? ImpresSsa? :D hehehe Gratulacje i połamania klawiatury :D
A ja lece spać :D Moja ukochana już poszła to nie mam co siedziec :D :D Dobranoooc aLL


Ta jasne...:D Imprezka się kręci - może wpadniecie? :P Jak to w Strasznym Filmie "Pijane, białe laski dla każdego" x) A tak na serio to tak tylko napisałem.
No dobranoc, i ja też spadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 23:40, Oskar24 napisał:

P.S. To mój 1000 post na forum xD

No to gratulację i oby tak dalej.
Mi z kolei dzisiaj wybił 600 dzień na Gram.pl - znaczy się, rejestrowałem się jeszcze za czasów cdprojekt.info .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 22:20, hito_kun napisał:


Fajnie by było, ale nic z tego ;]
Po harówce (czyli za jakiś miesiąc-półtora) będzie kulturalny odpoczynek i miesiąc wakacji ;]
Troche alkoholu jeszcze nikogo nie zabiło, ale ja okres nadmiarowego picia mam już za sobą, tym bardziej że powinienem dbać o słabą wątrobę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

I w 4 liceum żeś taką głupotę odwalił? Sądziłem, że wtedy sie już myśli ;]
No, ale cóż, przynajmniej coś z tego wyniosłeś i nie musiałeś chodników sprzątać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 00:28, marcelusVega napisał:

A tu cichoooo a tu głuchooooo..:>


Po pierwsze nie tak cicho, po drugie przeczytaj przypiętego posta i nie grzesz wiecej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież piszę konkretnie.. jak zobaczysz człowieka leżącego to sprawdzisz <butem zazwyczaj> czy żyje, tak i ja próbuję lud owego forum rozruszać i jak widać działa..... choć znów trzeba będzie za tak nagminne grzeszenie do spowiedzi iść...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tego tematu sie nie rozruszowuje ;]
Jak ktoś ma coś do napisania to przychodzi i pisze, nie kopiujmy gramirca (na którego zapraszam jak chcesz pogadać o pierdołach). To tak w ramach walki ze spamem i równością tematów na forum ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

{:O Budo ty po prostu masz talent. " Bitwy, beefy, dissy, freestyle na gram.pl!" no po prostu mistrzostwo} koniec wazeliny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety, czasy chlania mijają.. Najlepsze imprezy miałem przed skończeniem 18 lat. Wtedy to hektolitry alkoholu w siebie wlewałem. Później już było spokojniej, a teraz jak mam dziecko to góra 3 razy w roku zdarza mi się wejść w stan ,,wyższej świadomości". Ja o wątrobę się nie boję, ale przez to, że dawałem ostro w palnik straciłem bezpowrotnie możliwość naśladowania głosów Xvartów z BG:/ Byłem w tym perfekcyjny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

U mnie to samo, największy hardkor to była 8 klasa podstawówki i liceum (do 2-3 klasy). Potem stopniowo pasowałem, teraz wprawdzie dziecka nie mam, ale gdzies tak popiję raz na miesiąc ostrzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 01:07, Budo napisał:

/.../

U mnie to samo, największy hardkor to była 8 klasa podstawówki i liceum (do 2-3 klasy). Potem
stopniowo pasowałem, teraz wprawdzie dziecka nie mam, ale gdzies tak popiję raz na miesiąc
ostrzej :)


To pijak z Ciebie jest i tak =P ;) Ja tylko raz dałem tak ostro w palnik, że szok :P Na 18 u kumpla, bo impreza była w dyskotece i dymy puszczali i tak mi się zmiksowało, że latał, jak głupi do kibla ... Raz nawet nie zdążyłem i przed drzwai paw :PP heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować