Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2015 o 02:03, meryphillia napisał:

Uh Oh...
Świeżutki system, co by tu zaraz szybciutko coś znowu zepsuć, by nie działało jak powinno.
:3

A coś takie panie na robił że trzeba było stawiać ? ]:->

Dnia 06.12.2015 o 02:03, meryphillia napisał:

Co tam niedzielni bezsenni poza tym?

Psychodela. A już myślałem że się obraziłeś na tego trupa wątek xD

Dnia 06.12.2015 o 02:03, meryphillia napisał:

Edit: Nawet forume jakoś żwawiej zaczęło działać.
Chyba że to zasługa programistów w czasie mej nieobecności... :D

Mi cały czas forum 3.0 bangla i smiga tak samo od dnia jego wprowadzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2015 o 02:24, Braveheart napisał:

A coś takie panie na robił że trzeba było stawiać ? ]:->


Samo się zrobiło. ]:>

Poza tym IMO system trzeba reinstalować raz na rok przynajmniej, by wszystko działało sprawniutko, a że reinstalacja nie robi większego problemu, ani nie jest zbyt czasochłonna, to czemu by nie...

No ale, to w teorii, bo w praktyce lenistwo nie daje mi powodów do reinstalacji systemu. :D
Chyba że mnie coś na prawdę zmusi, tak jak przy aktualnej okazji zmusiło mnie nie działające Distant Worlds: Universe w które zachciało się grać po miesięcznej przerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2015 o 02:40, meryphillia napisał:

Samo się zrobiło. ]:>

Nic się samo nie robi ]:->

Dnia 06.12.2015 o 02:40, meryphillia napisał:

Poza tym IMO system trzeba reinstalować raz na rok przynajmniej, by wszystko działało
sprawniutko, a że reinstalacja nie robi większego problemu, ani nie jest zbyt czasochłonna,
to czemu by nie...

To tylko Twoje IMO ;-) Ja jadę na Win 7 Ultimate 64 bit od połowy 2012 roku i do dziś wszystko bangla. Odpowiednie konserwowanie i nie trzeba się w to nawet bawić mimo iż sam reinstal nie pochłania tyle czasu.
Do defragmentacji O&O Defrag tylko i wyłącznie. Podstawą podstawowej podstawy podstaw jest od biedy CCleaner ale zdecydowanie lepszym wyborem jest TuneUp Utilities. W życiu człowiek miał na kompach różnego rodzaju oczyszczacze do konserwacji i takich tam pierdół lepszych gorszych i musiał przebrnąć przez nie wszystkie aż tu nagle natrafił na TuneUp Utilities i już nie trzeba było szukać. ;]

Dnia 06.12.2015 o 02:40, meryphillia napisał:

No ale, to w teorii, bo w praktyce lenistwo nie daje mi powodów do reinstalacji systemu.
:D

Lenistwo to motor postępu. Lepiej orać w gry prawda ? Fabryczki, teraria, czy inne EVE albo tam kosmiczne sumulatory.

Dnia 06.12.2015 o 02:40, meryphillia napisał:

Distant Worlds: Universe w które zachciało się grać po miesięcznej przerwie.

Właśnie o tym pisałem :# :#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2015 o 04:00, Braveheart napisał:

Nic się samo nie robi ]:->


W przypadku Windowsa oczywiście, że najczęściej "samo się zrobiło, uuuu". :3

Dnia 06.12.2015 o 04:00, Braveheart napisał:

To tylko Twoje IMO ;-) Ja jadę na Win 7 Ultimate 64 bit od połowy 2012 roku i do dziś
wszystko bangla. Odpowiednie konserwowanie i nie trzeba się w to nawet bawić mimo iż
sam reinstal nie pochłania tyle czasu.


Jak się ogląda tylko filmiki na jutubcu, to nie dziwne że "wszystko bangla".
Mój komputer zazwyczaj widuje takie rzeczy, które nawet Gatesowi się nie śniły, więc... :D

Dnia 06.12.2015 o 04:00, Braveheart napisał:

Właśnie o tym pisałem :# :#


No ba.
Człowiek nie ryba, grać musi. :3

Z rzeczy śmieszniejszych.
Instalując sobie właśnie pakiety c++ dowiedziałem się czemu mi się NET Framework 3.5 nie chciał zainstalować.
Okazało się, że jest częścią składową Win7 od samego początku. :DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2015 o 04:24, meryphillia napisał:

W przypadku Windowsa oczywiście, że najczęściej "samo się zrobiło, uuuu". :3

Przecież oprogramowanie samo z siebie nie myśli. To klikający wydaje polecenia :3
"Samo się zrobiło" w Twojej głowie xD

Dnia 06.12.2015 o 04:24, meryphillia napisał:

Jak się ogląda tylko filmiki na jutubcu, to nie dziwne że "wszystko bangla".

Chciałbym ;/

Dnia 06.12.2015 o 04:24, meryphillia napisał:

Mój komputer zazwyczaj widuje takie rzeczy, które nawet Gatesowi się nie śniły, więc...
:D

[sarkazm mode on]Pewnie gierki i miliardy modów do nich ?[sarkazm mode off]. Widzę, że twój komputer jednak nie wystarczająco wiele widział tak jak chyba jego użytkownik skoro nie wie co to obraz dysku :P Do dziś bawiąc się w formaty. Gates już dawno takie rzeczy wie panie Moshic. Nie znam czasu absencji twej na forum gram.pl ale jakbyś miał obraz dawno byś już był :P
A chyba troszku cię nie było ... ile ze 3 dni ? więcej ? :>

Dnia 06.12.2015 o 04:24, meryphillia napisał:

Instalując sobie właśnie pakiety c++ dowiedziałem się czemu mi się NET Framework 3.5
nie chciał zainstalować.
Okazało się, że jest częścią składową Win7 od samego początku. :DDDD

Łał to robi wrażenie xD
A ktoś tu przed chwilą pisał o komputerach i rzeczach widzianych przezeń, którym się Gatesowi nie śniły oraz "jutubcu" ]:->
A o takiej bzdurze i błahej sprawie się nie wiedziało... I jak tu nie winić tego co siedzi i obsługuje komputer ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem wąpierze. A co tu taka cisza? Od prawie 40 minut można sobie pospamować a wy śpicie? :P

PS. Raport pogodowy - +5 na termometrze, zero opadów. Jest spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2015 o 00:43, haderQ napisał:

Czołem wąpierze. A co tu taka cisza? Od prawie 40 minut można sobie pospamować a wy śpicie? :P


Ofc że idzie się spać, wszak trzeba się nieco zregenerować po pracy. Aż szkoda że nie można tego jakoś wyeliminować, ile wtedy byłoby czasu na różne rzeczy.;s
Czytane będzie, w końcu dotarły dwa pierwsze tomy ''Odrodzonego królestwa''. Ale pewnie w weekend, bo mój rytm tygodniowy ogranicza się do pracy/prac domowych i spania.;s

Dnia 08.12.2015 o 00:43, haderQ napisał:

PS. Raport pogodowy - +5 na termometrze, zero opadów. Jest spoko :)


Mam to samo, tylko z dodatkiem mgły. Czekam na jakieś ekstremy pogodowe, jakieś burze śnieżne na początek mogłyby się pojawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2015 o 00:43, haderQ napisał:

Czołem wąpierze. A co tu taka cisza? Od prawie 40 minut można sobie pospamować a wy śpicie?
:P

PS. Raport pogodowy - +5 na termometrze, zero opadów. Jest spoko :)

Serwus!

Ja akurat pogrywałem z braciakiem to i nie bardzo miałem jak zacny wątek otworzyć. Ale już jestem.
Cóż, w pracy nowy projekt, nudny jak flaki z olejem. ale umowe mamy podpisaną z klientem do końca roku, więc może wtedy wrócę na poprzedni. A przynajmniej mam taką nadzieję.
Co do pogody... za gorąco... gdzie mrozy? Gdzie śnieg? Brak mi bieli skrzącej się w promieniach porannego słońca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak się z nowym Wolfensteinem nie polubię. Niby wyszło im całkiem ciekawe uniwersum z niezłą a jak na FPSa historią, ale strzelanie podoba mi się coraz mniej. Za dużo upierdliwości, a często nawet nie widzę kto i skąd do Blazkowicza pluje ołowiem. ;p

20151211004446483

20151211004457233

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej wampirki. Co u Was dobrego? U mnie +3 i mżawka, może być różnie rano na drodze. Pograłem dzisiaj trochę w WoT, zabieram się za coś innego zaraz, chyba będzie dzisiaj noc na CoH 2 :) A Wy w co gracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie tam fabryczki, czy inne kosmiczne, tudzież kolejowe imperia. :3
Niestety nie pojawił się patch do 7 Days To Die, a szkoda, bo zmiany w grze zapowiadają się na tyle smakowicie, że tym razem chyba dłużej sobie pogram.

A poza tym marazm taki, że aż nocnego spamu się czynić nie chce. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2015 o 00:11, haderQ napisał:

Hej wampirki. Co u Was dobrego?

Mrożona herbata (truskawkowa) I żelki. :3

Dnia 12.12.2015 o 00:11, haderQ napisał:

A Wy w co gracie?

Na przemian FM2014 (2046 rok pozdrawia ;d) i ukochana japońszczyzna, plus trochę karcianej farmy.

Poza tym Kickstarter znów kusi, szkoda że dolar taki drogi:
https://www.kickstarter.com/projects/mikandijapan/libra-of-the-vampire-princess-visual-novel-english

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Twój tytuł jak widzę zobowiązuje, ponieważ nie grasz teraz w nic :P oszukisto Ty :D a tak całkiem serio - kim grasz w tak dalekiej przyszłości?

@mr_chief noc jest dość spokojna - za oknem na plusie, bez opadów. Właśnie przywiozłem szwagierkę i jej chłopaka z półmetku - ona wstawiona, on narąbany dość konkret na szczęście bez wypluwania mi w aucie zawartości tego, co przez ostatnie godziny spożywali ;)

Teraz czas na małe granie, kilka bitew zagram w WoT, potem FM, zmodowany Skyrim lub Company of Heroes 2 :) Trumienka dzisiaj mnie wezwie nie wcześniej niż o 6 :)

PS. Druga z moich szwagierek zamiast spać tłucze u mnie na X360 w Destiny, żeby jednak nie było że coś ściemniam, obrazek na potwierdzenie :)

20151213014126780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2015 o 01:41, haderQ napisał:

Siemanko. Twój tytuł jak widzę zobowiązuje, ponieważ nie grasz teraz w nic :P

Bo teraz się farmią karty w Tropico 4. : >

Dnia 13.12.2015 o 01:41, haderQ napisał:

a tak całkiem serio - kim grasz w tak dalekiej przyszłości?

MU. W każdej karierze przychodzi taki moment, że nie mogę patrzeć na poczynania ulubionego zespołu i w końcu biorę sprawy w swoje ręce. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega Kadaj chyba w United siedzi, i swoje dziwne taktyki uskutecznia.;p

Tymczasem ja doczołgałem się Altrincham do Championship. Coraz trudniej jakoś to idzie z wersji na wersję, pamiętam że dawniej się kosiło te ligi bez problemów(aż do zaplecza Premiership właśnie), a tu wygrałem tylko ostatnią ligę. Później 2 miejsce, 3 miejsce, i znowu 2, i teraz próba uratowania się przed spadkiem. Będzie śmiesznie, bo tu już spotyka się spadkowiczów którzy mają na koncie grube miliony, a ja już na starcie(mimo zastrzyku 3 milionów za udział w rozgrywkach) jestem 250k na minusie.;s
Zabawne jest jeszcze to, że docelowo też chcę trafić do Manchesteru United, i cały czas trafiają mi się jakieś mniejsze lub większe związki z tym klubem. Raz, że Altrincham to ich jakaś tam filia(o czym nie miałem pojęcia, zacząłem bezrobotny i wziąłem pierwszą ofertę jaka przyszła). Dwa, że teraz na stadionie będą instalować 3k krzesełek(zajmie to...7 miesięcy) i będę wtedy grał mecze domowe na Old Trafford.;d Trzy, zatrudniłem sobie Beckhama jako trenera, i mam paru ex-zawodników United w składzie(Sam Johnstone, David Fox, Alan Smith). Mogliby mnie tam zauważyć, zatrudnili sobie Simeone i spisuje się dobrze, ale ja bym to zrobił lepiej.;s

@haderQ - jaki masz nick w czołgach? Ja tam czasami się pojawiam(acz ostatnio niemal w ogóle), ale może kiedyś kiedyś by się coś zagrało(chowam się tam pod nazwą Septymon).

20151213015325420

20151213015335217

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2015 o 01:49, haderQ napisał:

IdleMaster za Ciebie pracuje?

Mhm. Nie ma co obciążać krzemiaczka. ;p

Ja w tym czasie przeglądam Internety. Może jeszcze ulubiony serial obejrzę.
Mam jeszcze do wyfarmienia itemki z TF2. Całkiem nieźle schodzą za gemy, a trochę boosterów i odznak do wycrafcenia się uzbierało. :3

Dnia 13.12.2015 o 01:49, haderQ napisał:

Ja się zdecydowałem na World of Tanks póki co, a potem się zobaczy.

Następny zoofi... eee... fan zwierzątek. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hader3k - mój nick w WoT. Znalazłem Cię i zaprosiłem :)

Wracając do tematu FM - ostatnia moja gra to Wisła Kraków w naszej rodzimej ekstraklasie. 1 sezon mistrz + PP, w drugim odpadłem w el. do LM, ale do LE spokojnie awansowałem. W grupie była Omonia, Sporting Lizbona i West Ham. 1 pkt straty miałem do Młotów i nie wyszedłem z grupy, ale kasowo poprawiłem klub dość mocno. Jest zima w grze i zaczęły spływać oferty. Najciekawsze z nich to Wolfsburg, który gra w II Bundeslidze oraz Napoli, ostatnia drużyna Serie A. Po za nimi były VFL Stuttgart, Crystal Palace, TSV 1860 i bodajże Sunderland. Zostałem w Krakowie jednak i do końca sezonu raczej się nie ruszę, chyba że będzie to propozycja z tych nie do odrzucenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować