Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2007 o 22:54, Jan Czarny napisał:

spamereq spamuje na maxa ^^ jak bym był modem to kicka na 24 z gram.pl :D

Jeśli mam być szczery to chyba zacznę kłaść stoper obok kompa, za każdym razem jak zobacze jakiś totalnie niepełnosprytny temat odpalę stoper i będę sprawdzał ile Moderatorom zajmie jego spacyfikowanie. Potem można by takiego dane Vilmarowi podesłać i wiedzielibyśmy kto jest "Najszybszym Moderatorem po tej stronie Atlantyku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 22:56, Probos napisał:

Klimos ---> nick założyciela tematu mówi wszystko...

Nick to nie wszystko - patrz spam to ja ;)

Dnia 24.05.2007 o 22:56, Probos napisał:

Nawet żal odpisywać :)

Też nawet nie chciało mi się tam dodawać posta, bo i po co dopisywać się do dubla. Wspomniałem tylko tutaj o dublu, wysłałem formularz do mordków i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 23:00, wdowiakm napisał:

> Klimos ---> nick założyciela tematu mówi wszystko... Nawet żal odpisywać :)


A po co odpisywać?? Koleś robi sobie żarty więc niech dalej tak robi zobaczymy jak długo będzie
na forum ;))

Ja wróżę mu przyszłość do jutra - jeśli nie ban to przynajmniej degrad do Wywrotowca ;D
Zakłada seryjnie tematy - kopiuje już istniejące ... Żałosny typ ... Ale przynajmniej qsywkę ma odpowiednią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 23:01, Hubi Koshi napisał:

Jeśli mam być szczery to chyba zacznę kłaść stoper obok kompa, za każdym razem jak zobacze
jakiś totalnie niepełnosprytny temat odpalę stoper i będę sprawdzał ile Moderatorom zajmie
jego spacyfikowanie. Potem można by takiego dane Vilmarowi podesłać i wiedzielibyśmy kto jest
"Najszybszym Moderatorem po tej stronie Atlantyku"


Jeszcze można wprowadzić takie czynniki jak wpływ pory dnia czy dnia tygodnia na reakcję moderatora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale koleś ma zabawę xD.
To tak jak by krzyczał "zabijcie mnie zabijcie" :)
Pozdro dla spamerka aby jak najszybciej dostał swojego upragnionego bana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 23:04, M1chał napisał:

Jezuuu a ja jutro mam 8 lekcji :/ :/ :/ nie cierpie wracać w piątek o 15 do domu... :/ ale
jeszcze trochę i wakacje :)


Współczuję, ja jutro chyba nie mam ostatniej lekcji biologii, bo mamy ją co dwa tygodnie, więc wychodzi 6 lekcji. Na szczęście uchowaliśmy się i jutro nie ma żadnych sprawdzianów (jupii!). Nie znoszę jednak piątku, bo same najgorsze ścisłe lekcje mamy na samym końcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 23:05, Jojti napisał:

Ale koleś ma zabawę xD.
To tak jak by krzyczał "zabijcie mnie zabijcie" :)
Pozdro dla spamerka aby jak najszybciej dostał swojego upragnionego bana :)

No cóż, ale taki troll i dziecko neo zarazem niedługo założy sobie nowe konto. I znowu będzie chciał nam pokazać, kto tu "rzondzi". Argh, tacy ludzie mnie dobijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 23:05, Jojti napisał:

Ale koleś ma zabawę xD.
To tak jak by krzyczał "zabijcie mnie zabijcie" :)
Pozdro dla spamerka aby jak najszybciej dostał swojego upragnionego bana :)


Jak zwykle w takich sytuacjach, nie chce mi się wierzyć, że to osoba nowa, zupełnie z zewnątrz. Na 90% imho jest to jakiś niewyżyty forumowicz z drugim kontem, uważający że będzie śmiesznie jak sobie bezkarnie pospamuje. Ban oczywiście w takim wypadku nie będzie żadną karą, ale jakby tak po IP poszperać i dojść do właściwej osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też o tym tak myślałem.
Z kąt taki z zewnątrz znalazł by sobie gram.pl i by sobie pomyślał "o tutaj sobie porobię jaja"
A może to jest jakiś wróg cd projekt np. Cenegowiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 23:08, Klimos napisał:

Ban oczywiście w takim wypadku nie będzie żadną karą, ale jakby
tak po IP poszperać i dojść do właściwej osoby...

Co i tak nic nie da. Takie dobrodziejstwo Neo, cóż poradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 23:04, Klimos napisał:

Jeszcze można wprowadzić takie czynniki jak wpływ pory dnia czy dnia tygodnia na reakcję moderatora
:P

To jest dopiero początek. Wybadalibyśmy dokładnie jakie czynniki wpływają na moderatorów, a potem wykonalibyśmy... symulator Moderatorstwa. Odlotowy cRPG z całą masą charakterystyk jak Szybkość Odświerzania Strony, Pojemność Magazynka na Bany czy nawet Umagicznienie Degrada (podstawowa wersja to tylko -1 do statusu) Do tego jeszcze bandę konkurencyjnych modów, od młodych podobnych do gracza zapaleńców po starych ćmiących papierosa za papierosem i jedzących kawę za kawą (w końcu woda tylko rozcieńca kofeinę) weteranów, każdemu dalibyśmy tragiczną przeszłość i masę traumatycznych przejść jak np. Jeden z nich mógłby podczas swych moderatorskich obowiązków przegapić próby dziecka do zabawy w Supermana. Dzięki temu weterani doszli by do wniosku że ŹLI Forumowicze są winni złu całego świata i należy ich tępić by już nikt niewinny nie ucierpiał. Jeszcze jakaś mroczna tajemnica w tle (np. forum będące jednym wielkim cyfrowym pentagramem kumulującym bluzgi by przyzwać Armię Szatana...
Wybacz jest czwartek wieczór, jutro mam prowadzić lekcję na Metodyce, a ilość kofeiny w organiźmie znacznie przekracza zapotrzebowanie by roztopić stal nierdzewną. W takich sytuacjach ODROBINĘ mi odbija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście dogłębnie poruszyły mnie jego przeprosiny. Może i ma dobre intencje, ale trzeba myśleć wcześniej, zapoznać się z regulaminem, a nie robić co się żywnie podoba i uchodzić na sucho za ładne oczy. Skoro teraz tak się zachowuje, bo sam przyznał, że jawnie i bez zahamowań popełnił ten karygodny czyn, co może być jutro. No ale to nie moja sprawa tylko moderatorów, którzy mam nadzieję jak zwykle wyciągną z tego odpowiednie wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 23:16, Hubi Koshi napisał:

> Jeszcze można wprowadzić takie czynniki jak wpływ pory dnia czy dnia tygodnia na reakcję
moderatora
> :P
To jest dopiero początek. Wybadalibyśmy dokładnie jakie czynniki wpływają na moderatorów, a
potem wykonalibyśmy... symulator Moderatorstwa. Odlotowy cRPG z całą masą charakterystyk jak
Szybkość Odświerzania Strony, Pojemność Magazynka na Bany czy nawet Umagicznienie Degrada (podstawowa
wersja to tylko -1 do statusu) Do tego jeszcze bandę konkurencyjnych modów, od młodych podobnych
do gracza zapaleńców po starych ćmiących papierosa za papierosem i jedzących kawę za kawą (w
końcu woda tylko rozcieńca kofeinę) weteranów, każdemu dalibyśmy tragiczną przeszłość i masę
traumatycznych przejść jak np. Jeden z nich mógłby podczas swych moderatorskich obowiązków
przegapić próby dziecka do zabawy w Supermana. Dzięki temu weterani doszli by do wniosku że
ŹLI Forumowicze są winni złu całego świata i należy ich tępić by już nikt niewinny nie ucierpiał.
Jeszcze jakaś mroczna tajemnica w tle (np. forum będące jednym wielkim cyfrowym pentagramem
kumulującym bluzgi by przyzwać Armię Szatana...
Wybacz jest czwartek wieczór, jutro mam prowadzić lekcję na Metodyce, a ilość kofeiny w organiźmie
znacznie przekracza zapotrzebowanie by roztopić stal nierdzewną. W takich sytuacjach ODROBINĘ
mi odbija.


Nie odbija Ci. Po prostu przy dużej ilości kofeiny jesteś świetnym pomysłodawcą na gry. Ja bym się zajął tworzeniem świata, kto chętny do grafiki? :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 23:16, Hubi Koshi napisał:

Wybacz jest czwartek wieczór, jutro mam prowadzić lekcję na Metodyce, a ilość kofeiny w organiźmie
znacznie przekracza zapotrzebowanie by roztopić stal nierdzewną. W takich sytuacjach ODROBINĘ
mi odbija.

Tylko odrobinkę odbiło, wybaczamy. A co do gry - nie cRPG, ale... MMORPG! W końcu teraz one są trendi! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra ja już kończę na dziś, jutro na ósmą, a chcę wstać bez ryzyka wpadnięcia pod pierwszy lepszy samochód. Tak więc wszystkim nocnym markom życzę miłych przedporannych snów, a jeżeli nie, to wielu godzin szalonego i satysfakcjonującego sesjowania. Do jutra! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować