Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2007 o 23:25, reykan napisał:

No dobra ja już kończę na dziś, jutro na ósmą, a chcę wstać bez ryzyka wpadnięcia pod pierwszy
lepszy samochód. Tak więc wszystkim nocnym markom życzę miłych przedporannych snów, a jeżeli
nie, to wielu godzin szalonego i satysfakcjonującego sesjowania. Do jutra! Pozdrawiam!

Branoc. Ja też spadam, goodbye jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 23:30, bitelz90 napisał:

Co się dzieje ?? Pojawił się kolejny spamerski fanatyk, czy znowu ktoś ma coś do tego tematu
?? :P


Wpisz w wyszukiwarkę na głównej stronie "Nocne marki", "kwasy" i to chyba tyle ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 23:36, wdowiakm napisał:

> Co się dzieje ?? Pojawił się kolejny spamerski fanatyk, czy znowu ktoś ma coś do tego
tematu
> ?? :P

Wpisz w wyszukiwarkę na głównej stronie "Nocne marki", "kwasy" i to chyba tyle ;))


Heh ... Co za gość .. Chyba naprawdę mu się nieźle nudziło ...

W ogóle wiecie może, ile kosztuje bilet do Gdańska z Kwidzyna ?? (szkolny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 23:41, bitelz90 napisał:

Heh ... Co za gość .. Chyba naprawdę mu się nieźle nudziło ...


Gorzej niż nudziło ;) on chyba jakiś nie wyżyty czy cuś ;)

Dnia 24.05.2007 o 23:41, bitelz90 napisał:


W ogóle wiecie może, ile kosztuje bilet do Gdańska z Kwidzyna ?? (szkolny)


A w jakiej odległości są od siebie te miejscowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 23:41, bitelz90 napisał:

W ogóle wiecie może, ile kosztuje bilet do Gdańska z Kwidzyna ?? (szkolny)


www.pkp.pl mówi, że normalny w drugiej klasie chodzi po 21,50 PLN. Nie wiem ile jest zniżki na szkolny. Na studencki jest chyba 37%, co daje 13,54 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 23:43, wdowiakm napisał:

> Heh ... Co za gość .. Chyba naprawdę mu się nieźle nudziło ...

Gorzej niż nudziło ;) on chyba jakiś nie wyżyty czy cuś ;)


Zdaża się .. heh =P

Dnia 24.05.2007 o 23:43, wdowiakm napisał:

> W ogóle wiecie może, ile kosztuje bilet do Gdańska z Kwidzyna ?? (szkolny)

A w jakiej odległości są od siebie te miejscowości?

Coś koło 100 km bodajże ...

Klimos ---> Dzięki. Zaglądałem na pkp.pl, ale strona nie chce mi się wyświetlić :/ A wiesz może, czy jak kupie bilet powrotny odrazu to też jest jakoś taniej, czy normalnie się płaci, jak za drugi bilet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2007 o 23:41, bitelz90 napisał:


W ogóle wiecie może, ile kosztuje bilet do Gdańska z Kwidzyna ?? (szkolny)


Na szkolny jest zniżka 38 lub 39%. Niby jeden procent ale różnica może już być znaczna, szczególnie na kiezseń ucznia

Na pkp.pl zobaczysz dokładniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja spadam wcześnie muszę wstać gdyż jadę do Wrocławia ;) Życzę wszystkim Nocnym markom dobrej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 23:49, bitelz90 napisał:

A wiesz może, czy jak kupie bilet powrotny odrazu to też jest jakoś taniej, czy normalnie się
płaci, jak za drugi bilet ?


Nie mam zielonego pojęcia. W Polsce to pociągami jeżdżę rzadziej niż raz w roku, ale wydaje mi się, że bilet powrotny chyba wychodzi taniej niż dwa bilety w jedną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 00:04, Klimos napisał:

> A wiesz może, czy jak kupie bilet powrotny odrazu to też jest jakoś taniej, czy normalnie
się
> płaci, jak za drugi bilet ?

Nie mam zielonego pojęcia. W Polsce to pociągami jeżdżę rzadziej niż raz w roku, ale wydaje
mi się, że bilet powrotny chyba wychodzi taniej niż dwa bilety w jedną stronę.


Aha, no bo coś tak gdzieś słyszałem, ale nie jestem pewien. No nic, jutro zobaczę. Wybieram się na zakupy już od marca i w końcu mi się to udało ;PP

wdowiakm ---> Dobranoc! :] Ja też już brykam, bo rano musze wstać na pociąg ;))

@LL ---> Dobrej nocy życzę ;) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale można chyba kupić bilecik "tam i powrót". On powinien być tańszy. Ale nie wiem dokładnie czy można taki u Ciebie kupić. U mnie w Częstochowie jak jeżdze w kilka miejscowości to można tak zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 00:16, haderQ napisał:

Ale można chyba kupić bilecik "tam i powrót". On powinien być tańszy. Ale nie wiem dokładnie
czy można taki u Ciebie kupić. U mnie w Częstochowie jak jeżdze w kilka miejscowości to można
tak zrobić


Bilet "tam-powrót" można kupić, tylko zastanawiamy się czy jest on tańszy od dwóch biletów "tam".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest taniej i to nawet na małych kwotach to widać. Jadąc w jedną z miejscowości płaciłem 5,04 zeta czy coś takiego, natomiast biorąc dwa płaciłem ponad 7 złotych... Czy w całej Polsce są takie stawki, to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjeżdżam jutro na 5 dni pod namioty, koło Wrocławskiej wiochy zabitej deskami. Jednak najgorsze jest to, że będziemy - bo jedziemy w 6 - obok jeziora. Offy, antymoskity i inne to wykupie kilogramami. Bo jak ja już w domu padam przed komarami to co dopiero będzie przy wylęgarni tych terrorystów? Brrr... no dobrze dość już o moim wyjeździe. raczej martwi mnie jak wy sobie poradzicie tutaj na forum beze mnie? To 5 dni bez tak szacownego użytkownika jak ja. :P Więc apeluje o niezałamywanie rąk i ze wszelkimi ważniejszymi decyzjami zaczekać do mojego powrotu. :D

Nom. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam nocnych marków ;)
Jutro sobota i zastanawiam się nad wyjściem gdzieś na jakąś imprezę może wiecie gdzie jest coś ciekawego by mozna było jutro wpaść i się dobrze bawić? (Nie interesuje mnie odległość)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja również witam Marków tylko na razie tych przednocnych. Jutro szkoła (ach ta szkoła) więc długo nie pogniję, ale za to będę wredny i zrobię wam smaka :P Byłem na Piratach ;]]] - krótko opisałem w temacie o filmach.

@Harvenar >> wiem, że Loża nie jest tylko dla Pań (chodziło mi o nazwę tematu), ale Selv zawsze musi te swoje trzy grosze dorzucić i marudzić :P ach ten Selv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:03, wdowiakm napisał:

Witam nocnych marków ;)

Siemanko !

Dnia 25.05.2007 o 22:03, wdowiakm napisał:

Jutro sobota i zastanawiam się nad wyjściem gdzieś na jakąś imprezę może wiecie gdzie jest
coś ciekawego by mozna było jutro wpaść i się dobrze bawić? (Nie interesuje mnie odległość)

A może być w Nowym Jorku ? ;D Czy może Miami bardziej Ci odpowiada ? :D ( W końcu napisałeś że odległość nie gra roli ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:08, kolektor napisał:

A może być w Nowym Jorku ? ;D Czy może Miami bardziej Ci odpowiada ? :D ( W końcu napisałeś
że odległość nie gra roli ;))



Nie, gdyz do Nowego Jorku to stanowczo za daleko chodzi mi o miejsce gdzieś w Polsce ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować