Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sacrebleu! Peter Molyneux mówi, co będzie <u>słabe</u> w Fable II!

70 postów w tym temacie

Według mnie Fable 2 będzie doskonałą kontynuacją, a nie zapominaj jeszcze, ze w Fable: Zapomniane Opowieści była wyrocznia, która wiele wyjaśnia. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable II? Kiedy premiera w ogóle?
Ale takiego wywiadu się nie spodziewałem, aby główny twórca gry mówił, że coś ma być w niej nie tak.
A obrazek z kotem rządzi (jak zwykle zresztą :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz panten pantoflarz .I jego marne Fable.Ach szkoda że mineły już czasy prawdziwych RPG typu Baldur,Fallout.Niestety chyba już nigdy nie wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 21:57, Tyron napisał:

Kolejny raz panten pantoflarz .I jego marne Fable.Ach szkoda że mineły już czasy prawdziwych
RPG typu Baldur,Fallout.Niestety chyba już nigdy nie wrócą.


Wiesz, RPG-i też ewoluują. Dzisiaj gdyby wydać grę taką jak Baldur''s Gate, to sprzedałaby się kiepsko (vide Świątynia Pierwotnego Zła...). Gracze przyzwyczaili się do lepszego (a przy okazji - Neverwinter Nights 2 jest w typie Baldur''s Gate. A jego czasy jeszcze się nie skończyły...). Fable jest grą inną od Baldursa. Ale patrząc na średnią ocen - nie jest marne. Raczej wręcz przeciwnie.

PS Co rozumiesz przez prawdziwy RPG? Bo żadna gra komputerowa nim nie jest (nie ma pełnej swobody, zawsze są ograniczenia wolności postaci). Jak chcesz prawdziwego RPG-a, to zagraj sobie np. w "papierowe" D&D, albo jakiegoś LARP-a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Petera ubóstwiam ;P ale taka mała rada - to może już by się zajęli kombinowaniem jakiegoś patcha co by te błędy poprawił...?

btw. Nice obrazek ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uaaaaa nowy news, no to czytamy..... Peter Moly.... Wait What!? Olaboga!!! Podszedł krytycznie do własnego dzieła? 1 Kwietnia? LHC pochłonął połowę kuli ziemskiej? Hawkings stał się wierzącym? Ekhm... mam nadzieje że jest świadomy tego jak jest postrzegany w growym świadku? Po premierze Fable 2 gracze chyba zaczną wytykać więcej wad w porównaniu do tego co wytknął sobie Piotrek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz, jak to słabe? Przecież gra pod każdym względem jest idealna, szczytowe osiągnięcie elektronicznego RPG. Najlepsze dziecko Piotrka posiada słabe elementy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A za rok pecetowcy pewnie dostana wersje nawet jesli nie rozszerzona to napewno dopracowana. Bo ten rok Lionhead poswieci na niezbedne szlify :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie bardzo denerwuje Pan Peter Molyneux. Widziałem wiele jego wypowiedzi na największych imprezach growych naszej planety i jakoś nie pałam do niego sympatią ma dość specyficzny sposób wypowiedzi :) ah i ten akcent :) czasem mam wrażenie że się przechwala często publicznie w nieco dystyngowany sposób i to wnerwia.
Co do Fable... :) trudno powiedzieć ale z tego co widziałem słyszałem i czytałem będzie dobrze! Niech sam Piotruś Pan sie nie martwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 22:03, ziptofaf napisał:

Wiesz, RPG-i też ewoluują. Dzisiaj gdyby wydać grę taką jak Baldur''s Gate, to sprzedałaby
się kiepsko (vide Świątynia Pierwotnego Zła...).


ToEE do BG2 lub P:T , to jak Rysy do Mount Everestu ;-). Więc proszę mi tutaj bez takich porównań.

Dnia 15.09.2008 o 22:03, ziptofaf napisał:

Gracze przyzwyczaili się do lepszego
(a przy okazji - Neverwinter Nights 2 jest w typie Baldur''s Gate. A jego czasy jeszcze
się nie skończyły...).


Do lepszego ? Pozwól że przytoczę pewien cytat z pewnego filmu: "Did IQs just drop sharply while I was away ?"

A przy okazji, jeśli ktoś nie dostrzega elementarnych różnic pomiędzy BG2 a NWN2, to sorry ale może faktycznie nie ma o czym rozmawiać. Już w jedynce NWN fabuła była żałośnie naciągana i przewidywalna (ewidentnie widać, że skonstruowana na siłę). Dwójka natomiast mi osobiście jawi się bardziej jako H&S niż cRPG - co chwila lokacje w stylu: kill everything that isn''t you. Ja się zniechęciłem jakoś w połowie.

Dnia 15.09.2008 o 22:03, ziptofaf napisał:

Fable jest grą inną od Baldursa. Ale patrząc na średnią
ocen - nie jest marne. Raczej wręcz przeciwnie.


Ja w sumie widziałem tylko filmik, jak jakiś dzieciak macha mieczykiem przed jakąś wielką osą czy czymś takim. I już samo to wywarło na mnie dość ... negatywne wrażenie.
No ale skoro nie grałem, to całości oceniał nie będę. Niemniej do jedynki mnie nie ciągnęło, do dwójki raczej też nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwny zabieg- opowiadać co bedzie słabe...
a screen jest wymiatakiem!
ale myślę, że to nie jest złe podejście do tworzenia gier, potem gracz będzie mógł powiedzieć: no tak, twórca miał rację że gra nie będzie idealna...
i jest co poprawiać w dodatkach, a to dodatkowy zarobek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 00:18, Dann napisał:

Już w jedynce NWN fabuła była żałośnie
naciągana i przewidywalna (ewidentnie widać, że skonstruowana na siłę).

Nie powiedziałbym ;)

Dnia 16.09.2008 o 00:18, Dann napisał:

Dwójka natomiast
mi osobiście jawi się bardziej jako H&S niż cRPG

Jakby w BG2 nie było sieczki ;)


Co do Fable - nie jest to cRPG, ale ma elementy RPG-a. Nie jest może grą wybitną, ale nie można też mówić, że to kompletne dno. Dla fana cRPG jako rozrywka na wolne chwile jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować