Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsule odpowiadają - zadaj pytanie Łukaszowi Abramczukowi z CD Projektu!

615 postów w tym temacie

Witaj!
Czy planujecie wznowić wydawanie takich gier jak:
1. Divine Divinity
2. Wizardry 8
3. Teenagent
4. Lionheart: Legacy of the Crusader - Jest w Legendach RPG, ale samej gry XK kupić nie można

PS. Może mógłbyś coś powiedzieć co z Sagą Fallout? Bethesda wygrała i i już nie będzie sagi, czy Interplay wygrał?
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2009 o 21:28, Growin napisał:

1. Divine Divinity - nie sądze
2. Wizardry 8 - nie sądze
3. Teenagent - raczej na pewno nie
4. Lionheart: Legacy of the Crusader - Jest w Legendach RPG, ale samej gry XK kupić nie
można - sa szanse, chcoiaz samodzielnie ten tytuł raczej sobie nie poradzi.

PS. Może mógłbyś coś powiedzieć co z Sagą Fallout? Bethesda wygrała i i już nie będzie
sagi, czy Interplay wygrał?


Sprawa ciagle jest w sądzie, zwyciężcy nie widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 14:03, migem napisał:

4. Lionheart: Legacy of the Crusader - Jest w Legendach RPG, ale samej gry XK kupić nie można - sa szanse,
chcoiaz samodzielnie ten tytuł raczej sobie nie poradzi.


A gdyby dać go do tej serii za 10 zł? O ile ona jest jeszcze dostępna w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Chciałbym przypomnieć, że my zajmujemy się lokalizacją gier. Nie posiadamy informacji na temat konkursów, zagadnień związanych z seriami, wPLNami, etc.
Nie znam zatem odpowiedzi na zadane pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 21:28, Growin napisał:

1. Divine Divinity
2. Wizardry 8
3. Teenagent
4. Lionheart: Legacy of the Crusader - Jest w Legendach RPG, ale samej gry XK kupić nie
można


Te wszystkie gry, oprócz Wizardry 8 można kupić na gog.com. A Teenagent jest tam za darmo.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dodatek do pierwszej części Diablo (Diablo Hellfire) całkowicie odszedł w zapomnienie, Wypuścicie go jeszcze kiedyś razem z podstawą, bo samo Diablo jest do kupienia ale spotkanie dodatku to już graniczy z cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakakolwiek szansa na ponowne wydanie gier :
- Cesarz Narodziny Państwa Środka
- Zeus Pan Olimpu
- Faraon
Wiem, że dwie pierwsze gry były kiedyś w waszej ofercie. Można liczyć na jakąś antologię albo coś podobnego, czy też jestem skazany na allegro (swoją drogą ciężko tam znaleźć któryś z tych tytułów)? Jeśli zadałem pytanie w złym temacie przepraszam i bądźcie uprzejmi wskazać mi właściwy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 08:26, xkarionx napisał:

> minęło już 2 tygodnie czy cos sie zmieniło z wiązku z drugim dodatkiem do mass effect?

no ale na moje pytanie to nie odpowiedzieliscie .
No właśnie co z drugim dodatkiem do mas effect w wersji polskiej czy ca juz jakies newsy?


Tak, juz mamy finalne rozwiazanie. PL wersja dodatku Pinnacle Station co prawda nie bedzie, ale przygotowalismy patch, ktory umozliwi na PL/ENG wersje gry nainstalowac zakupiony DLC w wersji angielskiej. Tu jest patch + link z instrukcja:

http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=2134

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ma pytanko w sprawie Efekt Serii II
Jesli zamówiłem 11 listopada gre to kiedy powinnem ja otrzymac ?
Ile czasu trzeba liczyc od zamówienia aby była u mnie ?
I w jaki sposób gry Wysyłacie tytułami czy data zamówienia ?
czy wogóle innym systemem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Macie w planach wydanie patcha poprawiającego spolszcenie w grze Król Artur. Jest trochę błędów. Ewentualnie gdzie można wysyłać znalezione błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Błędy (z obrazkami z gry z zaznaczonymi fragmentami) można wysyłać zawsze na localizer@cdprojekt.com
Dotyczy to każdej gry ostatnio wydanej przez CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 11:26, Lucas01 napisał:

Witam.

Macie w planach wydanie patcha poprawiającego spolszcenie w grze Król Artur. Jest trochę
błędów. Ewentualnie gdzie można wysyłać znalezione błędy.


Dziękuję za przesłanie wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie raczej z tych ogólnikowych :

Czy CDP zamierza kontynuowac swoją dotychczasowa politykę w kwestii polonizacji - tj chodzi mi o udostepnianie graczom wachlarza wyboru metody spolszczenia przy instalacji poszczególnych gier jak to ma miejsce np w Mass Effect czy też Dragon Age Origins gdzie możemy wybrać wersję kinową lub w pełni zdubbingowaną.
Było by miło gdyby każdy produkt zlokalizowany przez CDP ukazywał się własnie z taką paleta opcji do wyboru - pamiętam że np strasznie wnerwiał mnie brak możliwości instalacji kinowej w NVN2, no i ciekaw jestem czy zamierzacie kontynuować w kolejnych większych produkcjach ten system lokalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować