Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Startuje pre-order serii wydawniczych Extra Klasyka i Kolekcja Klasyki

39 postów w tym temacie

Owacje na stojąco dla Cenegi. Przebili CDP naaaaprawdę mocno. Hitmana i Tomb Raidera se kupię, a GRAWa mam wraz z kartą graficzną:) Tylko brakuje Prince of Persia: Dwa Trony. bo mocno liczylem na dodanie tej gry w następnym rzucie KK. No cóż jeszcze trochę trzeba poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa, bo jak zawsze Cenega, w odróżnieniu od CDProjektu zaskakuje nas wieloma znakomitymi produkcjami. Hitman, ma swój specyficzny klimat, co nie zmienia, że jest znakomitą grą, Just Cause, miałem przyjemność zagrania w wersję demo i moim zdaniem to nie do końca wspaniałe, lecz co najmniej dobre połączenie FarCry i GTA. Tomb Raider jak zawsze pozostanie jedną z moich ulubionych gier, a zastanawiam się nad kupnem TCGR: AW. Ale przyznam, że tym razem CDP dał coś nawet nawet, chociażby Unreal''a, ale mnie takie sieczki nie interesują, wystarczy mi UT3 i Painkiller. Mam mieszane uczucia co do Overdose, ale Painkiller BE był na prawdę znakomity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele tytułów z obu tych serii bardzo mnie interesują , ale oczywiście nie zamówię tych gier na gram.pl , bo mam bardzo nieprzyjemnie doświadczenia z tym związane. Na pewno kupie sobie z Kolekcji Klasyki takie gry jak Prey , Just Cause , Tomb Rider: Legenda oraz Tom Clancys Ghost Recon: Advanced Warfighter , natomiast z serii Extra Klasyki jak na razie kupię tylko jedną grę , a mianowicie Painkiller: Overdose , ale XK dopiero się rozkręca. Będę musiał przyszykować sobie na razie 120 złotych na te wszystkie tytuły , ale pewnie ostatecznie wydam jeszcze trochę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja czekam na warcrafta 3 z dodatkiem i nie mowcie mi, ze blizz nie pozwala tanieć swoim grom. Akurat w wakacje pracowalem w Norwegii i zestaw war3+frozen throne odpowiadal extra klasyce gold, a więc można Panowie z CD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 08:36, Zbyniek1064 napisał:

A ja czekam na Bioshock. Oczywiście wyczyszczonego z tych durnych zabezpieczeń a przynajmniej
bez internetowej aktywacji.


Dokładnie tak jak ja. Jeszcze rozumiem te aktywacje gdyby w grze było multi, ale aktywowanie online samego singla = żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra to może skuszę się na Just Cause i ten dodatek do titan questa, na który już od dłuższego czasu mam ochotę :) Dobra mogli by jeszcze dodać do KK dreamfall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 08:36, Zbyniek1064 napisał:

A ja czekam na Bioshock. Oczywiście wyczyszczonego z tych durnych zabezpieczeń a przynajmniej
bez internetowej aktywacji.

To się jeszcze długo naczekasz, ja też czekałem, ale w wakacje kupiłem go za 79zł,a mam 99punktów na kompani graczy. Widzę, że Just Cause będzie hiciorem w kolekcji klasyki. Dużo tutaj osób o tej grze pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.10.2008 o 12:26, Heterko napisał:

Widzę, że Just Cause będzie hiciorem w kolekcji klasyki. Dużo tutaj osób o tej grze pisze.


Nic w tym dziwnego , bo nie ma co ukrywać , że nie jest to zbyt udany tytuł i na pewno nie jest warty więcej , niż 25 złotych. Wcześniej nie kupiłem tej gry , ponieważ to się po prostu nie opłacało , ale teraz z chęcią kupię za taką cenę i pewnie większość tutaj piszących zrobi tak samo jak ja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 10:39, xheartcorex napisał:

Eh gdyby nie osłabiający wstęp przed rozpoczęciem gry, który zawsze mnie bawi.
"Kolekcja klasyki, zapraszam i polecam. Piotr Fronczewski" ;P hehe


Ten wstęp można skasować. Kasując odpowiedni plik z folderu w którym zainstalowana jest gra. Potem tylko trzeba zamienić skrót, który masz na pulpicie i można nie słyszeć Piotra Fronczewskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 10:48, Rzezim napisał:

Potem tylko trzeba zamienić skrót, który masz na pulpicie


Prawdę mówiąc nie trzeba nawet usuwać tamtego pliku, wystarczy edytować skrót ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować