Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram pytań: Afterfall

37 postów w tym temacie

Też obserwuję ten projekt od dawien dawna i z ostatnich konkretów wiem, że ma szanse być conajmniej niezły.

Mój typ na następny "Gram pytań" to Black Ice Tales od Bone Fracture. Projekt miał wzloty i upadki, a zaczyna podobnie jak zaczynał Afterfall :) Wzięła się za niego ambitna ekipa i życzę mu wszystkiego najlepszego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wszyscy obserwują ten projekt od dawna. Ja za to słyszę o nim po raz pierwszy i odnoszę wrażenie, szczególnie po obejrzeniu tych (jakby to nazwać) zwiastunów, że to kompletny bubel choć ciągle w fazie produkcji. Mam nadzieję, że przedstawione tu filmiki to jakaś kompletna pomyłka. Jak zwykle polscy producenci postanowili stworzyć gniot oparty na archaicznym silniku w dodatku populistycznie osadzony w polskich realiach, co zapewne pozwoli sprzedać na tyle egzemplarzy by produkcja się zwróciła a zysk nieco podreperował rodzinny budżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 19:21, Hansin napisał:

Widzę, że wszyscy obserwują ten projekt od dawna. Ja za to słyszę o nim po raz pierwszy
i odnoszę wrażenie, szczególnie po obejrzeniu tych (jakby to nazwać) zwiastunów, że to
kompletny bubel choć ciągle w fazie produkcji. Mam nadzieję, że przedstawione tu filmiki
to jakaś kompletna pomyłka. Jak zwykle polscy producenci postanowili stworzyć gniot oparty
na archaicznym silniku w dodatku populistycznie osadzony w polskich realiach, co zapewne
pozwoli sprzedać na tyle egzemplarzy by produkcja się zwróciła a zysk nieco podreperował
rodzinny budżet.


Cofnij się tak nie chcąc skłamać do roku 2002 i zobacz jak zaczynał S.T.A.L.K.E.R. też nie zapowiadał się zbyt optymistycznie. Nie mówię, że Afterfall też odniesie taki komercyjny sukces, ale na pewno niemożna go od razu skazywać na straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 16:17, Gawełek napisał:

Afterfall prawdopodobnie będzie tym, czym powinien być zmarły Fallout 3. Trzymam kciuki
za ten projekt i z niecierpliwością oczekuje premiery (która jak wiem będzie w 2010).


Zgadzam się, gra zdaje się jawić duchowym następcą Fallouta (w przeciwieństwie do V części Elder Scrolls, który szykuje nam Bethesda) - oby twórcy sprostali tak wygórowanym oczekiwaniom. Powodzenia, nie wolno wam zawieść.

Żeby było ciekawiej, czy ktoś jeszcze uważnie śledzi projekt "The Age of Decadence"? http://www.irontowerstudio.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyczękuję Afterfalla tak, jak kiedyś reszta Polski Wiedźmina. Mam nadzieję, że to będzie ta gra, która zasłużyłaby sobie na miano Fallouta 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny wywiad, a jeśli chodzi o następne wywiad proonuję Techland (może wywiadzik z kimś z nowego studia w Warszawie), może Nibris, mozę Metropilis, a może (i to by było chyba najfajniejsze) wywiad z kimś z tego nowego studia, które owstało w Toruniu. Za bardzo o nich informacji nie ma, tym bardziej taki wywiadzik byłby interesujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 17:11, Micmay napisał:

Od kiedy zobaczylem pierwszy screen(2-3 miesiące temu) caly czas czekam na premierę :)
.


Gdzie masz ten screenshot? Bo ja po za concept artem nic nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesowałem się tym projektem jeszcze za czasów, kiedy pracowałem nad Black Ice Tales. Miło widzieć jak się rozwinęli. Nawet dość sławna jest gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 21:07, Dzikq napisał:

> Od kiedy zobaczylem pierwszy screen(2-3 miesiące temu) caly czas czekam na premierę
:)
> .

Gdzie masz ten screenshot? Bo ja po za concept artem nic nie widze.


tutaj znajdziesz kilka starych screenow :D pewnie wiekszosc nieaktualna :)
http://www.gamedev.pl/user.php?x=view&id=243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również trzymam kciuki za Afterfalla i mam nadzieję, że będzie to kolejna równie udana jak Wiedźmin polska produkcja cRPG. Mój typ na kolejny odcinek to - "gram pytań: They". Poza krótką zapowiedzią i starym trailerem nie pojawiło się ostatnio nic nowego na temat tej równie ciekawie zapowiadającej się polskiej gry spod znaku Metropolis & RED.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować