Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Nie obrazilbym sie gdyby Devil May Cry 4 byl na xbox... . Chyba sie nie doczekam na nic na konsole, a na pc to chyba tylko Aion pre-order albo jakis prepaid do warhammera bym wzial :) . Chyba cdprojekt na mnie wiecej nie zarobi z takim podejsciem :D , zwlaszcza jak kupie uzywane lub z importu. Zero kasy dla nich. Ilez wkoncu mozna czekac na cos sensownego nie tylko dla graczy PC . Do dzis pamietam slowa, ze kazdy znajdzie cos dla siebie (m.in. posiadacze konsol) . Moze marudze ale minelo spoooro czasu a jak mialem tak mam ponad 200 wpln.

Nikt chyba nie rozumie, ze ludzie chca wydac wpln, nie gotowke. Takie rozwiazania oferuja m.in.: Cenega, GryOnline(GoLe)

Moze cdp nie interesuja juz gracze wydajacy na gry 2x tyle co kupujacy tytuly pc? :) . Konsole to taki niszowy rynek...

CDP ... Od poczatku akcji czekam na cos sensownego !!! a nawet dobrych staroci na X-a nie macie w tej "promocji" . Patrzcie na konkurencje... u nich nie place realnej kasy jak mam uzbierane punkty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za beznadziejna aktualizacja! Nie dość, że wszystko prócz Riddica jest już dość stare i pewnie każdy kogo tytuł interesował dawno zakupił, to jeszcze Riddica dali za 60 zł! Jakby dali za 40 to już byłby w koszyku, ale skoro tu nic nie kupie, to może na wirtusie zamówię sobie Battlefronta 2 za 35 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, że jest Mass Effect, którego chętnie bym wziął? Jak z przesyłką kosztuje mnie 60 zł, a to już jest śmiech, bo i bez wydawania wPLN-ów można mieć w takiej kwocie ten tytuł jako nówkę. Z allegro, albo nawet z MM (ostatnio widziałem po 59,90).
No i co z tą wPLN-omanią? Gdzie obiecywane zmiany i "extra okazje"? Bo jeśli takie są, to naprawdę, ja ich nie widzę... Jak na program lojalnościowy, to widać, że CDP ma głęboko gdzieś "lojalność" klientów i taką akcją bardziej ich odstrasza, niz zachęca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już przestałem interesować się wplmanią, ten rzut po tak długim oczekiwaniu jest naprawdę kiepski, normalnie może jeszcze bym się skusił na dodatki do NWN2 ale dzięki przecenom Cenegi przepuściłem sporo kasy na SS i KK i to bez opłaty za przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie dotrzymaja slowa do wrzesnia to nic wiecej od nich nie kupie, nigdy, BO INNI TAK NIE ROBIA JAK WY, jeszcze musze doplacac do tej akcji jesli cos chce? Jaki w tym sens.

Do gry na X-a mozna doplacic jak by byla za 50zl + wpln (taniej nie kupie chyba ze uzywana).
Szkoda sie produkowac jak klient nic dla nich nie znaczy. A jak odpowiedza to i tak nie zrobia tego o czym pisza.
Stracilem czas czekajac na obiecane zmiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam ludzie, darujcie sobie to wszystko. Ja już dawno olałem tę promocję, chociaż okazje się trafiały (Fear 2, Emipire Total War) to tak naprawdę to nic innego jak chwyt marketingowy. Na allegro można taniej kupić nówki, niż tutaj, a i Cenega, która tak raczkowała ze swoim klubem gracza, ma obecnie lepszy program lojalnościowy, i niższe ceny gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He, he. Co za łaska, ceny wyzsze niz Allegro, ze nie wspomne o standardowym "Przepraszamy, ale nie możesz zamówić więcej niż 0". Pracownikom CDP gratuluje poczucia humoru i czekam na ogloszenie bankructwa tego straganu z kartoflami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Das ist tragedia.

Kpiny straszne, ceny są o wiele większe niż na innych portalach, a o allegro nie mówiąc. Czekam już kupe czasu najakaś fajna okazje, a wy te WPLNY traktujecie jako tipmarket... fajny banał.... mam ich 177 i chyba ani jednego nie wydam, no chyba, że mnie zadziwicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałoby się powiedzieć - a nie mówiłem? Jak ktoś chce Mass Effecta znacznie taniej to m.in. moja oferta jest w dziale kupię/sprzedam/zamienię. btw tam są lepsze oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować