Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

No i stało się. Polki przegrały drugiego seta w fatalnym stylu 25:20. Blok nagle przestał dobrze funkcjonować, atak jakiś taki słaby się zrobił, brak siły zupełnie. Pierwszy set wygrany przez Kostarykanki na tym mundialu i to akurat z naszym zespołem. Szkoda wielka, bo te stracone sety moga sie czkawką potem odbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 08:22, HumanGhost napisał:

Szkoda wielka, bo te stracone sety moga sie czkawką potem odbić.


Ja właśnie nie wiem czy bardziej nie liczą się "małe oczka" od setów. Pamiętacie jak próbowaliśmy się ostatnio dostać do ligi światowej i te ch..rne małe oczka nas wyeliminowały, pomimo tego, że bilans setów mieliśmy lepszy od Serbii :(. Nie wiem tylko czy ten system obowiązuje też na MŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm nei wiem. Ale te małe oczka to chyba tylko w męskiej siatkówce. Nie kojarze teraz. Komentatorzy mówili o straconych setach, więc chyab sety się tu licza.
A trzeci set wygrany bardzo gładko przez nasze Złotka. Kostaryka zdemolowana 25:11. Teraz czwarty set się zaczyna. Miejmy nadzieje, że ostatni. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 08:45, HumanGhost napisał:

Kostaryka zdemolowana 25:11. Teraz czwarty set się zaczyna.

Niech dziewczyny wygrają to spokojnie sobie wrócę do pracy bo z towarzysza Birkuta i jego 200% normy zrobiło się 10% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytałem na onecie, że dziewczyny wygrały z Kostaryką 3:1 (25:17, 20:25, 25:11, 25:14). Teraz tylko czekać na jutrzejszy mecz z Tajwanem, który do tej pory tak jak Złotka nie przegrał jeszcze ani jednego meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze. Dwa ostatnie sety Polki zagrały prawidłowo. Mam andzieje, ze w końcu wyciągnięta zostanie nauka, że nawet ze słabymi rywalami trzeba być zawsze skoncentowanym i nie dać się rozegrać. Jutro bedzie ciekawy mecz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
małe punkty liczą się też na MŚ kobiet i mężczyzn, co mnie bardzo dziwi bo to trochę nielogiczne: jak punkt może być ważniejszy od seta?? FIVB powinno to jak najszybciej zmienić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 11:00, orm222 napisał:

/ciach/
małe punkty liczą się też na MŚ kobiet i mężczyzn, co mnie bardzo dziwi bo to trochę nielogiczne:
jak punkt może być ważniejszy od seta?? FIVB powinno to jak najszybciej zmienić!

Fakt, to idiotyczne... przeczy trochę zasadom siatkówki :/

Może ktoś dać link do tabeli MŚ kobiet? Na onecie nie dali łaskawie przy żadnym z newsów na ten temat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ojojoj Polkio przegrały z Tajwankami 3-1. Według mnie bardzo dobrze grały w 3 i 4 secie ale reszta była zwalona. Najlepsza zawodniczka? Chyba Podolska (ciekawe czy ma coś wspólnego z Lukasem Podolskim?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś gramy niestety nie lepiej niż wczoraj. Przegrywamy 2:0 po fatalnych błędach w pierwszysch setach a w trzecim przegrywamy już 2:7. Cos mi sie wydaje, że nie damy rady z tak broniacym zespołem Japonii dziś wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej jeden set wygrany. Ciekawe co dalej się będzie działo - jakoś to czarno widzę :( - no chyba, że dziewczyny się tak długo rozkręcają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 09:48, orm222 napisał:

Chyba Podolska (ciekawe czy ma coś wspólnego z
Lukasem Podolskim?)

Nie Podolska,tylko Podolec.Ale przyznam się,że kojarzy mi się albo z Podolskim,albo z padalcem(ale tylko z nazwiska) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to i tak Polsatu nie mam więc problem z oglądaniem na żywo w telewizji odpada ;).
W pracy też mam zblokowane oglądanie na żywo w onecie :(. Tak więc pozostają "dobrzy" forumowicze, którzy na łamach tego topic`a napiszą jak wygląda sytuacja. Ewentualnie wynik zamieszczony oficjalnie na stronach internetowych.
Ale jeśli chodzi o godziny nadawania relacji w telewizji to zgadzam się z przedmówcą - Japońce przegięli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh nasze dziewczyny się nie popisały. Totalna porażka z Włoszkami 0:3. Nawet nie skomentuje rozmiaru tej porażki, bo aż mi się przykro robi. Szkoda, wielka szkoda. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 07:37, HumanGhost napisał:

Ehh nasze dziewczyny się nie popisały. Totalna porażka z Włoszkami 0:3. Nawet nie skomentuje
rozmiaru tej porażki, bo aż mi się przykro robi. Szkoda, wielka szkoda. :-/

Szkoda - liczyłem na wynik podobny do tego z ostatniego finału Mistrzostw Europy.
Tak z drugiej strony - to nawet dobrze, że ta pora transmisji z Japonii przypada na tak wczesną porę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 08:23, Jarys napisał:

Tak z drugiej strony - to nawet dobrze, że ta pora transmisji z Japonii przypada na tak wczesną
porę ;)

Oj tak. Zawsze jak dziewczyny przegrywają, to każdy stracony punkt strasznie przeżywam :D. Danie o takiej godzinie to troska o moje zdrowie chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh przykro się robi. Może to i dobrze, ze tego nie oglądałem, bo bym sie tylko denerwował. Pojawiaja sie juz głosy, że Niemczyk musi wrócić, bo bez niego nasza kobieca siatkówka jest bezndziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować