Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

Powiem szczerze, moim zdaniem Niemczyk powinien wrócić. Z tego co widzę to Kłos w ogóle nie reaguje na to co się dzieje na boisku. Ostatnio oglądałem Niemczyka u Wojewódzkiego, pomimo całej otoczki charakterystycznej dla tego programu, usłyszałem, że Niemczyk wcale nie zrezygnował z trenowania reprezentacji tylko nie chciał aby w Japonii siatkarki zostały bez trenera jak on znajdzie się ze swoim ciśnieniem w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2006 o 09:32, HumanGhost napisał:

Pojawiaja sie juz głosy, że Niemczyk musi wrócić, bo bez niego nasza kobieca siatkówka jest
bezndziejna.

Co do tego mam mieszane uczucia. Polki chyba nigdy nie grały dobrze na światowych imprezach. Mam tu na myśli chociażby występ w Grand Prix w ostatnich latach. W tym roku wygrały jeden lub dwa mecze z dwunastu rozegranych (przegrały min. wszystkie mecze w turnieju rozgrywanym w Polsce). Myślę więc, że Niemczyk niewiele zdziałałby również na MŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://sport.onet.pl/0,1255991,1431509,wiadomosc.html

Opluwania trenera Niemczyka ciąg dalszy. Normalnie mi się niedobrze robi jak czytam takie opinie. Po fakcie to każdy mądry i zwala winę na drugiego.
Jakby Niemczyk nie miał jaj i ręki do kadrowiczek to widzielibyśmy zawsze cos takiego jak ostatnio. Że dziewczyny nie potrafią sie zorganizować. Trzeba na nie krzyknąć i postawić do pionu, bo metody Kłosa nie działają. Jest za miękki.
Zwalanie całej winy na Niemczyka jest pójściem na łatwiznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh no to nasze zawodniczki moga się pakować. Przegrana z Turcją 3:0 przekreśliła wszystko. Nie ma juz szans, aby cokolwiek wywalczyć w tym Mundialu.

Brawa dla Rosner, że nie ulega presji otoczenia. Wreszcie ktoś mówi prawdę i wykłada kawę na ławę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boję się tylko, że po tej trzeciej z rzędu przegranej i zawirowaniach ze zwolnieniem Niemczyka a co za tym idzie całej spapranej atmosferze w reprezentacji, dziewczynom ciężko będzie się pozbierać. Mam nadzieję, że się mylę i sprawa kto będzie prowadził zespół szybko się rozwiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby powrót do kadry Niemczyka był dobrym rozwiązaniem. Przy tak niezdrowej atmosferze jaka panuje w kadrze potrzebny jest trener "ponad podziałami". Może do tego doprowadzić jedynie konkurs na trenera i wybranie optymalnego rozwiązania. Takie działania mogłyby zjednoczyć polską kadrę, natomiast powrót Niemczyka raczej pogłębiłby te podziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem.. Pytanie tylko czy zupełnie nowy trener zdołałby poukładać zespół kiedy w ciagu najbliższych dwóch lat jest tyle wielkich imprez. Ciężko by było. Nie wiem. Trudna jest sytuacja i na pewno nie ma jednego na 100% słusznego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rosjanki mistrzyniami świata. Po dramatycznym meczu pokonały 3:2 zespół Brazylii.
Szkoda, bo liczyłem, że brazylijki wygrają. Szczególnie w pierwszym secie nie dały szans Rosji. Ale niestety, dwa fatalne błędy w dwóch ostatnich piłkach meczu i koniec marzeń. Gratulacje dla rosyjskiego zespołu za naprawdę dobrą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to przerzucamy się na facetów od siatkówki ;)
Dzisiaj Polacy wygrali mecz z Chinami, nie jest to może jakiś wielki przeciwnika ale mecz wygrany gładko 3:0, który jest pierwszym meczem na MŚ, musi cieszyć. Następny mecz z Argentyną, zobaczymy jak nam pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 07:25, Jarys napisał:

No to przerzucamy się na facetów od siatkówki ;)


Hehe nie udało mi się wstać żeby obejrzeć mecz. Jak się obudziłem to już był koniec. Ale dobrze ,ze wygrali. Początek zawsze jest ważny dla podbudowania morale. Dobrze, że wygraliśmy bez większych problemów. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 07:25, Jarys napisał:

No to przerzucamy się na facetów od siatkówki ;)

W końcu! ;) Bez żadnej urazy dla nikogo, ale jakoś po prostu nigdy nie interesowała mnie siatkówka damska i zawsze wolałem oglądać wyczyny naszej męskiej reprezentacji. Może nas pierwszy rywal nie był zbyt wymagający, jednak nie ma to jak zacząć turniej od wygranej. Zawsze to jakoś powoduje większy spokój i brak nerwowości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś może na jakim kanale bedzie leciał mecz Polska Argentyna??
Poprostu nie moge się doszukać w programach tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I koniec 3-0. Winners !!
I set - obejżałem
II - słuchałem z zamkniętymi oczami
II - przespałem
Ale najważszniejsze i tak zwycięstwo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat jak musiałem wyjśc z domu to się zaczęło :/
W momencie jak wróciłem to już zaczęłą się poranna powtórka "pierwszej miłosci" ;-P
Ale co tam - najważniejsze, że 3-0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zwycięstwo, bardzo dobrze. Oby tak dalej. Zaczynamy świetnie od dwóch wygranych do zera, to bardzo dobry prognostyk. Czekamy na więcej. :-)
Znów przespałem mecz, ehh. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 08:00, HumanGhost napisał:

Kolejne zwycięstwo, bardzo dobrze. Oby tak dalej. Zaczynamy świetnie od dwóch wygranych do
zera, to bardzo dobry prognostyk. Czekamy na więcej. :-)
Znów przespałem mecz, ehh. ;-)


Wiesz, dobrze zaczeliśmy,a nasza grupa nie jest taka silna. Myślę że z niej wyjdziemy.
W ostatnich latach Polska męska siatkówka rozwija się szybko i prężnie. Niedługo będziemy w ścisłej światowej czołówce (już jestesteśmy?). I w tych mistrzostwach myśl, żę daleko zajdziemy...

PS Ja też mecz przespałem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować