Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2010 o 13:30, Terrorite napisał:

> 1. Normalka, że teraz będą możliwe DLC z właśnie tym pojazdem.
No ale co w dalszym ciagu z tego wynika bo nie rozumiem. Byly mozliwe i wczesniej, nawet
jest mozliwe kolejne DLC z Mako ktorego Shepard odzyska z Normandia Crash Site.
> 2. Pojazd będzie w ME3 chyba, że zostanie rozwalony przez siłę wyższą i bioware
wymyśli
> hammermakoheada.
To Twoja opinia czy fakt potwierdzony przez Bioware?
> 3. i tu już spoiler

Spoiler

znalezisko protean, ten wątek może być rozwinięty w me3 /
dlc


Znalezisko protean z ME1 moglo byc ale nie bylo rozwiniete w ME2. Wiec w sumie
to za czym ma byc ten argument?


moja i reszty forumowiczów logicznie myślących na social bioware czemu tak ? :)
no bo na jasną ciasną tworzyć nowy pojazd dla me3 jeśli już mamy 1 i w dodatku na pokładzie normandii, chyba, że normandia znowu wybuchnie i znowu będzie nowy pojazd :)

To 3 to mój domysł więc bioware mogłoby wykorzystać ten wątek i go rozwinąć, aczkolwiek nie muszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 18:23, Exelius napisał:

moja i reszty forumowiczów logicznie myślących na social bioware czemu tak ? :)
no bo na jasną ciasną tworzyć nowy pojazd dla me3 jeśli już mamy 1 i w dodatku na pokładzie
normandii, chyba, że normandia znowu wybuchnie i znowu będzie nowy pojazd :)

Tyle ze w ME2 nie bylo lokacji w MQ do wykorzystania Hammerheada, a w ME1 jednak byly lokacje dla Mako. Poza tym to samo pytanie mozna bylo zadac i dla Mako, po jaka cholere tworzyc drugi pojazd skoro juz jeden byl. A jak na razie jedynym pojazdem jako tako laczacym czesci ME jest wlasnie Normandia. Wiec z ta logika to tak nie przesadzajmy bo gdybysmy mieli sie opierac na DLC to gdzie w ME2 jest chalupa Shepard ktora dostaje sie po ukonczeniu Pinnacle Station? Skoro cos zawarto w DLC to nie znaczy ze musi byc jakimkolwiek lacznikiem do nastepnych czesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 19:03, Terrorite napisał:

> moja i reszty forumowiczów logicznie myślących na social bioware czemu tak ? :)

> no bo na jasną ciasną tworzyć nowy pojazd dla me3 jeśli już mamy 1 i w dodatku na
pokładzie
> normandii, chyba, że normandia znowu wybuchnie i znowu będzie nowy pojazd :)
Tyle ze w ME2 nie bylo lokacji w MQ do wykorzystania Hammerheada, a w ME1 jednak byly
lokacje dla Mako. Poza tym to samo pytanie mozna bylo zadac i dla Mako, po jaka cholere
tworzyc drugi pojazd skoro juz jeden byl. A jak na razie jedynym pojazdem jako tako laczacym
czesci ME jest wlasnie Normandia. Wiec z ta logika to tak nie przesadzajmy bo gdybysmy
mieli sie opierac na DLC to gdzie w ME2 jest chalupa Shepard ktora dostaje sie po ukonczeniu
Pinnacle Station? Skoro cos zawarto w DLC to nie znaczy ze musi byc jakimkolwiek lacznikiem
do nastepnych czesci.


No nie do końca mako zostaje rozwalone razem z Normandią, mogliby dać mako w me2 gdybyśmy dalej pracowali dla przymierza.
Chałupa mogła pójść w niepamięć (śmierć sheparda).
Łącznik fakt źle użyłem tego słowa, ale Hammerhead jak dobrze pójdzie to się pojawi w ME3
(no mogliby dodać jeszcze z kilka dział plazmowych) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Nie kupilem jeszcze mass effect 2 ale zrobie to chyba we wtorek.
Chodzi mi o DLC Kasumi´s Stolen Memory.
Czy Kasumi poznajemy juz w podstawowej wersji gry czy moze spotykamy ją poraz pierwszy dopiero gdy zakupimy dodatek?

P.S. A i jeszcze jedno kim jest w takim razie TA Kasumi : http://www.youtube.com/watch?v=oBiVM1eKqsY ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 12:39, xkarionx napisał:

Mam pytanie.

Dnia 27.03.2010 o 12:39, xkarionx napisał:

Nie kupilem jeszcze mass effect 2 ale zrobie to chyba we wtorek.
Chodzi mi o DLC Kasumi´s Stolen Memory.
Czy Kasumi poznajemy juz w podstawowej wersji gry czy moze spotykamy ją poraz pierwszy
dopiero gdy zakupimy dodatek?

Dopiero jak zakupisz dodatek.

Dnia 27.03.2010 o 12:39, xkarionx napisał:

P.S. A i jeszcze jedno kim jest w takim razie TA Kasumi : http://www.youtube.com/watch?v=oBiVM1eKqsY ?

To ta sama Kasumi, a raczej jej pozostałości po pierwotnych planach. Po prostu najprawdopodobniej była planowana w podstawce, ale twórcy zmienili zdanie. Pozostało kilka linijek jej kodu w grze, które ktoś tutaj wyciągnął na zewnątrz.
No i jak nie grałeś to po co sobie psuć zabawę oglądaniem filmików z końcówki gry? Tak tylko pytam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszłam niedawno całą grę i uważam, że jest owiele lepsza od "jedynki".
Usunięto prowadzenie tego dziwnego pojazdu, które jak dla mnie w pierwszej części było tylko dręczące. Poprawiono system walki - co mnie także cieszy. Ogólnie jedynka miała moim zdaniem trochę błędów i była niedopracowana. Na szczęście dwójka jest o niebo lepsza i polecam ją tym którzy zawiedli się ME.

Przyznam szczerze kupowałam w ciemno, ale opłacało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 12:49, Some_kind_of_Devil napisał:

Pozostało kilka linijek jej kodu w grze, które ktoś tutaj wyciągnął na zewnątrz.

Ja mysle ze to nie smieciowy kod a raczej fakt ze do ostatniej misji potrzebujemy calej ekipy wiec po prostu nagrano juz wszystkie glosy zeby miec to z glowy. A w zwiazku z tym zeby gra sie nie wywrocila to dodano takiego placeholdera jak na filmiku.
Natomiast ciagle pozostaje pytanie jak duzy bedzie dodatek z Kasumi. Jesli tej wielkosci co z Zaedem to troche dziwne ze chca za niego kase bo byloby to nielogiczne. Chyba ze bedzie sporo wiekszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo większy być nie powinien. Bo przecież dodaje praktycznie to samo, nową postać z jej questem i jakąś nową broń. Chyba, że sam quest będzie bardziej rozbudowany. Mnie bardziej ciekawi za co teraz weźmie się Bio, bo Kasumi powinna być ostatnią postacią. Można więc spodziewać się kolejnych DLC w postaci misji, co cieszy. I oby to były sensowne misje z jakąś linią fabularną, bo za takie denne tło jak w firewalkerze podziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 12:49, Some_kind_of_Devil napisał:

To ta sama Kasumi, a raczej jej pozostałości po pierwotnych planach. Po prostu najprawdopodobniej
była planowana w podstawce, ale twórcy zmienili zdanie. Pozostało kilka linijek jej kodu
w grze, które ktoś tutaj wyciągnął na zewnątrz.

Czyli jeśli kupie poprostu gre ( i nie będe przy niej nic majstrował ) to tych rzeczy co na tym filmiku są nie zobacze?

Dnia 27.03.2010 o 12:49, Some_kind_of_Devil napisał:

No i jak nie grałeś to po co sobie psuć zabawę oglądaniem filmików z końcówki gry? Tak
tylko pytam ;]


Filmiku nie ogladalem calego tylko kawałek wiec nie wiem jaka bedzie końcówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 14:17, xkarionx napisał:

Czyli jeśli kupie poprostu gre ( i nie będe przy niej nic majstrował ) to tych rzeczy
co na tym filmiku są nie zobacze?

Tylko tej Katsumi co jest na filmiku, wielkiej straty nie ma, bo to ktoś sobie zedytował kod żeby była widoczna, ale nawet wtedy nie da się jej dodać do drużyny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2010 o 15:08, Some_kind_of_Devil napisał:

Tylko tej Katsumi co jest na filmiku, wielkiej straty nie ma, bo to ktoś sobie zedytował
kod żeby była widoczna, ale nawet wtedy nie da się jej dodać do drużyny ;]

Aha dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 20:20, Przedlack napisał:

Czy tylko mnie atakują przemyślenia, że w Mass Effect 3 towarzyszami mogą być najprawdopodobniej
Aria T''Loak oraz Bailey?

A nowym pojazdem bedzie jak nic AT-AT walker ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 20:20, Przedlack napisał:

Czy tylko mnie atakują przemyślenia, że w Mass Effect 3 towarzyszami mogą być najprawdopodobniej
Aria T''Loak oraz Bailey?


A na jakiej podstawie te przemyślenia się pojawiają? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 20:20, Przedlack napisał:

Czy tylko mnie atakują przemyślenia, że w Mass Effect 3 towarzyszami mogą być najprawdopodobniej
Aria T''Loak oraz Bailey?

To nawet lepsza teoria niż to, że TIM to Reaper :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do towarzyszy to raczej nie mam jakichś typów. Ale co do fabuły to wydaje mi się że pod koniec trójki bedzie wielka episka bitwa pomiedzy żniwiarzami a wszystkimi rasami galaktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało zabawne, ale sprytne.

Bardzo, bardzo sprytne. Rzekłbym przebiegłe.

Dokładnie to, czego można się spodziewać po człowieku, który ma pilota Wraitha w awatarze.
Stealthy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 20:58, Ecko09 napisał:

A na jakiej podstawie te przemyślenia się pojawiają? ;P

Ano tak sobie usiadłem i pomyślałem: dość dużo wysiłku (więcej niż w przypadku innych NPC) włożono w te dwie postacie. Można po troszku poznać ich przeszłość, itp. W dodatku po wykonaniu np. misji rekrutacyjnej Mordina, na ekranie "Podsumowanie Misji" można przeczytać coś w stylu "działania na Omedze można później wykorzystać do negocjacji z Arią". Tak samo po misji lojalnościowej Thane''a, pojawia się "należy rozpatrzyć werbunek Baileya z SOC."
Może to nic nie znaczy, może będzie znaczyło, że te osoby nam pomogą z gromadzeniem armii w ME3, ale do diabła, może to równie dobrze oznaczać, że się do nas przyłączą! ;]
Ale skoro już wszedłem trochę w rejon fantazji.... to se napiszę, że chętnie bym w mojej ekipie zobaczył Giannę Parasini.

Some_kind_of_Devil
A ja bym powiedział, że jeszcze lepsze niż teoria, że Tali w ME3 rzuci Sheparda i w podskokach pójdzie romansować z Legionem.
Hej, ale od czego są domysły? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2010 o 13:55, Przedlack napisał:

Some_kind_of_Devil
A ja bym powiedział, że jeszcze lepsze niż teoria, że Tali w ME3 rzuci Sheparda i w podskokach
pójdzie romansować z Legionem.
Hej, ale od czego są domysły? ;]

Tak i beda mieli dzieci - nowa super rase ktora zawładnie cała galaktyką . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować