Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

UWAGA! Zmiana ksywek na gram.pl UWAGA!

1261 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2009 o 15:40, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../> No to zmienie sobie na Krzysztofff i bedzie na mje ;-D
Też zajęte... :-(

zawsze możesz zostać Kkrzysztof-em, ew Krzyysztofem no chyba że zwykły Krzyskiek cię zadowoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 21:33, S1G napisał:

> > > /.../> No to zmienie sobie na Krzysztofff i bedzie na mje ;-D
> Też zajęte... :-(
>
zawsze możesz zostać Kkrzysztof-em, ew Krzyysztofem no chyba że zwykły Krzyskiek cię
zadowoli


Nie rozumiem tego całego zamieszania , po co zmieniać coś co dobrze działa , teraz bałagan , chaos i
licytacje ten zmienia nick na taki tamten na owaki , po co to wszystko ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście jeszcze zmienić nicki w tematach i starszych postach. Jak chcę zobaczyć posty sprzed zmiany nicka, to system wywala na stronę główną forum. U was też tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 22:52, Grzech napisał:

Moglibyście jeszcze zmienić nicki w tematach i starszych postach. Jak chcę zobaczyć posty
sprzed zmiany nicka, to system wywala na stronę główną forum. U was też tak jest?

To logiczne, taki skutek zmiany nicka i watpie by cos z tym zrobili. Teraz cierp. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat nie, ale o którą sytuację Ci chodzi? Jak wchodzisz do danego tematu i klikasz przycisk ja: ? Jeśli o tę sytuację chodzi to akurat takiego problemu nie mam.

Szkoda, że nie przewidzieli jeszcze jednej możliwości zmiany nicka, bo zaczynam żałować swojej decyzji :P.

I jeszcze co do tego zmieniania w starych postach - a widziałeś, żeby zmieniał się w nich status i podpis? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za double-posta, ale mam pytanko. Ogólnie to chciałem zmienić ksywkę na Grzechu, ale podobno była zajęta. Wszedłem jednak w statystyki, a tam jasno jest napisane: Użytkownik "Grzechu" nie istnieje.
Kolejnym błędem są statystyki. W kwietniu zamieściłem 13 postów, a w statystykach wyraźnie wyświetla, że tylko dzisiaj umieściłem ich aż 17. Wszystko się sypnęło i tak zostanie czy zamierzacie coś z tym zrobić?
Mógłbym prosić o wyjaśnienie, bo pewnie nie tylko ja tak mam :)

@Revanchist>>

Jak wszedłem w wdowiakam, obecnie Isildura, gdy chciałem wyświetlić posty umieszczone w Nocnych Markach, to mi wybijało na główna stronę forum albo wyskakiwało info o zapętleniu się ciasteczek. Teraz jednak zadziałało ;]

@Owiec>>

A Ty cicho, bo Cię zjem %_%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 23:04, Grzech napisał:

Sorry za double-posta, ale mam pytanko. Ogólnie to chciałem zmienić ksywkę na Grzechu,
ale podobno była zajęta. Wszedłem jednak w statystyki, a tam jasno jest napisane: Użytkownik
"Grzechu" nie istnieje.


Pozwól, że zacytuję (choć nie powinienem) przypiętego posta:
Jeśli nie możecie wybrać nowej ksywki, znaczy że jest już zajęta. Jej brak w statystykach oznacza tylko, że użytkowników nic nie napisał. Póki co w raz wybranej ksywce nie można zmienić wielkości liter.

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 23:04, Grzech napisał:

Sorry za double-posta, ale mam pytanko. Ogólnie to chciałem zmienić ksywkę na Grzechu,
ale podobno była zajęta. Wszedłem jednak w statystyki, a tam jasno jest napisane: Użytkownik
"Grzechu" nie istnieje.


Po prostu istnieje już takie konto, jego właściciel nie napisał żadnego posta i dlatego statystyki go nie widzą ;)

Dnia 03.04.2009 o 23:04, Grzech napisał:

Kolejnym błędem są statystyki. W kwietniu zamieściłem 13 postów, a w statystykach wyraźnie
wyświetla, że tylko dzisiaj umieściłem ich aż 17. Wszystko się sypnęło i tak zostanie
czy zamierzacie coś z tym zrobić?
Mógłbym prosić o wyjaśnienie, bo pewnie nie tylko ja tak mam :)


O czasu problemów z logowaniem staty się lekko sypnęły: tj. zliczają posty z końcówki marca, aż do dziś i dalej :P Łączna to statystyka postów, dlatego masz więcej niż napisałeś w kwietniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 15:47, kreciuch napisał:

Mam problem ze zmianą ksywki a mianowicie chciałem żeby mój nick zaczynał się z wielkiej
a nie małej litery. Próbuje w moich danych zmienić "kreciuch" na "Kreciuch" ale po zatwierdzeniu
zmian oraz ponownym zalogowaniu znowu mam nick z małej litery:( Może ktoś poradzić co
z tym zrobić??


Ponawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 23:09, Revanchist napisał:

/ciach/


O matko :) Chyba muszę się cofnąć do podstawówki, bo tego akurat nie doczytałem :) Myślałem, że w statystykach możesz dowiedzieć się o wszystkich użytkownikach. Widocznie się myliłem :]

@Hunter aka Kakarotto>>

Teraz widzę, że wszyscy mają takie staty :) Hehe, Vilmar chyba zrobił sobie urlop ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 23:14, Grzech napisał:

Teraz widzę, że wszyscy mają takie staty :) Hehe, Vilmar chyba zrobił sobie urlop ^_^


Teraz Vilmar zdaje się być niepotrzebny statystykom, niby naliczają się same co pięć minut :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz, w moje konto i później wchodzisz dane personalne. I tam masz :).

Co do nowego systemu logowania...To ja podziękuję, co chwilę mnie wylogowuję i normalnie nie można na forum posiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla systemu duża i mała litera to jedno i to samo, wiec takiej zmiany nie zatwierdza.
Zresztą w przypiętym poście (swoją drogą czyta go ktoś?) stoi wyraźnie Póki co w raz wybranej ksywce nie można zmienić wielkości liter. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 08:44, Baluk25 napisał:

Co do nowego systemu logowania...To ja podziękuję, co chwilę mnie wylogowuję i normalnie
nie można na forum posiedzieć...

Masz rację. Nowy system logowania jest do banie.
Mam pytanie.
Po co zmienialiście stary, dobry system logowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 09:13, Black-Hawk napisał:

Masz rację. Nowy system logowania jest do banie.


Co wy chcecie od tego systemu? Od wczoraj odkąd mogłem się zalogować po awarii nie miałem żadnego wylogowania, wiec jest lepiej niż było, w dodatku wchodząc w Moje konto nie muszę podawać swojego maila i hasła, więc nie jest źle. Zresztą Laid_back prosił o cierpliwość, bo ciągle walczą z naprawieniem występujących błędów i problemów. Więc was nie rozumiem, nie można mieć wszystkiego naraz, poczekajcie aż wszystko złożą do kupy i zrobią tak by było dobrze... Troszkę cierpliwości...

EDIT: Drobne literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ta, walcza. Juz od 4 dni. I nie widac zadnego rezultatu. Po co sie w ogole za cos zabierac, jak nie macie o tym pojecia? Ech. Gram to gram, siega coraz bardziej dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować