Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

UWAGA! Zmiana ksywek na gram.pl UWAGA!

1261 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2009 o 14:55, Leo napisał:

Analogicznie jak przy zakladaniu konta pojawi sie informacja, ze konto z taka xywka juz
istnieje - formularz nie zostanie poprawnie zapisany, jednorazowa mozliwosc zmiany xywki
nie zostanie wykorzystana.


To juz wiem, dzięki że sie ktoś zlitował i odpowiedział mi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to oczywiście rybka ;) Pomimo możliwości zmiany, raczej nie przerobię sobie nicka z powodu laya, który chciałbym zostawić. Co najwyżej zmienię wielkość liter, bo teraz już wiem, że Capslockowo wygląda to kiepsko. A tak w ogóle to od początku wiedziałem, że ta dowolność w ksywkach jest dość podejrzana w sensie technicznym ;) Dobrze że przynajmniej ktoś, kto ma akurat ma jakąś dłuższą przerwę od gramu, nie spotka się z niespodziewanym zonkiem w postaci czegoś gorszego niż zmodyfikowany nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 15:15, Mściwój napisał:

Eee, ale można będzie samemu zmienić ksywkę? Bo jeśli mam być "Msciwoj", to się wkurzę...


a czytać umiemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 15:15, Mściwój napisał:

Eee, ale można będzie samemu zmienić ksywkę? Bo jeśli mam być "Msciwoj", to się wkurzę...

Tak, przeczytaj przypiętego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sensie, że teraz będzie MacCry albo Mac_Cry? Ja i tak używam tego pierwszego, więc mi pasuje :P A co z własnym tytułem? Tam też obowiązują te zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 15:34, Mac Cry napisał:

W sensie, że teraz będzie MacCry albo Mac_Cry? Ja i tak używam tego pierwszego, więc
mi pasuje :P A co z własnym tytułem? Tam też obowiązują te zmiany?

Z myślnikiem byłoby ci do twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mac-Cry? To ja panu podziękuję :P

Jakby nie patrzec, to będzie niezłe zamieszanie jak wiele osób zmini sobie całkowicie nicki, chociaż ja jestem zwrokowcem i większośc pamiętam po avatarze, więc jak go zmieni to mam problem ze skojarzeniem kto to (oczywiście wielu po nickach znam ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie:
Jak długo będzie trwał ten okres możliwości zmiany nicka? Tzn. od środy 2 kwietnia (jak dla mnie) do kiedy będę mógł zmienić ten zlepek liter i cyfry nad statusem? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele jeśli to nie jest żart to jestem zawiedziony.. Polski serwis i polskich znaków nie można używać w nicku?
Jestem Stwór Władca Otchłani, Jak niby będzie brzmieć Stworek WO lub Stfforek WO? Masakra jakaś.
Wynoszę się stąd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować