Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Jaki telefon byście polecili?

Na 1-szym miejscu stawiam baterię. Nie mam ochoty doładowywać telefonu co 2 dni.
I żeby miał jakiś aparat i pamięć, żeby można było zrobić trochę zdjęć (albo ewentualnie wejście na kartę) - np. bardzo podobała mi się Nokia 7100 Supernova, ale miała zaledwie 4MB pamięci, co daje śmieszną ilość zdjęć (a wejścia na kartę o ile się nie mylę, nie ma). Chyba, że się mylę? Ile średnio zajmuje zdjęcie 1.3MPiksela zrobione telefonem?
Aha... modele z joystickiem odpadają.
Preferowane marki: Nokia, Motorola.
Cena: 400-450 PLN

Poradzicie coś? Z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oryginalnie się zapytam:) jaki telefon byście polecili?
potrzebuje:
- Obsługa wifi
- Duży ekran (coś w stylu omnia albo iPhone)
- Duża pojemność (oczywiście może być ta duża pojemność poprzez włożenie karty memory stick)
- wiadomo smsy, funkcja dzwonienia itp
- no i oby to się zmieściło w granicach 1200 zł
Oczywiście sam sie orientuje troche w tych telefonach itd, no ale mi chodzi głównie o opinie ludzi (raczej wątpie żeby te wszystkie telefony były tak dobre jak zachwala producent, czy sprzeadawca na allegro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 22:08, Vel Grozny napisał:

Jaki telefon byście polecili?

Na 1-szym miejscu stawiam baterię. Nie mam ochoty doładowywać telefonu co 2 dni.
I żeby miał jakiś aparat i pamięć, żeby można było zrobić trochę zdjęć (albo ewentualnie
wejście na kartę) - np. bardzo podobała mi się Nokia 7100 Supernova, ale miała zaledwie
4MB pamięci, co daje śmieszną ilość zdjęć (a wejścia na kartę o ile się nie mylę, nie
ma). Chyba, że się mylę? Ile średnio zajmuje zdjęcie 1.3MPiksela zrobione telefonem?
Aha... modele z joystickiem odpadają.
Preferowane marki: Nokia, Motorola.
Cena: 400-450 PLN

Poradzicie coś? Z góry thx


Ja mam Samsunga D900i mam do niego kartę micro SD 2 GB która jest bardzo tania. Aparat ma 3 Mpix i sporo innych dodatków wiec popatrz sobie na te telefony na allegro :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 22:15, misiaczek12 napisał:

Oryginalnie się zapytam:) jaki telefon byście polecili?
potrzebuje:

Omnia, iPhone (brak kart pamięci), Toshiba G810, HTC Touch Viva, Nokia N95/N96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>np. bardzo podobała mi się Nokia 7100 Supernova
Nie bierz tego choćby nie wiem co.
Samsungi są dobre i mają niezłą cenę ale bateria krótko trzyma. Mimo to brałbym jakiegoś Samsunga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 22:22, krl.krl napisał:

>np. bardzo podobała mi się Nokia 7100 Supernova
Nie bierz tego choćby nie wiem co.

Mógłbyś rozwinąć dlaczego? Myslałem, że Nokie są najlepsze. Coś nie tak z tym konkretnym modelem?

Dnia 13.01.2009 o 22:22, krl.krl napisał:

Samsungi są dobre i mają niezłą cenę ale bateria krótko trzyma. Mimo to brałbym jakiegoś
Samsunga.

Jak już mówiłem - bateria to priorytet u mnie, więc mimo wszystko odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 11:36, Vel Grozny napisał:

Mógłbyś rozwinąć dlaczego? Myslałem, że Nokie są najlepsze. Coś nie tak z tym konkretnym
modelem?

Nokie faktycznie są bardzo dobre ale 4 mega pamięci? to po co aparat? Tam się zmieści jakieś 10-20 samych zdjęć. Domyślam się że chciałbyś też mieć dzwonek mp3 który zajmuje 0.5-1MB.
Za tą kwotę mógłbyś kupić coś lepszego. Tylko za bardzo nie wiem co, nie orientuję się w tym segmencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 22:22, krl.krl napisał:

>np. bardzo podobała mi się Nokia 7100 Supernova
Nie bierz tego choćby nie wiem co.
Samsungi są dobre i mają niezłą cenę ale bateria krótko trzyma. Mimo to brałbym jakiegoś
Samsunga.

xDD Przy tym moim samsungu bateria trzyma około tygodnia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 15:09, yerko napisał:

xDD Przy tym moim samsungu bateria trzyma około tygodnia :]

W paru Samsungach bateria dobrze trzyma, ale w większości trzeba ładować co 2-3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas na zmianę N95-tki. Tym razem chcę czegoś z dotykiem, do około 1000zł. Myślałem nad HTC Touch Diamond oraz Omni. Co myślicie o tych telefonach (szczególnie pierwszym)? Oba mają większość rzeczy, które ma moja obecna Nokia, dlatego zastanawiam się nad tymi modelami. Miał ktoś może styczność z produktem HTC? A może macie jakieś inne propozycje? Chętnie przeczytam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, czy są jakies pakiety do Orange Go, które pozwalają na wysyłanie SMSów za free? (tzn. wysyłasz SMS za np. 5 zł i masz ileś tam SMSów do napisania za free przez miesiąc). Na razie znalazłem tylko takie, że wysyłasz SMSa za 5 zł i masz SMSy za 1gr (to mnie nie satysfakcjonuje). Jeśli nie ma czegoś takiego to może jest jakiś inny operator, który ma w swojej ofercie takie pakiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 19:29, Zero Hunter napisał:

A może LG Prada?

Prada ma kilka braków, które go dyskwalifikują już przed startem, także niestety... :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie od laika. Kupiłem sobie Samsunga G810 i chciałbym się dowiedzieć skąd pobrać dobry odtwarzacz plików mp3 na symbiana.

PS. Natchan ---> Dzięki za pomoc w wyborze fona. Telefon jest kozacki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, proponuję nokię ^^
A jaką to już zależy od twojej kieszeni oraz designu ;P
Z tych prostszych to 6300 np. bardzo fajny telefon, trochę droższa 6500, 5310 albo 5000 albo 6212, lub E50?

Vel Grozny
http://www.allegro.pl/item529811916_nokia_6500_classic_bez_simlocka_gwarancja_rzeszow.html
Motorolle sobie odpuść. Starszy brat Classica (czyli slider) jest trochę droższy ale masz lepszy aparat jak by Ci zależało. A tak to samo. Supernova zaraz cena spadnie na łeb na szyję bo funkcje jakie ma do zaoferowania są po prostu marne, mimo że to ten sam OS...

misiaczek12
Albo kup sobie Ipod Touch(jeżeli zależy Ci na grach), albo poczekaj na nokię Tube(5800 Xpress Music).
Iphone i Omnię odradzam jeżeli chodzi o dzwonienie i sms''y, chya że robisz to tak jak ja (1 sms dziennie, kilka połączeń).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się