Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Jaki sklepik mają telefony Nokia N8 i Nokia N900? Bo mają takie same gry jak na Androida,lecz jako system operacyjne mają Symbiana. I czy polecacie zakupić któryś z tycch dwóch telefonów,czy lepiej wybrać Motorolę Milestone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

n8 ma symbiana i jest to po prostu ovi store, srednio udany sklep. n900 ma maemo i tam sciaga sie aplikacje z tzw. repozytoriow, nie wiem jak to dziala, n900 nie mialem ;] ale i tak z calego serducha polecam androida, market to bajka, masa darmowych aplikacji i ogolnie przyszlosc moblinych OSów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 22:14, bobobo napisał:

Jaki sklepik mają telefony Nokia N8 i Nokia N900? Bo mają takie same gry jak na Androida,lecz
jako system operacyjne mają Symbiana. I czy polecacie zakupić któryś z tycch dwóch telefonów,czy
lepiej wybrać Motorolę Milestone?

Nie słuchaj nikogo, po prostu poszujaj znajomych z różnymi telefonami i poproś, żeby Ci dali sie pobawić. Wszystkiego nie odkryjesz, ale zawsze bedziesz miał lepsze pojeciem który system bardziej Ci odpowiada. Ja wolę mniej czuły Symbian niż Androida, który wyprzedza moje pragnienia. Tylko zbyt często wyprzedza nie w tym kierunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim Samsungu Avilla wyświetla się od czasu do czasu błąd oprogramowania i fon się ścina .Wtedy muszę wyjąc baterie i wszystko wraca do normy. Co zrobić żeby pozbyć się tego błędu?

20110608195847

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 20:02, AphroditeDnB napisał:

W moim Samsungu Avilla wyświetla się od czasu do czasu błąd oprogramowania i fon się
ścina .Wtedy muszę wyjąc baterie i wszystko wraca do normy. Co zrobić żeby pozbyć się
tego błędu?

Wgraj sobie softa nowego, no chyba że się nie chcesz w to bawić samemu to oddaj do serwisu (może masz jeszcze gwarancję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

htc desire HD czy htc desire S czy może jeszcze coś innego? Małe uzasadnienie?
Na prawdę tyle jest tych telefonów, nie wiem na który się zdecydować za taką cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie. Chciałbym sobie zmienić ofertę w Erze ( już T-Mobile) na mixa jakiegoś najlepiej ;D Na razie mam na oku mix 50 na 36 doładowań jak to jest ta cała oferta ? Opłaca się zmieniać ( abonamentu nie chcę) ? Z chęcią zmieniłbym na Play''a z uwagi na to, że mają lepsze telefony jak dla mnie, ale połączenia do Ery miałbym droższe znowu. Jaką najlepiej taryfę wybrać w tych 2 sieciach ? Coś na kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

który telefon byście polecili? Chce przedłużyć umowę, i są dostępne dwa telefony:
-Samsung S5570 mini
-LG P350 ME
Który z nich byłby lepszy dla mnie? Nie zależy mi na dostępności do internetu, lecz na muzyce i prostej obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 14:10, sliski_wojtas napisał:

Witam mam pytanie. Chciałbym sobie zmienić ofertę w Erze ( już T-Mobile) na mixa jakiegoś
najlepiej ;D Na razie mam na oku mix 50 na 36 doładowań jak to jest ta cała oferta ?
Opłaca się zmieniać ( abonamentu nie chcę) ? Z chęcią zmieniłbym na Play''a z uwagi na
to, że mają lepsze telefony jak dla mnie, ale połączenia do Ery miałbym droższe znowu.
Jaką najlepiej taryfę wybrać w tych 2 sieciach ? Coś na kartę.



Jak sobie analizowałem z kumplami sieci, to najbardziej w Polsce opłaca się wchodzić do Plusa teraz. Era to porażka, a do play drogo jest, nikt esów nie ma darmowych do tego prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 12:13, BoloMaster napisał:

polecicie mi jakiś telefon do 800zł z Androidem?
:)

Samsung galaxy ace, albo jeśli nie lubisz samsungów HTC wildfire S, lub jak znajdziesz za tą cene HTC desire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Postanowiłem kupić nowy telefon. Pieniądze, którymi dysponuje to ok.500zł. Poważnie zastanawiałem się nad SE Xperia X10 mini PRO (ew. HTC Hero ) . To dobry wybór ? Czy znacie lepsze telefony ? A może wato dołożyć do ZTE Blade \ San Francisco ? Kupuje na allegro, mogą być używki chociaż muszą być wtedy w stanie bardzo dobrym. Oczywiście mówimy o smartphonie z Androidem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 23:15, Bezimienny_1995 napisał:

Witam! Postanowiłem kupić nowy telefon. Pieniądze, którymi dysponuje to ok.500zł. Poważnie
zastanawiałem się nad SE Xperia X10 mini PRO (ew. HTC Hero ) . To dobry wybór ? Czy znacie
lepsze telefony ? A może wato dołożyć do ZTE Blade \ San Francisco ? Kupuje na allegro,
mogą być używki chociaż muszą być wtedy w stanie bardzo dobrym. Oczywiście mówimy o smartphonie
z Androidem :-)

Zte Blade, wszyscy go sobie chwalą. IMO dobry telefon. A hero już swoje lata ma. Następnie mini pro trochę takie maleństwo ale jak piszesz dużo SMS''ów to dużą zaletą będzie fizyczna klawiatura. NA twoim miejscu brał bym blade''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy z czego będziesz korzystał. Jeśli z gier, to najlepszy chyba będzie Blade. Ma największy ekran, więc do internetu i filmów też najlepszy będzie. Jedyne co przemawia za Xperią to klawiatura qwerty, ale na ekranie 3,5'''' powinno Ci się wygodnie pisać na ekranowej. Właściwie nie wiem czemu ten fon [mini pro] jest taki popularny, jak dla mnie to trochę złom. ;) Ale ja go nie miałem, mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 23:26, gracz_155 napisał:

> Witam! Postanowiłem kupić nowy telefon. Pieniądze, którymi dysponuje to ok.500zł.
Poważnie
> zastanawiałem się nad SE Xperia X10 mini PRO (ew. HTC Hero ) . To dobry wybór ?
Czy znacie
> lepsze telefony ? A może wato dołożyć do ZTE Blade \ San Francisco ? Kupuje na allegro,

> mogą być używki chociaż muszą być wtedy w stanie bardzo dobrym. Oczywiście mówimy
o smartphonie
> z Androidem :-)
Zte Blade, wszyscy go sobie chwalą. IMO dobry telefon. A hero już swoje lata ma. Następnie
mini pro trochę takie maleństwo ale jak piszesz dużo SMS''ów to dużą zaletą będzie fizyczna
klawiatura. NA twoim miejscu brał bym blade''a.

Jeszcze w tej cenie znajdę HTC Wildfire.. Co o niem sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 23:58, Bezimienny_1995 napisał:

Jeszcze w tej cenie znajdę HTC Wildfire.. Co o niem sądzicie ?


Nie nadaje się do gier, bo ma małą rozdzielczość. Słyszałem też o pikselozie (w sumie jedno wynika z drugiego). Naiwniacy go kupili bo ma w nazwie HTC i nie kosztuje 2000zł. Nie bierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. potrzebuje prostego, solidnego (zdarza się że wypadnie mi z ręki) telefonu do podstawowych zastosowań czyli : sprawdzanie godziny/daty oraz dzwonienie i sms (okazjonalnie mms i zdjęcie np tablicy z godzinami otwarcia).
Co myślicie o samsungu solid b2100? obudowa powinna wytrzymać, pytanie czy "bebechy" nie padną po roku czy dwóch. w tym przypadku kusi też możliwość obsługi w rękawiczkach, przyda się w zimie. No i zasięg podobno łapie tam gdzie inne "padają", przyda się w sklepach gdzie między półkami bywa o takowy ciężko.

ps tylko klawiszowce, namiastka w postaci ekranu dotykowego nie wchodzi w grę. Dodatkowo klapka albo blokada klawiatury (moja noga ma tendencję do wciskania klawiszy, noszę telefon w kieszeni spodni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się