Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2- screeny, trailer!

118 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2009 o 21:55, hallas napisał:

To Turok, nie Soap. Twarzy tego drugiego nie zobaczymy nigdy chyba, że umieszczą w grze
lustro.

Też myślałem o Turoku - ale z drugiej strony, jeśli to nie są pogłoski, to będziemy służyć pod McTavishem... ale wątpię jednak by to był ten Mr.T, to pewnie będzie postać z rodzaju Sgt. Griggsa towarzysząca drużynie.
Ale buźkę Soapa będziemy musieli w taki razie zobaczyć i usłyszeć jego głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 22:00, Outlander-pro napisał:

Sgt. Griggsa towarzysząca drużynie.

SSG Griggs.

Dnia 25.05.2009 o 22:00, Outlander-pro napisał:

Ale buźkę Soapa będziemy musieli w taki razie zobaczyć i usłyszeć jego głos.

W takim razie - to może być on. Strach się bać - zabiłem tylu terrorystów z kupą na głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 22:24, TBKPredator napisał:

Z tego co widzę to ten sam engine co w poprzedniej części.


Bo silnik graficzny jest bardzo dobry, a jego możliwości są świetne co zaprezentował pierwszy Modern Warfare. Co prawda grafika nie będzie w grze najwyższych lotów, ale będzie na tyle dobra że miło się będzie to oglądało, a komputery średniej klasy to pociągną. Po za tym w tej grze nie chodzi o grafikę, a o multi. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 22:02, hallas napisał:

> Sgt. Griggsa towarzysząca drużynie.
SSG Griggs.

Facet miał stopień sierżanta przecież ...

Dnia 25.05.2009 o 22:02, hallas napisał:

> Ale buźkę Soapa będziemy musieli w taki razie zobaczyć i usłyszeć jego głos.
W takim razie - to może być on. Strach się bać - zabiłem tylu terrorystów z kupą na głowie?

Cóż, aż do premiery będę miał nadzieję, że to nie Soap ... raczej nie tak go sobię wyobrażałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 22:24, TBKPredator napisał:

Z tego co widzę to ten sam engine co w poprzedniej części.

No i właśnie z tego powodu śpiewajmy wszyscy alleluja, albowiem ruszy mi ta gierka jak ta lala na moim leciwym kompie, do tego bez szkody dla wrażeń estetycznych.

A co trailera i screenów: czekam cierpliwie na ostateczny wynik prac IW czyli pudełko w sklepie. Oczywiście LEM wyda grę skandalicznie i zażyczy sobie jak nic 120zł (a kto wie czy nie więcej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 23:56, Melchah napisał:

Oczywiście LEM wyda grę skandalicznie i zażyczy sobie jak nic 120zł (a kto
wie czy nie więcej).


Pewne rzeczy się nie zmieniają... :) Ja w sumie przez te 5 części (nie licząc CoD 3, ale licząc za to UO) zdążyłem się już przyzwyczaić do tych kiepskich wydań. Oby tylko nie odwalili takiej kichy jak przy ostatniej części (skandaliczne spolszczenie + skandaliczna cena), a jakoś przeżyję to cieniutkie pudełeczko i 10-stronicową instrukcję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no nie mogę się doczekać. Niby wrogowie wyglądają dziwnie znajomo a screeny jakoś nie powalają na kolana ale bardziej liczy się zabawa więc czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 22:59, Outlander-pro napisał:

> > Sgt. Griggsa towarzysząca drużynie.
> SSG Griggs.
Facet miał stopień sierżanta przecież ...

Staff Sergeant (ogólnie stopni sierżantów mają osiem)... ale ja też zrobiłem byka, bo to był marines a zatem ma skrót SSgt (SSG to w armii lądowej mają).

Dnia 25.05.2009 o 22:59, Outlander-pro napisał:

Cóż, aż do premiery będę miał nadzieję, że to nie Soap ... raczej nie tak go sobię wyobrażałem.

Nooo... ja wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 09:57, Pacojana napisał:

Hmm za to animacje postaci miodzio.


Na przyszłość polecam funkcję: edycja postu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby poprawić efekty eksplozji. Jedna z niewielu rzeczy która mi się niezbyt podobała w grze. Wyglądają na bardzo sztuczne.
Ale chrzanić to, gra zapowiada się świetnie. Ech, szkoda że akurat w październiku. Myślałem że może jeszcze we wrześniu, albo sierpniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie kolego 10 listopada premiera będzie. Najpierw podają miesiąc potem dzień :) Co nie zmienia faktu że też nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo silnik graficzny jest bardzo dobry, a jego możliwości są świetne co zaprezentował pierwszy Modern Warfare. Co prawda grafika nie będzie w grze najwyższych lotów, ale będzie na tyle dobra że miło się będzie to oglądało, a komputery średniej klasy to pociągną. Po za tym w tej grze nie chodzi o grafikę, a o multi. ^^


Nie od dziś wiadomo że do zrobienia dobrze wyglądającej gry jest potrzebny mocarny silnik tylko umiejętności tych co urzywają tego silnika. Tak jak w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby nie zwalili multi w MW fajnie to wszystko wyszło, do dzisiaj gram :)
Co do grafiki to nie ma co narzekać, nawet jak będzie niewielka różnica w porównaniu z pierwszą częścią to i tak będzie dobrze bo moim zadaniem grafa w jedynce była na wysokim poziomie. Przez MW musiałem sprzęt wymieniać na nowy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer wygląda tak, jakby chcieli zrobić grę jeszcze bardziej filmową i dynamiczną. Po zagraniu we wszystkie CoDy od IW jestem o MW2 spokojny - musiałaby się zdarzyć katastrofa, żeby ta firma wydała słabego FPS''a. Tylko oby tym z irokezem nie był Soap... ^^ Zresztą, nawet jeśli, komu jak komu, ale IW można to wybaczyć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więcej, więcej, więcej. Gra na pewno nie będzie kiepska. Fani tak kupią. Dla mnie to kolejna strzelanina o filmowej (i krótkiej) fabule oraz bardzo dobrym multiplayerem. Może jak będzie PS3 w domu to się kiedyś skusze na zakup. Jednakże przygoda z CoD4, grając u kolegi, była bardzo przyjemna.

Trzeba (krótko) czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować