• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Mi się za to podoba zmieniająca się główna wiadomość w "Gorących Informacjach" :) Na wzór sklepu.gram.pl i za to duuży plus ode mnie :) Pasowałoby jeszcze zwiększyć ilość news''ów na głównej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem czy to błąd czy CDP szykuje jakąś nową niespodziankę, ale dzisiaj przy czytaniu newsa pokazało mi się taki coś (rys.1). Potem, kiedy otworzyłem stronę za pomocą IETab już tego nie było (rys.2).
Więc zapytowywuję się: co to jest?

20070828080034

20070828080050

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.08.2007 o 08:00, Abi Dalzim napisał:

Nie wiem czy to błąd czy CDP szykuje jakąś nową niespodziankę, ale dzisiaj przy czytaniu newsa
pokazało mi się taki coś (rys.1). Potem, kiedy otworzyłem stronę za pomocą IETab już tego nie
było (rys.2).
Więc zapytowywuję się: co to jest?


Jeśli chodzi ci o te TS to już dawno zostało rozwiązane - poszukaj tematu na forum :P
Ja mam cały czas problem ze zmianą avatara :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.08.2007 o 08:32, Diabol111 napisał:

Jeśli chodzi ci o te TS to już dawno zostało rozwiązane - poszukaj tematu na forum :P

No cóż może być ciężko, bo wpisując w wyszukiwarkę TS wywala mi błąd (za krótka fraza do wyszukania), a jak wpisuję Ikona TS, ikonka Ts, Znak TS lub znaczek TS - nic mi nie znajduje. O co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Poprosiłem moderatorów o usunięcie mojego posta w pewnym temacie. Spełniono moją prośbę, jednak w statystykach nadal owy post jest sumowany z ogólną liczbą moich postów w tym temacie. To normalne...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.08.2007 o 00:56, Deejay napisał:

To normalne...?


To jest jak najbardziej normalne ;)
Skrypt statów przy aktualizacji zlicza po prostu posty tylko od ostatniej aktualizacji, nie liczy wszystkich postów od początku, bo skrypt by po prostu się nie wyrobił lub taka aktualizacja trwałaby kilka godzin, więc jak już w statach coś zostanie naliczone to już tak to zostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem otóz :

Gdy w chcę wejść do tematu "Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum" , pojawia mi się : "Microsoft VBScript runtime error ''800a0009''

Subscript out of range: ''cp_iX''

/inc/forum_common_lib.asp, line 262"

O co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.08.2007 o 11:28, Sarturias napisał:

Mam ten sam problem. Czy ktoś wie jak to rozwiązać ?


Zwiększ ilość wyświetlanych postów na strone na przynajmniej 30, tak się dzieje tylko jeśli się ma 20 na strone, przynajmniej u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam pytanie. czemu na stałe jest zaznaczony temat Polska wersja Guild Wars - uwagi, sugestie, propozycje Fanów tytułu. na tabelce powyżej tematów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.08.2007 o 11:53, albinskia napisał:

mam pytanie. czemu na stałe jest zaznaczony temat Polska wersja Guild Wars - uwagi, sugestie,
propozycje Fanów tytułu. na tabelce powyżej tematów??

Ten temat jest przypięty odkąd wyszła polska wersja GW,
i najprawdopodobniej będzie jeszcze dość dług - bo ludzie wynajdują coraz to nowsze błędy.

Choć przyznam, że jest to lekko denerwujące - najbardziej dla ludzi którzy nie grają w GW.

Widow4 ===> A mi na przykład w ogóle teraz IRC nie chce się odpalić. Ale jak znam życie to pewnie dzisiaj IRC padnie całkowicie ze względu na tego newsa:
http://www.gram.pl/news_9gjqJ,2_Chat_Ekipa_Wiedzmina_zdaje_relacje_z_Games_Convention.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem czy to odpowiedni temat mam nadzieje, że tak. Czy moglibyście dodać rysunki pudełek do S.T.A.L.K.E.R.-a (nie wiem jak z normalną wersja, ale przy kolekcjonerskiej nadal niema) i do Guild Wars: Eye of the North - Pre Order Pack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem gdzie pisać problemy odnośnie konfiguracji RSS, ale zrobię to tutaj.
Otóż w komunikatorze Stefan wbudowana jest wtyczka Obserwator, która umożliwia przeglądanie kanałów RSS. Na załączonym obrazku widać, jak to skonfigurowałem, ale wiadomości zarówno z gram.pl jak i gazeta.pl nie ma. Na początku po instalacji programu był RSS z Interii, ale go usunąłem. Nie wiem czemu teraz mi nie działają ''nowe'' RSSy?

20070831082158

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować