• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 13.04.2008 o 20:42, Marrbacca napisał:

> Zresztą pewnie niedługo powinni to poprawić skoro to raczej jakiś mały błąd.
W zasadzie błąd jest nie tyle w css, ile w skryptach js strony... i z tego co widzę jest
to jeden błąd... ale strasznie długo zajmuje im naprawa tego... niby niedziela, ale jednak...

No tak, też zauważyłem, że coś z plikiem .js jest nie tak - nawet przeglądarka pokazywała w nim błędy. Ale ja tam się nie zajmuję naprawianiem tej strony ;P
Więc tylko znalazłem proste rozwiązanie, by przyciski były cały czas wyświetlane, a to właśnie w pliku .css można zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.04.2008 o 14:32, rob006 napisał:

A tak w ogóle to po co komu te butony? :P Gram.pl chce nas zmotywować do ręcznego wpisywania
linków do odpowiedzi.
http://forum.gram.pl/forum_dodaj.asp?tid=49&pid=3357
tid - nr tematu, wyświetlany w linku do tematu
pid - nr posta w prawym dolnym rogu (kto by pomyślał że kiedyś to się przyda ;))

EDIT:
i adres do modyfikacji posta -> http://forum.gram.pl/forum_modyfikuj.asp?tid=49&pid=3359

Chłopie, pomogłeś mi jak nie wiem :) . Kliknąłem na twoje linki i działają, więc ten post, co piszę teraz, na pewno też zadziała :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

powiem Wam, że coś się dzieje coraz bardziej dziwnego... wywaliło mnie z forum i przeglądam sobie tematy [oczywiście offline] i co?! widzę przy moim nicku zieloną lampkę! normalnie n/c... co to się dzieje...
ale dobra, próbowałem sposobu Radykała i nic to nie dało... przypadkiem, z poziomu strony głównej gramu udało mu się automatycznie na forum zalogować... to jednak chyba loteria z tym logowaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.04.2008 o 21:29, pizmak666 napisał:

i co?! widzę przy moim nicku zieloną lampkę! normalnie n/c... co to się dzieje...

Zawsze się ona świeciła do 5minut po wylogowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 13.04.2008 o 21:29, pizmak666 napisał:

ale dobra, próbowałem sposobu Radykała i nic to nie dało... przypadkiem, z poziomu
strony głównej gramu udało mu się automatycznie na forum zalogować... to jednak chyba
loteria z tym logowaniem...

Chyba jednak tak, bo jak próbowałem zalogować się w ten sposób po raz drugi to też mi się nie udało. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja do tej pory zawsze po zalogowaniu się na statystykach, lub na stronie głównej włączałem forum i byłem niezalogowany. Po kliknięciu na okienko "DODAJ POST" w dowolnym temacie wrzucało mnie na stronę główną forum już jako zalogowanego :)

Może to jest uniwersalna recepta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

kurcze, czemu mi nie działa opcja odpowiedzi podana przez rob''a??
wbijam tak:
http://forum.gram.pl/forum_dodaj.asp?tid=49&pid=3411
chcąc odpowiedzieć na posta Radykała i nie idzie... :/
więc do tego, co napisałeś, myślę, że znalazło by się pare sposobów, ale nie każdy u każdego zaskoczy...

Wilk
nie wiedziałem, myślałem, że od razu gaśnie. a potem pomyślałem, że mnie z forum wywaliło, bo ktoś mi się na konto wbił. ale skoro tak, to ok ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

M3rc3n0r, czyli do kumulacji bugów dodajemy kolejnego. Na ircu pisał też wcześniej o tym cin, a przed chwilą sam sprawdziłem i rzeczywiście podpinanie wątków nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.04.2008 o 21:56, pizmak666 napisał:

http://forum.gram.pl/forum_dodaj.asp?tid=49&pid=3411
chcąc odpowiedzieć na posta Radykała i nie idzie... :/
więc do tego, co napisałeś, myślę, że znalazło by się pare sposobów, ale nie każdy u
każdego zaskoczy...

dziwne mi się (nie)normalnie okienko odpowiedzi po kliknięciu w twój link otworzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

meh... nareszcie się chyba udało... sry, że tak zaśmiecam, ale chciałem być pewny, że mogę też tak odpowiadać na posty.
proszę sig. o wyrozumiałość ; )

rob
dzięki za podanie innego sposobu, teraz widzę, że nawet edycja chyba mi się udała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.04.2008 o 21:56, pizmak666 napisał:

kurcze, czemu mi nie działa opcja odpowiedzi podana przez rob''a??
wbijam tak:
http://forum.gram.pl/forum_dodaj.asp?tid=49&pid=3411
chcąc odpowiedzieć na posta Radykała i nie idzie... :/
więc do tego, co napisałeś, myślę, że znalazło by się pare sposobów, ale nie każdy u
każdego zaskoczy...


U mnie działa normalnie. Możesz też wpisać w pasku adresu:
javascript:Action(12,''49&pid=3414'')
gdzie 49 to tid tematu a 3414 to numer posta. Wtedy normalnie powinno ci się okienko do pisania nowego posta otworzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy ktoś z administracji sie wypowie skąd te problemy w działaniu forum?
(brak przycisku odpowiedzi, edycji. nie działa "wyloguj"! nie mogę sie wylogować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.04.2008 o 22:09, rob006 napisał:

U mnie działa normalnie. Możesz też wpisać w pasku adresu:
javascript:Action(12,''49&pid=3414'')
gdzie 49 to tid tematu a 3414 to numer posta. Wtedy normalnie powinno ci się okienko
do pisania nowego posta otworzyć ;)

u mnie akurat to nie daje żadnego efektu, jaką masz przeglądarkę? bo ja Firefoksa 2 i Linuksa (w sumie to taki numer jak działający kod jscript zamiast adresu chyba tylko ie potrafi wyciąć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować