• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 19.10.2005 o 15:59, Leo napisał:

#naprawiony blad przy wyswietlaniu liczby strona

---> Coraz więcej mam takich błędów jak niżej. Błąd występował już wcześniej, tyle że pewnie u użytkowników z mniejszą ilością postów na stronie, teraz występuje u tych co mają 50/str, czyli tak naprawdę błąd nie był naprawiony, a nie występował u większej części użytkowników ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam,
Nie wiem co się dzieje. W zeszłym tygodniu wysłałem do działu obsługi klijęta 3 e-maile i na zaden nie dostałem odpowiedzi. Moze mi ktoś to wytłumaczyć??

Pozdrawiam
virus111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.10.2005 o 21:46, virus111 napisał:

Witam,
Nie wiem co się dzieje. W zeszłym tygodniu wysłałem do działu obsługi klijęta 3 e-maile i na zaden nie dostałem
odpowiedzi. Moze mi ktoś to wytłumaczyć??

Pozdrawiam
virus111


1) czy kontaktowales sie za posrednictwem formularza kontaktowego (jedna z opcji dostepnych tu: http://www.gram.pl/kontakt.asp ?
2) czy dostales maila z potwierdzeniem otrzymania Twojej wiadomosci przez Dzial Obslugi gram.pl? W ciagu kilku minut po kazdym kontakcie za posrednictwem formularza, do nadawcy automatycznie odsylane jest potwierdzenie, ze otrzymalismy wiadomosc, wraz z informacja kiedy mozna spodziewac sie odpowiedzi.
3) czy wiadomosci byly wyslane przed piatkiem?

jesli na wszystkie powyzsze pytania odpowiedz brzmi TAK, to przeslij do mnie (destro@gram.pl) informacje kiedy wyslales wspomniane wiadomosci (mozesz podac w oparciu o godziny w jakich otrzymales maile potwierdzajace) oraz informacje jaki adres email podany jest w Twoim koncie gram.pl. Postaram sie okreslic w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.11.2005 o 00:26, Hoplita napisał:

Ja mam pytanie:
Czy serie takie jak Extra Gra czy Tanie granie CD Projekt jeszcze wydaje?

Extra Gra nadal wychodzi, ale są w niej reedycje wcześniej wydanych tytułów, a nie premiery (trzy ostatnie: Colin 3, Worms World Party i Sąsiedzi z Piekła Rodem 1&2 - ten ostatni nadal do znalezienia w kioskach).
Tanie Granie już się nie ukazuje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.11.2005 o 19:59, Sarafan_Knight napisał:

A może by tak ktoś wreszcie naprawił niedziałające tagi pod Firefox''em?

Hmm, mowisz o tych w oknie dodawania nowego posta? Jesli tak, to one dzialaja, trzeba tylko najechac na literke danego taga, a nie na kwadracik. W Internet Explorerze jest tak samo :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.11.2005 o 20:12, Piotrek K. napisał:

> A może by tak ktoś wreszcie naprawił niedziałające tagi pod Firefox''em?
Hmm, mowisz o tych w oknie dodawania nowego
posta? Jesli tak, to one dzialaja, trzeba tylko najechac na literke danego taga, a nie na kwadracik. W Internet Explorerze
jest tak samo :)...


Już mi działają. :) Ja najpierw chciałem wstawić tag, a tu najpierw trzeba zaznaczyć tekst... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hmm.... nie wiem, czy to dobry watek...

Mianowicie na poczatku kiedy startowalo GRAM.pl... transfery z downloadu, byly calkiem dobre [ 50-80kbs calkiem dobre w porownaniu z tym co bylo na CD Projekt.info ], lecz gram.pl rozkrecilo sie i z tego powodu transfery znowu spadly do 16 i nawet mniej. Z takiego serwisu to ja powinienem miec ponad 100! [mam 2mb lacze], ogolnie z lepszych serwisow o grach mam transfery 150-300.. a tu 15 i to jeszcze prawdopodobnie z mojego kraju...

Dlatego moim zdaniem cos trzeba z tym zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przy instalacji THE SETTLERS - DZIEDZICTWO KROLÓW pojawia się błąd:

Kod błędu: -5006 : 0x80070001
Informacje o błędzie:
>SetupDLL\SetupDLL.cpp (1363)
pAPP:THE SETTLERS - Heritage of Kings
PVENDOR:Blue Byte
PGUID:8FDC1610-3FB5-4EF2-A0D0-CEDC3A525A25
$10.1.0.238
@Windows XP Dodatek Service Pack 2 (2600) IE 6.0.2900.2180

co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.11.2005 o 17:19, DEViANCE napisał:

Znalazłem błąd, który znalazłem dopiero po update...


dzięki, rzecz do zbadania & poprawienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zauważyłem mały błąd, występuje on po naciśnięciu znaczka CDP i także po wejściu do tematu i wyszukaniu odpowiednich postów. Występuje to w tematach - "Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy na forum" i "A gdzie dzisiejsza "gra za złotówkę"?" (w tych tematach to zauważyłem, nie wiem czy występuje w innych). Oczywiście nie jest to poważny błąd (chyba). Rzucę jeszcze na to dowód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

zglaszam, ze nie dzialaja powiadomienia. mam na "liscie zyczen" np. diablo 2 mialem byc powiadomiony, gdy produkt bedzie dostepny. od dzisiaj jest dostepny, a powiadomienia nie ma. to samo dotyczylo innych tytulow - juz nie pamietam. z kolei w przypadku total overdose - nie dostalem powiadomienia ze cena jest nizsza niz poczatkowe 99zl nie wiem czy to ma zwiazek z tym ze to tak naprawde inny produkt?

tak samo, nie wiem czy wysylacie jakies newslettery, ale mam zaznaczona opcje otrzymywania ich w ustawieniach mojego konta i jeszcze zadnego nie dostalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2005 o 18:05, Grizzly. napisał:

Czemu nie było można przez jakiś czas wejść na gram.pl ?
Albo tylko ja miałem taki problem : Bad Request (Invalid Hostname)

Nie tylko ty miałeś taki problem. Chyba wszyscy to mieli. Mam nadzieje że w przyszłości nie będzie tego typu problemów a najlepiej żadnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To już wyjaśnij moderator w innym topicu, że jest coś robione na serwisie, więc mogą się jeszcze dzisiaj pojawiać jakiś problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować