Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

1) jeszcze raz usilnie proszęo umieszcenia zakładki forum na stronie sklepu :)
2) Czy można by w wyszukiwarce dodać opcję wyszukuj wszystkie posty danego autora w danym wątku?
3) Kiedy możemy sięspodziewać avatarów i skórek - czyżby jakiś prezent mikołajkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niecierpliwie i z niewielką nadzieją w sercu czekam na możliwość wyświetlania większej ilości tematów i postów na jednej stronie. Tak, jak to było na starym, dobrym forum. Wolałem sobie ustawić pojawianie się 250 wypowiedzi i nieco dłużej poczekać, aż wszystko się wczyta. Wtedy nie trzeba co chwilę przerzucać strony, aby coś sprawdzić. Teraz takiej możliwości nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 13:03, Seaven napisał:

Niecierpliwie i z niewielką nadzieją w sercu czekam na możliwość wyświetlania większej ilości tematów i postów na jednej
stronie.

Wiekszej niz 50, tak? Bo wiesz, ze to sie da pozmieniac po kliknieciu na "Ustawienia" na dole listy tematow? (Pewnie wiesz, ale wolalem sie upewnic.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 13:47, Elwro napisał:

Wiekszej niz 50, tak? Bo wiesz, ze to sie da pozmieniac po kliknieciu na "Ustawienia" na dole listy tematow?
(Pewnie wiesz, ale wolalem sie upewnic.)


Pewnie wiem. ;) Mogę wybrać odpowiednio 20, 30, 40, 50 tematów i postów do wyświetlania na jednej stronie. I... stop. Wyżej się nie da. Jestem ślepy, coś u mnie jest nie tak, czy po prostu się nie zrozumieliśmy (pewnie to ostatnie, ale wolę się upewnić)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 14:51, Seaven napisał:

(pewnie to ostatnie, ale wolę się upewnić)?

Heh, to ostatnie. Po prostu uznalem, ze jednak jest ten 1% szans, ze nie zauwazyles guzika "ustawienia" :-). A ja tez chcialbym moc ustawic sobie wiecej niz 50 postow / tematow na stronie... nie wiem, jakie sa przyczyny takiego ograniczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw. czy ma zgodę moderator obrażając mnie? Np. insnyuując mi radość w czynach karalnych? Czym sobie zasłużyłem kupując Wasze gry? I co z tego mam? Chyba, że to także Wasze zdanie...
To jest nowa jakość?

PS. Czy identyfikujecie się z jego oceną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 00:11, Pan_Sza napisał:

Jestem ciekaw. czy ma zgodę moderator obrażając mnie? /.../
PS. Czy identyfikujecie się z jego oceną?

Nie rozumiem. Przejrzałem sobie 3 strony do tyłu i nie zauważyłem żeby gdzieś Ciebie ktoś obrażał.
Podaj link, to będe wiedział czy się identyfikuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. Ostro poszło. Mnie również trudno by było zachować po czymś takim spokój.
Prawdopodobnie wysłał bym do niego (jako że miałem z nim dotąd dobre relacje) prywatnego maila, aby wyjaśnił co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wpadł z karabinem maszynowym i rozmazał wszystkich po ścianach, wszystkim tym którym coś nie pasi :) wtedy by dopiero człowiekowi ulżyło :) hie hie :]

Btw: Bo w sumie po to tu jestem teraz. Kiedy będą nowe "wizy" albo nasze blogo-strony bo to sie chyba szykuje. Coś ten drugi update się przedłuża czyżby już z nim to wszystko było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 18:57, Modest-Vermin napisał:

Kiedy będą nowe "wizy" albo nasze blogo-strony
bo to sie chyba szykuje. Coś ten drugi update się przedłuża czyżby już z nim to wszystko było ?

Ja ci na to spróbuję odpowiedzieć. Otóż nowe wizytówki będą na Mikołaja
I żeby nie było całkiem OT zgłaszam propozycję do CDP: uruchomcie nowy update na Mikołaja. W ten sposób sprawicie przyjemny prezent wielu forumowiczom (a ja wyjdę na jasnowidza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 22:47, A-cis napisał:

Ja ci na to spróbuję odpowiedzieć. Otóż nowe wizytówki będą na Mikołaja


Ooo to chyba jestem trochę do tyłu, to z jakiś oficjalnych źródeł ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 00:11, Pan_Sza napisał:

Jestem ciekaw. czy ma zgodę moderator obrażając mnie? Np. insnyuując mi radość w czynach karalnych? Czym sobie zasłużyłem
kupując Wasze gry? I co z tego mam? Chyba, że to także Wasze zdanie...
To jest nowa jakość?
PS. Czy identyfikujecie się z jego oceną?


Zastanawiałem się jakiego moderatora masz na myśli, a link prowadzący do rozwiązania potwierdził moje przypuszczenia. Heh, a któż inny mógłby się tak zachować?
Nie sądzę abym identyfikował się z jego oceną... Nie pierwszy i nie ostatni raz. Chyba tocząca się dyskusja i rzucane oskarżenia wywołały taką reakcję. Reakcję, dodajmy, nieuzasadnioną. Dziwi mnie to, gdyż w Twojej wypowiedzi nic obraźliwego nie zauważyłem.
Nie miałem pojęcia, że w zwykłym wątku technicznym dotyczącym gry ma miejsce takie zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może odpowiedzieć kiedy skończy się problem z ucinaniem postów przy końcu skrolla lub jego początku?
Dodaję posta i poprostu go nie widać - musibyć dodane kilka i wtedy nagle wszystkie się pojawiają.
Przerabialiśmy to z Robenem ale dawno - myślałem że zostało to już naprawione. Nie pomaga ustawienie -ilość postów na stronie.

Ktoś ma zamiar się tym zająć?
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu nowego FireFoxa (1.5) wszystkie tematy mam cały czas oznaczone jako nieprzeczytane. Czy ktoś może ma tak samo? Jak sobie z tym poradzić, bo trochę to utrudnia życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ta propozycja była już poruszana ( nie za bardzo i się widzi przeglądanie 40 str.) ale chciałbym, aby możan było edytować swoje posty. Nieraz jakiegoś babola się strzeli i fajnie by było jak by można go było poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować