Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Co do propozycji - ja bym chętnie widział, jakiś link do komentowanego newsa w temacie z komentarzami - bo czytając tylko forum nie wiem o czym Ci wszyscy ludzie piszą ;-) a przenosić się z forum na stronę startową, czytać newsa, wracać na forum... No można to zrobić, ale link byłby przydatniejszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. To juz jest ;). Jak masz np. Komentarze do materiału: "AKCELERATOR FIZYKI? A PO CO?" pod Temat duskusji'' (tak na srodku strony nie po lewej jak masz ''Forum » Komentarz: Akcelerator fizyki? A po co?'') to najedz myszka na napis duzymi literami i jak klikniesz na linka to przeniesie Cie do danego artykulu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 21:26, Piotrek K. napisał:

Heh. To juz jest ;). Jak masz np. Komentarze do materiału: "AKCELERATOR FIZYKI? A PO CO?" pod Temat
duskusji'''' (tak na srodku strony nie po lewej jak masz ''''Forum » Komentarz: Akcelerator fizyki? A po co?'''') to ?
najedz myszka na napis duzymi literami i jak klikniesz na linka to przeniesie Cie do danego artykulu :)

Ups, więc przepraszam za głupi pomysł ;-) Szukałem raczej oddzielnego linka, nie próbowałem klikać tam gdzie mówisz, dlatego nie zauważyłem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 22:14, rada napisał:

MAM PROPOZYCJE, DAJCIE DO SKLEPU GRE ''''MAFIA THE CITY OF LOST HEAVEN" PLEASE


Mam prosbe czy moglbys nie pisac w 10 tematach o tym .. naprawde bedzie lepiej i dla Ciebie i dla wszystkich
Rozumiem ze Ci zalezy na tym ale sorry sam tu nie jestes a twojej prosby i tak nikt nigdy nie spelni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto moje *poważne* zastrzeżenia:
1. Zniknięcie wizytówek z profilów
2. Wyczyszczenie forum ze starych tematów
3. Usunięcie starych statusów
4. Wcale nie ma atrakcyjnych cen w sklepie (porównajcie sobie je z tymi z www.wirtus.pl)
5. Nie można kupić gier wyłącznie za wirtualne pieniądze (tak myślałem, że będzie jakiś haczyk)

Generalnie jestem dosyć mocno zawiedziony. I jeśli by ktoś był łaskawy, chciałbym jakiś kontakt z twórcami serwisu, bo nigdzie takowego nie znalazłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 23:31, Big Moon napisał:

Dobra ludzie nie ma co już się tak żalić. Co się stało to się nie odstanie. Carpie diem.:)


Carpie to się je na wigilię ;)

Najbardziej mnie boli brak wizytówek. Chwaliłem sobie to forum właśnie dlatego. No i usunięcie tematów z tamtego forum też nie nastraja przyjaźnie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam małe zastrzeżenie co do oceniania gierek jakie zarejestrowałem. Pisze sobie swoją mini recke do Warcrafta, kończę i co? I jajco. Wyskakuje komunikat, że przekroczyłem 1k znaków Oo. No dobra ja rozumiem, że to ma być mini recka, ale jednak 1k znaków to troszkę za mało. Gdybyście poszerzyli zasobność recenzji graczy do 3 tysiączków byłoby o niebo lepiej. To takie moje małe zastrzeżenie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 23:45, jok3r napisał:

Ja mam małe zastrzeżenie co do oceniania gierek jakie zarejestrowałem. Pisze sobie swoją mini recke do Warcrafta, kończę
i co? I jajco. Wyskakuje komunikat, że przekroczyłem 1k znaków Oo. No dobra ja rozumiem, że to ma być mini recka, ale jednak
1k znaków to troszkę za mało. Gdybyście poszerzyli zasobność recenzji graczy do 3 tysiączków byłoby o niebo lepiej. To takie
moje małe zastrzeżenie :).

Ja napisałem reckę do Desperados i nawet nie raczyła się pojawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe gdzie podziała się informacja o tym kto ostatnio wszedł na forum i czy dany użytkownik jest online? Jak dla mnie to na razie cały ten projekt to jakaś wielka klapa. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 23:53, Vel Grozny napisał:

Ja napisałem reckę do Desperados i nawet nie raczyła się pojawić :D


"Dziękujemy za napisanie recenzji. Twoja recenzja została wysłana do redakcji serwisu i powinna pojawić się na stronie w ciągu 3 dni."
jak dobrze pamietam tak samo bylo na cdpinfo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem waszych narzekań. Przecież masę rzeczy zostanie wprowadzonych (pewnie coś na wzór wizytówek też), tylko na to potrzeba czasu. CDP się trochę pospieszył z premierą, ale znajac polską mentalność jakby przełożono premierę, to też by narzekali. itp. Po to między innymi jest ten temat, żeby zgłaszać co nam się nie podoba, co byśmy chcieli zmienić. Forum jest dla graczy nie dla CDP, więc na pewno uwzględnią, jeśli nie wszystkie, to na pewno część próś i sugestii.

Dnia 08.10.2005 o 22:14, rada napisał:

MAM PROPOZYCJE, DAJCIE DO SKLEPU GRE ''''MAFIA THE CITY OF LOST HEAVEN" PLEASE


Z tego co się orientuję w sklepie są jedynie gry wydawane przez CDP, a Mafia jest śp. Play IT, chyba teraz Cenega to ma, ale nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 23:44, Mr. Hahn napisał:

Carpie to się je na wigilię
;)

Najbardziej mnie boli brak wizytówek. Chwaliłem sobie to forum właśnie dlatego. No i usunięcie tematów z tamtego forum
też nie nastraja przyjaźnie. :(

Nie Carpie tylko karpie się na wigilie je. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 23:53, Vel Grozny napisał:

Ja napisałem reckę do Desperados i nawet nie raczyła się pojawić :D

Po 3 dniach powinna się pojawić. Ja napisałem recke do Dawn of War i zobaczymy czy we wtorek się ukarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie by było jakby wróciły zielone i czerwone ikonki przy postach pokazujące czy ktoś jest online, niekoniecznie musi to być to samo, ale coś na wzór tego mogłoby być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 00:39, Gordek napisał:

Trochę nie rozumiem waszych narzekań. Przecież masę rzeczy zostanie wprowadzonych (pewnie coś na wzór wizytówek też), tylko
na to potrzeba czasu. CDP się trochę pospieszył z premierą, ale znajac polską mentalność jakby przełożono premierę, to też
by narzekali. itp.


Według mnie czasu mieli pod dostatkiem. Pracowali nad tym serwisem od około roku i się nie wyrobili ze wszystkim, a to z czym się wyrobili jest marnej jakości. Przecież to jakaś kpina!

Dnia 09.10.2005 o 00:39, Gordek napisał:

Z tego co się orientuję w sklepie są jedynie
gry wydawane przez CDP, a Mafia jest śp. Play IT, chyba teraz Cenega to ma, ale nie jestem pewien.


A podobno w sprzedaży miały być też gry innych dystrybutorów... Oczywiście bez wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować