Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Moim zdaniem powinna być opcja wyświetlania profilu i wyszukiwania użytkowników oraz swoich własnych postów. Trochę ubyło funkcji w porównaniu z poprzednią wersją forum (chociaż to forum działa szybciej i to jest ten plus). Szkoda, że nie ma już starych postów, ale to chyba było niemożliwe, bo nowa wersja chyba za bardzo się różni. Swoją drogą pole odpowiedzi powinno otwierać się według mnie w tym samym oknie (ewentualnie funkcja szybkiej odpowiedzi znana z for phpbb).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 19:25, D2T napisał:

> na tym forum poza postami to widze nic nie ma... już fora amatorskie są bardziej rozbudowane...
>
> ale jak
mi sie wydaje to
> jest ta rewolucja forumowa na jaką czekaliśmy 2 lata :D

kto powiedzial ze nowe forum bedzie bardziej
rozbudowane? to ze ty sobie tyak oczekiwales to przykro mi ale caly swiat nie kreci sie w okol ciebie. pokaz opinie 51%
uzytkownikow forum ze sa niezadowoleni to pogadamy. bo inaczje twoja ocena jest warta tyle samo co kazdej jednostki na tle
wiekszosci - czyli nic.


Ależ GamBeaT wcale nie musi szukać tych 51% :) Oni sami się pokazują :)
Spójrz na wątki, poczytaj posty ludzi. Zobacz ile (i kto) jest niezadowolonych. Mnóstwo.
Nawet ludzie ktorzy zaczynają posta w stylu "podoba mi się", dodają "ale" i listę błędów, niedoróbek oraz życzeń (zapewne niespełnialnych).
Zastanawiam się, po co było to dwutygodniowe opóźnienie w premierze nowej platformy. Czyż nie po to, by wszystko dopracować na 100% ? Co robili przez dwa tygodnie betatesterzy nowej platformy, o których CDP tak zabiegało ? Pytania zapewne pozostaną bez odpowiedzi.
Ahoj różowa przyszłości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 19:25, D2T napisał:

bo inaczje twoja ocena jest warta tyle samo co kazdej jednostki na tle wiekszosci - czyli nic.


To, że komuś się coś nie podoba, nie upoważnia Cię do ocenia wartości tej opinii, tylko dlatego, że większośc uważa inaczej. Jeśli tego nie rozumiesz, to lepiej Ty poszukaj innej piaskownicy, bo swoim postem udowodniłeś, że nawet nie pojmujesz idei forum.

A że wciąż tu jestem? No cóż... jakoś nie mogę przywyknąć do typowych forum phpbb, a ciężko znaleźć inne. Choć jestem młodym człowiekiem, który teoretycznie łatwiej przystosowuje się do zmian, mam już wyrobione przyzwyczajenia i nie chętnie od nich odchodzę. Mam tu wielu znajomych i nie zerwę tych znajomości, tylko dlatego, że wszystko zostało wywrócone do góry nogami (wciąż łudzę się, że z czasem będzie lepiej). Nie bywam tu zbyt często, więc ta "szarość" nie odrzuca aż tak bardzo. Podsumowując: niezależnie od tego, jak mi się tu teraz nie podoba, i tak będę wracał na to forum m.in. z ww powodów, a także bo ciężko się bez tego obejść, gdy ma się gry tylko tego dystrybutora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór ;-)
Wpadłem się przywitać ze wszystkimi w tych jakże pięknych okolicznościach przyrody. Widzę, że forum się w zastraszającym tempie zapełnia (zaledwie od wczoraj działa, a już sporo tematów ;-)), ale od oceny to ja się jeszcze trochę wstrzymam. Najpierw dokładnie się rozejrzę... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dwie rzeczy odnosnie forum
Moglo byc (jak na starym) jakos ładnie zaznaczone czy sa nowe posty w temacie
Niby obecnie tematow jest malo ale zobaczycie niedlugo :D
I denerwuje mnie ze nowy post trzeba dodac przez okienko wyskaujace wiem ze mniej czasu zajmuje i wogle wogle
Ale Opera (mam 8,50) bierze to jako pop''up i blokuje (niby jak sie kilknie zeby to pokazalo na dole to pokaze)
Wiec najbardziej chodzi o to zeby bylo wiadomo czy sa nowe posty a jak sie uda z tym oknem wyskakujacym cos zrobic (zeby inaczej wpissywac posty to bedzie ok)
Mozna by zrobic takie cos jak np. w phpBB "opcja szybkiej odpowiedzi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to witam wszystkich ponownie....

Po pierwsze - gratulacje dla Tyhe i Roben''a za modkowy awans.
Po drugie - jak na razie czuję się na tym forum bardzo dziwnie. Co tu dużo gadać, poki co mi się nie podoba wcale. Stare bylo fajniejsze..... Czekam na te zapowiadane zmiany i niespodzianki bo na razie jest słabo.
Po trzecie - przywróćcie najpopularniejsze tematy ze starego forum: Kwasy, Upgrade kompa, Karty grafiki i kilka największych tematów o grach. Szkoda tej wiedzy!!!!

Tak więc, przecierając z oczu łzy spowodowane po części tęsknotą za forum.cdprojekt.info a po części białością ekranu czekam na to co kiedyś przyciągnęło mnie na ForumCDP i trzymało mnie tam niemal 2 lata. Na dzień dzisiejszybrakuje mi tu najbardziej tamtego klimatu. No ale zobaczymy co będzie dalej.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał, żeby tak jak na starym forum, tematy, do których nic nie dodano od naszej ostatniej wizyty, były oznaczone jako przeczytane. Obecnie, nawet te na 6 stronie mam zaznaczone jako nieprzeczytane (co prawda ich nie przeczytałem, ale wolałem stary system :)).
I mam nadzieję, że w innych skrókach odróżnienie tematów przeczytanych od nieprzeczytanych będzie czytelniejsze, niż obecnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie, na głównej stronie forum w kolumnie Data ost.posta oprócz daty powinno się pojawić nazwisko autora ostatniego posta.
I może jeszcze tzw. preview? Tzn. aby po napisaniu posta i jeszcze przed jego umieszczeniem, można było podglądnąć to co napisaliśmy, zanim ostatecznie umieścimy post na forum.

Ps. Sorry ale przez pomyłkę, w dziale w którym powinno się zgłaszać problemy techniczne umieściłem pierwotną wersję tego posta, więc proszę o jego wykasowanie, no i właśnie z tym też wiąże się kolejna propozycja. Wprowadzenie opcji kasowania postów (właśnych of course:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za przywróceniem tematów, które mają powyżej, dajmy na to pięciuset postów - szkoda kwasów, wątków techncznych...

Może dałoby się wprowadzić jakieś małe gierki on-line dla zarejestrowanych użytkowników? Jakieś szachy, albo co? Jak gram.pl, to grajmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto kilka moich propozycji:
1. Nie podoba mi się dzielenie na strony. Odnalezienie wtedy konkretnego post jest dość czasochłonne.
2. Podobnie nie podoba mi się dzielenie na konkretną ilość stron całego forum. Powód - jw.
3. Mam nadzieję, że admini forum nie będą teraz tak restrykcyjni jak w przypadku forum CDProjekt i nie będą mieli nic przeciwko setce takich samych wątków :) - jak już mówiłem trudno się przyłączyć do dyskusji, która ma 280 postów - czy jak wolicie - 20 stron.
4. Przydałby się mały lifting layoutu. Może ranga wyróźniona kolorem czerwonym. Tak by nie było aż tak szaro i smutno - kolory są ladne i stonowane, ale drobny element czerwieni by nie zaszkodzil.
5. Wizytówkom mówie - osobiscie - nie. Podobnie jest z avatarami, sygnaturkami, etc. Przydalaby sie za to mozliwosc prywatnej wiadomosci.

Sam to oczywiscie moge sobie gadac :). Ale licze, ze niektore z moich opinii podzielaja takze inni uzytkownicy i chociaz niektore zmiany zostana wprowadzone ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Przydalaby sie za to mozliwosc prywatnej wiadomosci.

Dnia 07.10.2005 o 21:17, Loonatyk napisał:



Jestem za przywatymi wiadomosciami
tego mi wlasnie tutaj brakuje (i placenia za cala gre i za przesylke z wPLN :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 21:17, Loonatyk napisał:

1. Nie podoba mi się dzielenie na strony. Odnalezienie wtedy konkretnego post jest dość czasochłonne.

--->Ależ to musi zostać ! Ja tam nie chcę by to forum upodabniało się np. do GOLa.

Dnia 07.10.2005 o 21:17, Loonatyk napisał:

2. Podobnie nie podoba mi się dzielenie na konkretną ilość stron całego forum. Powód - jw.

--->Tzn, chcesz wszystkie tematy na jednej stronie ? A wiesz ile to się może ładować, gdy tematów bedzie naprawdę sporo ?

Dnia 07.10.2005 o 21:17, Loonatyk napisał:

3. Mam nadzieję,
że admini forum nie będą teraz tak restrykcyjni jak w przypadku forum CDProjekt i nie będą mieli nic przeciwko
setce takich samych wątków :) - jak już mówiłem trudno się przyłączyć do dyskusji, która ma 280 postów - czy
jak wolicie - 20 stron.

---> Jeśli moderatorzy nie będą restrykcyjni, to w większości tematów będzie po kilka postów. Czy to nie przeszkodzi Ci znaleźć odpowiedzi na właściwe pytanie ? Nikt nie będzie bronił zadawć Ci w danym temacie pytań, które były ileśset postów wcześniej ;-)

Dnia 07.10.2005 o 21:17, Loonatyk napisał:

4.
Przydałby się mały lifting layoutu. Może ranga wyróźniona kolorem czerwonym. Tak by nie było aż tak szaro i
smutno - kolory są ladne i stonowane, ale drobny element czerwieni by nie zaszkodzil.

--->Ja bym za to proponował nowe skórki, które pewnie będą, które wprowadzą trochę kolorków, ale jednocześnie nie zmienianie obecnej. Mi się ta podoba, inni z kolei woleli by co innego - najlepiej zadowolić wszystkich ;>

Dnia 07.10.2005 o 21:17, Loonatyk napisał:

5. Wizytówkom mówie - osobiscie - nie. Podobnie jest
z avatarami, sygnaturkami, etc. Przydalaby sie za to mozliwosc prywatnej wiadomosci.

--->A możesz wyjaśnić dlaczego ? Co Ci przeszkadza wizytówka ? To tylko strona którą możesz wyświetlić by się czegoś o kimś dowiedzieć, ale nie musisz. Nie będziesz chciał, nikt Cie nie zmusi. Równie dobrze mógłbym powiedzieć, że sprzeciwiam się wprowadzeniu prywatnych wiadomości bo nie będę z nich korzystał. Bo prawdopodobnie nie będe. Ale nie sprzeciwiam się, bo jeśli PW zostanie wprowadzone to nie będzie mi przeszkadzać - po prostu nie skorzystam. A co do avatarów - jeśli będzie można wyłączyć, to też nie powinny Ci przeszkadzać ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedną jedyną uwage jaką chciałbym wygłośić apropos Forum gram.pl:
Strasznie tu SZARO... może dałoby się gdzies wcisnąć jakieś pare kolorków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ja tam nie chcę by to forum upodabniało się np. do GOLa.
A ja niestety chce, bo tamto forum bardzo mi sie podoba.
>Tzn, chcesz wszystkie tematy na jednej stronie ?
Nie, nie. Nie chce po prostu by wyswietlalo mi liste wszystkich stron,co mnie obchodzi ich ilość?
>Ja bym za to proponował nowe skórki,
z tego co widzialem w zakladace ustawienia forum - stosowana bedzie wlasnie technika skórkowa.

Dalej - co do wizytówki - jakoś negatywnie kojarzyły mi się ze starym forum CDP. Wolalbym umieszczenie danych pod nickiem na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 22:12, Loonatyk napisał:

>Tzn,

>> chcesz wszystkie tematy na jednej stronie ?

Dnia 07.10.2005 o 22:12, Loonatyk napisał:

Nie, nie. Nie chce po prostu by wyswietlalo mi liste wszystkich stron,co mnie
obchodzi ich ilość?


Chodzi ci o to "Przejdź do strony"? A jak się chcesz przełączać pomiędzy stronami...? Wpisując odpowiedni adres?

Dnia 07.10.2005 o 22:12, Loonatyk napisał:

Dalej - co do wizytówki - jakoś negatywnie kojarzyły mi się ze starym forum CDP. Wolalbym
umieszczenie danych pod nickiem na forum.


To by strasznie wydłużyło wysokość posta. Mimo, że napiszesz jedną linijke to post i tak musiałby być duży, żeby to wszystko zmieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 22:12, Loonatyk napisał:

A ja niestety chce, bo tamto forum bardzo mi sie podoba.

---> Trudno, tu się do niczego nawzajem nie przekonamy ;-)

Dnia 07.10.2005 o 22:12, Loonatyk napisał:

Nie, nie. Nie chce po prostu by wyswietlalo mi liste wszystkich stron,co mnie
obchodzi ich ilość?

---> Hmm, dalej nie rozumiem... Tzn co proponujesz ? Bo nie mogę sobie wyobrazić o co Ci może chodzić :-)

Dnia 07.10.2005 o 22:12, Loonatyk napisał:

z tego co widzialem w zakladace ustawienia forum - stosowana bedzie wlasnie technika skórkowa.

---> Też to zauważyłem, dlatego zaproponowałem by nawet jakieś drobne modyfikacje tej skóry były dostępne jako całkowicie nowa - mi ta się podoba taka jaka jest ;-)

Dnia 07.10.2005 o 22:12, Loonatyk napisał:

Dalej - co do wizytówki - jakoś negatywnie kojarzyły mi się ze starym forum CDP. Wolalbym
umieszczenie danych pod nickiem na forum.

---> Negatywnie ? Przywołuje złe wspomnienia ? ;p Przepraszam, ale nie wiem o co Ci chodzi ;-) Wprawdzie jestem wielkim zwolennikiem wizytówek, ale nie sądze by to przysłaniało mi ich jakieś negatywne cechy/skojarzenia ;-) Dane pod nickiem by Ci nie przeszkadzały, ale sygnaturka i awatar już tak ? Myślałem początkowo, że nie chcesz za bardzo zaśmiecać forum czymkolwiek oprócz właściwej części postów, ale teraz znowu nie wiem, czego tak właściwie chcesz. Nie lepiej by było gdyby informacje o danym użytkowniku były na oddzielnej stronie, ładnie razem poskładane, a nie upchnięte w dwie/trzy linijki ? Zresztą informacje o użytkowniku pod nickiem nie muszą wykluczać istnienia wizytówek ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować