Zaloguj się, aby obserwować  
SwenG

Torchlight - temat ogólny

235 postów w tym temacie

Witam, szukam pomocy technicznej.Mam torchligh''a z CDA, zainstalowałem grę, jestem na samym początku, bo na poziomie piątym pod kopalniami ( lokacja gdzie znajduje się żałobny żar).Już 3 razy gra wyłączała mi się sama i musze zaczynac znowu od tej lokacji.Wyłącza się także tylko w tej lokacji, choc to nie wiem, czy to wina jej samej. Pokazuje się jakiś error i po graniu.Umie ktoś poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 16:31, Erykknesz napisał:

Umie ktoś poradzic?


"Jakiś error" były bardzo pomocny. Następnym razem zrób screena, zapisz i daj znać na forum. Bez tego trudno cokolwiek powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę.Jeśli chodzi o mój komputer, to spełnia on wymagania gry na pewno, bo ta chodzi ogółnie rzecz biorąc płynnie.Nie licząc tego szkopułu.

20110515170428

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 17:05, Erykknesz napisał:

Proszę.Jeśli chodzi o mój komputer, to spełnia on wymagania gry na pewno, bo ta chodzi
ogółnie rzecz biorąc płynnie.Nie licząc tego szkopułu.

Kurcze. Błąd siedzi głębiej gdzieś w rejestrze.
Spróbuj zaktualizować Microsoft C++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 17:25, DonSzabla napisał:

> Proszę.Jeśli chodzi o mój komputer, to spełnia on wymagania gry na pewno, bo ta
chodzi
> ogółnie rzecz biorąc płynnie.Nie licząc tego szkopułu.
Kurcze. Błąd siedzi głębiej gdzieś w rejestrze.
Spróbuj zaktualizować Microsoft C++

Nie wiem o czym mowa.Czy chodzi o zainstalowanie np. Microsoft Visual C++ Redistributable Package (32-bit)
(to pierwsze pojawia się w google...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem program z linku DonSzabli, i niestety nie pomogło, gra wyłącza się znowu.Mniej wiecej po podobnym czasie.Błąd ten sam :(
HumanGhost - mam Windows XP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 18:01, Erykknesz napisał:

Zainstalowałem program z linku DonSzabli, i niestety nie pomogło, gra wyłącza się znowu.Mniej
wiecej po podobnym czasie.Błąd ten sam :(
HumanGhost - mam Windows XP...

W takim razie reinstal Windowsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 18:01, Erykknesz napisał:

Zainstalowałem program z linku DonSzabli, i niestety nie pomogło, gra wyłącza się znowu.Mniej
wiecej po podobnym czasie.Błąd ten sam :(
HumanGhost - mam Windows XP...


Może zanim zdecydujesz się na ewentualne przeinstalowanie systemu, spróbuj po prostu usunąć i ponownie zainstalować grę, być może tylko jakiś plik się uszkodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 18:19, DemonCleaner napisał:

Może zanim zdecydujesz się na ewentualne przeinstalowanie systemu, spróbuj po prostu
usunąć i ponownie zainstalować grę, być może tylko jakiś plik się uszkodził.

Wątpię. Taki problem pojawia się często u różnych osób. Czasami pomaga aktualizacja. Jak ona problemu nie rozwiąże to zostaje reinstal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co zainstalowałem nowsze sterowniki do karty graf. I gra pozwoliła mi narazie zejśc pare poziomów dalej, po czym ją wyłączyłem, żeby o tym napisac.Oby tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, jak mam 15 poziom i jestem w

Spoiler

zatopionych ruinach jakiegoś miasta, właśnie zbierałem 3 glify do otworzenia portalu

, to daleko mam do końca? Bo jeśli to nadal jest "początek", to mam dość. Torchlight ma ładną grafikę, świetną muzykę, sama mechanika gry nie jest zła, ale szczątkowa fabuła i brak coopa raczej nie pozwoli mi go ukończyć -,- A w Diablo 1 i 2 grałem miesiącami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do końca masz jeszcze sporo.
Nota bene, po ukończeniu gry odblokowuje się niekończący się maze, schodzisz w piętra coraz niżej, bez końca, ile przetrwasz tyle przetrwasz =)

Nie wiem co ludzie mają do Torcha, że tak szybko im się nudzi, fabuła jest szczątkowa [mogło by jej nie być] ale gryw jest wielki [alchemika do 47 dobiłem na pobocznych portalach a jestem niewiele dalej niż ty w "głównym wątku"]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 14:34, Pietro87 napisał:

[alchemika do 47 dobiłem na pobocznych portalach
a jestem niewiele dalej niż ty w "głównym wątku"]


ja to samo tyle że vanquisherą

@piecia997 - ostatni boss z z fabuły znajduje się na 34-35 poziomie podziemi więc sobie przekalkuluj ile lokacji musisz jeszcze wyczyścić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz z nudów nie mam w co grac do premiery Dead Island, to trzepie w Torcha własnie Vanq i Destro [chcę oboje dobić do 25-30, a alchemik zostawiony na 50, czeka aż mnie najdzie nastrój na dobicie setki]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 15:35, Alehor napisał:

@piecia997 - ostatni boss z z fabuły znajduje się na 34-35 poziomie podziemi więc sobie
przekalkuluj ile lokacji musisz jeszcze wyczyścić ;]

Wbrew pozorom gra nie jest nużąca mimo, iż lokacje wyglądają schematycznie. Kolejne level pokonuje się z przyjemnością, nie wspominając o bezliku mapek dodatkowych (a tam kolejni bossowie, artefakty i cenne punkty doświadczenia). Te 30 parę poziomów przechodzi się stosunkowo szybko, a potem od nowa i neverending story :)
Zacząłem wojem, a po pierwszym przejściu gry przestawiłem się na alchemika dla odmiany. Obie postaci są w porządku.
-> piecia997 jeżeli gra cię męczy to sobie odpuść, chyba nie ma sensu grać na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować