Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Kurka, co się w ogóle stało? Wchodzę na wbijam na Clannada, a tutaj - brak strony, wchodzę na Kanon''a i podobnie. Co się stało?

P.S Linki nadal zbieram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 22:02, orzel286 napisał:

Hiehiehie (albo może raczej - "Kykyky"? :D) trzeba trzymać się marki jak już się jakąś
wyrobioną ma :3

Mhm... kojarzysz mi się z Chachazero tylko ona miała bodaj Kekekeke XD

Dnia 21.04.2010 o 22:02, orzel286 napisał:

A TOBIE też tylko jedno w głowie :P No i jednorazowy yuri rejp nie zatrzyma chyba super
heroski na długo... Potrzeba tu jakiegoś dłuższego związku i jeszcze lepiej - haremu.
Hm - Lesbian Army? XD

Bo ja jestem Yuri Fanboyem to the bone XD Naaah Yuri Rejp to byłby taki bonus. Ogólnie najemniczyka by się tam pojawiła, zapolowała na kogoś, Sailorki by jej próbowały przeszkodzić, ale z miejsca otworzyła by do nich ogień (non-lethal weaponry :-3) a potem nawiała ze swoją zdobyczą. Poświęciła by jeden czy dwa ataki na zanalizowanie przeciwniczek po czym zabrała by się za ich eliminację (odebranie im itemków transformacyjnych by w zupełności wystarczył) a w międzyczasie miała by romansik z którą s z bohaterek :-3 Ewentualnie upozorowała by parę ataków, Sailorki by przybiegły, a tu by się okazało że okolica zaminowana granatami z gazem usypiającym, potem je tylko związać i zamknąć na statku :-3

Dnia 21.04.2010 o 22:02, orzel286 napisał:

Nieee to nie zadziała... Może gdyby się tentegesiły 24/7... Ale nawet magiczny zboczuch
Nanoha tak szalała poza godzinami pracy...

To się nazywa Poważny Problem :P

E tam zaraz poważny :-) Co najwyżej przyjemna ciekawostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 22:09, Hubi_Koshi napisał:

Mhm... kojarzysz mi się z Chachazero tylko ona miała bodaj Kekekeke XD

Kogarashi - sensei śmieje się z tego co pamiętam właśnie "Kykyky" albo " Kukuku" XD

Dnia 21.04.2010 o 22:09, Hubi_Koshi napisał:

Poświęciła by jeden czy dwa ataki na zanalizowanie przeciwniczek

LOL
Nieee, nie mogę "poświęcanie ataków do ANALizy przeciwniczek" - brzmi to ekstremalnie ciekawie i komicznie jednocześnie XD W jakim anime (hentajcu?) można coś takiego zobaczyć? Już bym nawet się poświęcił i złamał swoje zasady i poczytał o tym mangę XD

A później to na mnie ludzie mówią, żem zboczuch jest XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 22:23, orzel286 napisał:

Kogarashi - sensei śmieje się z tego co pamiętam właśnie "Kykyky" albo " Kukuku" XD

Kogarashi to raczej Kukukuku
http://www.youtube.com/watch?v=lXs0LfV1108
Kurde jak ja tego gościa uwielbiam XD Nawet jego śmiech jest badass.

Dnia 21.04.2010 o 22:23, orzel286 napisał:

Nieee, nie mogę "poświęcanie ataków do ANALizy przeciwniczek" - brzmi to ekstremalnie
ciekawie i komicznie jednocześnie XD W jakim anime (hentajcu?) można coś takiego zobaczyć?
Już bym nawet się poświęcił i złamał swoje zasady i poczytał o tym mangę XD

[unosi brew] To jak w tym dowcipie gdzie psycholog pokazywał facetowi różne figury geometryczne a temu wszystko się z seksem kojarzyło i nawet psychologa oskarżył o pokazywanie mu obscenicznych obrazków... Konkluzja ? Idź do Seksuologa XD A w jakim ? A wiele byś pewnie znalazł XD Szczególnie w tych gdzie kobitki robią użytek ze strap-onów.

Dnia 21.04.2010 o 22:23, orzel286 napisał:

A później to na mnie ludzie mówią, żem zboczuch jest XD

Absolutnie nie mają racji, nie jesteś zboczuchem, jesteś wielkim niebezpiecznym dla otoczenia zboczeńcem, a nie jakimś potulnym zboczuchem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 22:29, Hubi_Koshi napisał:

Kogarashi to raczej Kukukuku
http://www.youtube.com/watch?v=lXs0LfV1108
Kurde jak ja tego gościa uwielbiam XD Nawet jego śmiech jest badass.

I tak najlepsze odgłosy wydaja po tym jak dostanie maczugą/zostanie podpalony czy *prawie* zabity w inny sposób XD

Dnia 21.04.2010 o 22:29, Hubi_Koshi napisał:

[unosi brew] To jak w tym dowcipie gdzie psycholog pokazywał facetowi różne figury geometryczne
a temu wszystko się z seksem kojarzyło i nawet psychologa oskarżył o pokazywanie mu obscenicznych
obrazków... Konkluzja ? Idź do Seksuologa XD A w jakim ? A wiele byś pewnie znalazł XD
Szczególnie w tych gdzie kobitki robią użytek ze strap-onów.

Kykyku pamiętam jak na podstawach psychologii nam ten dowciap wykładowca opowiadał :D
I coraz bardziej nie mogę się powstrzymać.... Od śmiechu - hentai z yuri rejpem, w trakcie którego przeciwniczki się anal-izują swoimi atakami XD Nie wiem dlaczego ale tak mnie to bawi, że zaraz się rozpłaczę XD

Dnia 21.04.2010 o 22:29, Hubi_Koshi napisał:

Absolutnie nie mają racji, nie jesteś zboczuchem, jesteś wielkim niebezpiecznym dla otoczenia
zboczeńcem, a nie jakimś potulnym zboczuchem :-P

Ale ja przynajmniej nie befrienduje wszystkich wokół divine busterem i nie mam haremu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 22:39, orzel286 napisał:

I tak najlepsze odgłosy wydaja po tym jak dostanie maczugą/zostanie podpalony czy *prawie*
zabity w inny sposób XD

Zdecydowanie, to... NUAAHHHHH jest genialne XD

Dnia 21.04.2010 o 22:39, orzel286 napisał:

Kykyku pamiętam jak na podstawach psychologii nam ten dowciap wykładowca opowiadał :D

Mhm a więc to prawda, są ludzie którzy idą na psychologie by z własnych dziwactw się wyleczyć... XD

Dnia 21.04.2010 o 22:39, orzel286 napisał:

I coraz bardziej nie mogę się powstrzymać.... Od śmiechu - hentai z yuri rejpem, w trakcie
którego przeciwniczki się anal-izują swoimi atakami XD Nie wiem dlaczego ale tak mnie
to bawi, że zaraz się rozpłaczę XD

Mhm [Processing... Processing...] Beat Angel Escalayer

Dnia 21.04.2010 o 22:39, orzel286 napisał:

Ale ja przynajmniej nie befrienduje wszystkich wokół divine busterem i nie mam haremu

Eee tam zaraz wszystkich Nanoha dwa razy ostro walczyła z Signum i jakoś nie widać by Signum za nią ostro biegała (Signum ma ochotę na Testarossę :-3 No ale ani o walce Signum vs. Nanoha ani o tym że Signum Bardzo lubi Testarossę bez przeczytania mang i odsłuchania Sound Stage się nie dowiesz, albo o tym że np. Agito prawie na pewno była Unison Device Signum z bardzo dawnych czasów, albo tego jak bardzo Reinforce kochała i chciała chronić Hayate. W anime te motywy są zaledwie drapnięte)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 22:48, Hubi_Koshi napisał:

Mhm a więc to prawda, są ludzie którzy idą na psychologie by z własnych dziwactw się
wyleczyć... XD

Wierz, lub nie ale... Nie jestem na psychologii XD Z resztą mniejsza o kierunek - grunt to to, że na wykładach siedzi za mną najprawdziwsza tsundere XD Genialnie mówi to swoje "zamknij się!!!" XD

Przydałoby się moar anime z Lesbian Army w rolach głównych w takim razie :P

*Vivio idąca w ślady mamusi... Brrr.... :D*


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 01:27, Ichibanboshi-kun napisał:

Arakawa Under the Bridge

Anime roku? W moim odczuciu - sure it is


Może nie anime roku, bo przecież mamy jeszcze lato, jesień i zimę, ale na pewno jeden z kandydatów, obok Katangatari i Drrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 06:58, Piotrbov napisał:

Może nie anime roku, bo przecież mamy jeszcze lato, jesień i zimę, ale na pewno jeden
z kandydatów, obok Katangatari i Drrrr.


Oraz AB! i jakkolwiek jest głupie to co napisałem wcześniej, to po prostu nie wyobrażam sobie takiiego szczęścia, aby pojawiło się drugie anime które tak idealnie wceluje w moje gusta ;)

Pretendentem do filmu roku póki co jest Haruhi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 12:36, Ichibanboshi-kun napisał:

Oraz AB! i jakkolwiek jest głupie to co napisałem wcześniej, to po prostu nie wyobrażam
sobie takiiego szczęścia, aby pojawiło się drugie anime które tak idealnie wceluje w
moje gusta ;)


No fakt. Zapomniałem, ale no bez przesady.

Dnia 22.04.2010 o 12:36, Ichibanboshi-kun napisał:

Pretendentem do filmu roku póki co jest Haruhi ;D


Nie wiem, nie oglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopie opanuj się ta stronka zawiera rzeczy , oferty nie dla najmłodszych

A że nowy Geass to jupi - tylko jak wyjdą z tego zakończenia , ja na miejscu Lulu nie ruszał bym się z tego przyjemnego , zielonego, spokojnego ''zadupia'' .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 18:19, Kondi_Rozpruwacz napisał:

Chłopie opanuj się ta stronka zawiera rzeczy , oferty nie dla najmłodszych
A że nowy Geass to jupi - tylko jak wyjdą z tego zakończenia , ja na miejscu Lulu nie
ruszał bym się z tego przyjemnego , zielonego, spokojnego ''zadupia'' .

Akurat sankaku to zna tu każdy i mod approves. Zresztą w każdym nieprzyzwoitym newsie jest włączony maturity content więc niema problemu.
A co do posta. Pisze że to Gaiden kilka lat później. Czyli nie będzie Lulusza tylko inne postacie. I to nawet lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 22:11, Ichibanboshi-kun napisał:

Szkoda, z miłą chęcią obejrzałbym kontynuację, nie lubię prequeli :/

Kontynuacje czego? Jak to lulusz wraca do bycia Zerem i rozwala kolejnych przeciwników? Może alienów tyn razem? Kontynuacja fabuły CG była by shitem niewyobrażalnym i żerowaniem na zakończonej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie zostal niedokonczony watek reszty rycerzy, ale po co oni mieliby teraz nagle sie laczyc? Wszystkie sprawy, ktore moglyby byc punktem odniesienia sa zamkniete. :X
Mozliwe, ze jakos Leloucha wcisna w ta serie, ale raczej nie spodziewalbym sie wiele wiecej niz pokazania iz zyje or sth, a w sumie i to bardzo watpliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro to historia poboczna, więc może wcisną czas akcji tego w wydarzenia z pierwszego lub drugiego sezonu. Niekoniecznie musi to być sequel. Taka historia poboczna z zupełnie nowymi postaciami, a w tle może jedynie trochę wspomniane wydarzenia głównej z serii. Raczej nie dowiemy się co ewentualnie działo się po drugim sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się