Zaloguj się, aby obserwować  
T4KEDA

Najgorszy polski dystrybutor!

159 postów w tym temacie

Otóż tak mnie ostatnio natchnęło (zwłaszcza jak zobaczyłem niektóre ceny gier), który z polskich dystrybutorów jest tym który zasługuje na miano tego najgorszego (tego conajmniej sie stara).
Moja propozycja:

LEM!!!

Za ceny serii Star Wars (Battlefront I-169 II-249!!!, Sith Lords- 169) To już nawet świeżutkie Empire At War za 99 oferują!!!
A cały problem mam nadzieję polega tylko na tym że to nie jest wina polskiego dystrybutora ale zagranicznych wydawców którzy nie pozwalają (?) na spolszczenia gier i tańszą sprzedaż.
Oby ta systuacja szybko się zmieniła, bo jak tak dalej pójdzie to chyba wogóle przestanę grać (co jest wątpliwe bo CDP ma najlepszą ofertę sprzedaży (cenowo, co do produktów to zależy od szczęścia i od tego co kto lubi)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100%! LEM to jeden z najgorszych polskich dystrybutorów gier/programów. Pamiętam, że kiedyś "KOTOR" był sprzedawany przez LEM tylko w wersji angielskiej. Więc go kupiłem. Po jakimś czasie (pół roku chyba) ktoś w LEMie wpadł na pomysł, aby wydać tę grę na nowo, w nowej cenie i wersji PL. Ponieważ Rayman 2 był kiedyś też tak wydany, więc liczyłem na to, że LEM tak jak przy Raymanie wymieni wersje angielski na polskie. Wysłałem nawet do nich zapytanie o to. Moje zdumienie było ogromne, kiedy zobaczyłem odpowiedź : "Jak pan chce wersję PL, to niech sobie ją pan kupi w sklepie. Rayman był grą dla dzieci i był tańszy, więc zdecydowaliśmy się na taki krok. W przypadku "KOTOR" tak nie będzie". Wtedy wk....m się na maxa, ponieważ 1/2 wcześniej nikt nie informował, że będzie wydana wersja PL. O cenach gier LEMu nawet nie wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to Cenega Poland(dzielnie odbudowywuje swoją reputację) i właśnie CD Projekt to najlepsi dystrybutorzy, a LEM potwierdzam jest najgorszy! Tylko "KotOR" to jego perła w tłumaczeniach gier!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 22:25, Snake_GMC napisał:

Dla mnie najgorszy jest PLAY - dużo i do bani

Popieram przedmówcę, aczkolwiek czasem zdarzają się ciekawe rzeczy od PLAY''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 22:25, Snake_GMC napisał:

Dla mnie najgorszy jest PLAY - dużo i do bani


PLAY,PLAY...to PLAY jest wydawcą? A mi się się zdawałało że PLAY zajmuje się redystrybucją gier i wydawaniu gazetki. No chyba że masz na myśly PLAY IT,ale w tym wypadku to nie ładnie kopać trupa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 23:29, Snake_GMC napisał:

Niektóre gry są wydawane przez PLAY (vide 80 Days) - więc nie wiem, o co Ci chodzi...


Przepraszam, moje pytanie nie było ironiczne. PLAY może jest wydawcą, w każdym razie bardziej kojarzył mi się z gazetką i odgrzewanymi tytułami których zaprzestali inni zaprzestali wydawać(vide: SYBERIA i wiele innych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wy chyba nie widzieliscie Battlefielda po polsku z EA. Pomijajac rozne smieszne wersje jezykowe w instrukcjach, to mozemy natknac sie na takie rodzynki jak "Snajper w naszych rubieżach" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 01:44, Xantus napisał:

To wy chyba nie widzieliscie Battlefielda po polsku z EA. Pomijajac rozne smieszne wersje jezykowe
w instrukcjach, to mozemy natknac sie na takie rodzynki jak "Snajper w naszych rubieżach" :)


"Snajperzy na naszej rubieży" - nie widzę jakiegoś wielkiego błędu w tym zdaniu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oryginalny i również "oddam swój głos" na LEM - za ceny (Q4 za 249 zł - skandal) oraz za notoryczne przekładanie w nieskończoność premier swoich gier - na X-men2, Quake4PL (tylko dla tego, że ma być za 99 zł) i Demon Stone czekam już tyle, że zapomniałem ile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LEM - za profanację Star Wars: Empire at War. Czemu nie zrobili tylko kinówki? Polskie głosy są bez emocji, bez polotu, postacie brzmią jak głupki. Tych 99zł nigdy im nie daruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nicolas Games (czy jakośtak :) Bo nigdy nic nie tłumaczą :)
I (nie będe orginalny) LEM- bo 2 tyg musiałem czekać na patch 1.1 do polskiej wersji The Movies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 05:19, Arclight napisał:

"Snajperzy na naszej rubieży" - nie widzę jakiegoś wielkiego błędu w tym zdaniu ;P


Rownie dobrze w grze jakis dresiarz moglby powiedziec: "Ide do zamtuzu spotkac sie z jakas kurtyzaną" niby poprawnie a jednak cos jest nie tak, nie sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować