Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2010 o 17:32, Niewiernus napisał:

Zacznijmy kwestię gdzie w ogóle mamy jakieś uszanowanie ze strony innych narodowości.
Ciekaw jestem ;)


U paru narodów powinniśmy mieć chociaż z powodów historycznych. Ale generalnie raczej nie mamy... nawet raz widziałem flimik gdzie 5 polaków pracujących w angielskim warsztacie samochodowym, nagrało filmik jak rozmawiali z szefową i mówili, że wszystko załatwią po czym usiedli w 5 i pili wódke, chwaląc się, że nic nie robią a zarabiają pieniądze... Później tworzy się stereotyp polaka pijaka-nieroba... Możliwe, że akurat ten filmik był fakiem ale i tak nie wierze, że każdy polak za granicą sumiennie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 21:02, NdysH napisał:

Czy tylko ja mam zablokowane wszystkie tryby prócz practice''a ?

Niestety też. Pewnie "coś" robią".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 21:47, Madoc napisał:

GRAGAS!
I świątecznie roznegliżowana Miss Fortune. Obowiązkowo.


Tja...Riot się naprawdę postarał (choć powstaje pytanie - gdzie nowa ognista mapa?!) i coś czuję że chyba wydam trochę Riot Pointów ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 21:57, ziptofaf napisał:

> GRAGAS!
> I świątecznie roznegliżowana Miss Fortune. Obowiązkowo.

Tja...Riot się naprawdę postarał (choć powstaje pytanie - gdzie nowa ognista mapa?!)
i coś czuję że chyba wydam trochę Riot Pointów ^^


Skiny są całkiem niezłe. Ale zdecydowanie wolałbym nową mapę, zapowiadali ją już dawno, a tu ciągle cisza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gragas = OP. Budowany na tanka i z Locketem w ekwipunku jest prawie niezniszczalny. Nafeedowana atakowała mnie przez pół mapy zanim zginąłem. Razem z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 23:40, SiDi napisał:

Gragas = OP. Budowany na tanka i z Locketem w ekwipunku jest prawie niezniszczalny. [tutaj wstaw brakujące
słowo] Nafeedowana atakowała mnie przez pół mapy zanim zginąłem. Razem z nią.


Chyba zapomniałeś wstawić jednego wyrazu ;)
A co do OP Gragasa - on jest po prostu wytrzymały. Czyli dokładnie taki jaki powinien być tank ;) No i ma kozackie ulti ^^ Ale spróbuj utłuc Cho''gatha z Warmogsami i Force of Nature (regen hp porównywalny z dmg-em jaki zadaje Tryndamere :D) czy Shena ze zmniejszonymi cooldownami (feint co chwila ;)) i pełnym Leviathanem, też zobaczysz że ich utłuczenie jest możliwe tylko teoretycznie. Tank to w końcu postać stworzona by przez chwilę wytrzymać nuke 4 graczy, więc pojedynczy przeciwnik powinien cię co najwyżej zadrasnąć. No...nie licząc starcia z Kog'mawem bo ten zżera tanka w 5 sekund ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 09:14, Budo napisał:


Jest nowa rotacja championów- m.in. Teemo, Nunu, Kassadin, Malzahar, Janna, po raz kolejny
Heimer.

+ Soraka i Shen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze rzeczy z patcha:
- dodano system punktów karnych za leavy. Po uzbieraniu danej ilości punktów - BAN.
- usunięto Innervatnig Locket
- pasyw Sunfire Cape jest teraz UNIQUE.
- buff Garena pod DPSa - Jugdement skaluje się z bonusowym AD
- kolejny nerf Twitcha - z ulti można wystrzelić tylko 5/6/7 strzałów.
- buff pod AD Eza - zwiększyli Dmg per Lvl i Base Dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować