Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2011 o 06:49, Siriondel napisał:

Przedmiotu nazywającego się "płód endriagi" to ja w ogóle w grze nie znalazłem. Jest coś takiego? Przez cały akt pierwszy myślałem, że chodzi tutaj o "embrion endriagi", który można wyciągnąć z ubitego stwora dość często.

Embrionów mam w plecaku całe zatrzęsienie ale questa wykonać nie mogę bo cały czas dostaję informację że nie mam wszystkich składników :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 06:54, Okopolitan napisał:

Miał ktoś bug przy

Mam to samo i niestety nie udało mi się tego obejść, co więcej w tym queście jest jeszcze inny bug - jeśli zamiast zastraszyć tego handlarza i kazać mu zamknąć sklep powie się mu "Wierzę ci" quest pozostaje aktywny ale z kupcem porozmawiać się już nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszrdłem pierwszy akt i teraz chodzę sobie po

Spoiler

Vergen.

Ogólnie rzecz ujmując gra wg mnie wymiata wszystkie znane mi RPGi. Naj lepszy tekst jak narazie który usłyszałem to ten gdy
Spoiler

Iorwetha parodiuje Władce Wierścienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kombinacje sprzętowe na jakich gra się krzaczy lub nie, to u mnie miało miejsce tylko jedno wyjście do pulpitu, ale to bylo wyłącznie z mojej winy, bo chyba z dziesięć razy włączałem/wyłączałem grę aby sprawdzić co da włączenie/wyłączenie danej opcji w konfiguratorze grafiki. Poza tym na moim configu AMD+nvidia gra działa płynnie na ultra z wyłączonym AA, ubersamplingiem, vsync i zabrudzeniami. Wczoraj dodatkowo zmieniłem jakość cieni i ilość świateł z max na wysokie ale nie widzę jakiejś różnicy w jakości, więc już tak zostało oraz zmniejszenie tekstur z brak na małe (co mam wrażenie dodało nieco klatek, aczkolwiek jeszcze niczym nie mierzyłem, bo Frapsa nie bardzo chce mi się instalować, ale zazwyczaj jestem pod tym względem bardzo wyczulony i jak coś spada poniżej 24-25fps, to odechciewa mi się grać, muszę mieć ten komfort ;-) Tutaj nie zauważyłem jeszcze żeby coś przydusiło mój sprzęt, aczkolwiek jestem ciekaw jak to wygląda u mnie pod względem temperatur i chyba dziś odpalę z HWMonitorem w tle). Dodam, że gram w 1366x768.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Czym jest uberpróbkowanie? Tyczy to ustawień Wieśka II. Ponoc jak się weźmie wyłączy to,to można wziąsc spokojnie na ultra. Ale nie wiem,czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 07:12, Karharot napisał:

> Miał ktoś bug przy
Mam to samo i niestety nie udało mi się tego obejść, co więcej w tym queście jest jeszcze
inny bug - jeśli zamiast zastraszyć tego handlarza i kazać mu zamknąć sklep powie się
mu "Wierzę ci" quest pozostaje aktywny ale z kupcem porozmawiać się już nie da.


Nom dokładnie mam to samo, jak się go zastraszy i uwierzy to nie da się z nim gadać i quest jest aktywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 08:16, FlankerD napisał:

Jak używać mutagenów?

Podczas medytacji możesz dodawać mutageny do tylko niektórych umiejetność w oknie Bohatera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam śmieszne pytanie, ale jednak mnie trapi :P
Gdy oglądałem gameplaye z gry, to na nich w menu pauzy oprócz opcji zapisania, wczytania, wyjścia z gry oraz opcji, była także możliwość obejrzenia mapy, wejścia do ekwipunku, czy dziennika.

U mnie nie ma tego. Jak to włączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Wczoraj robiłem ten quest i działał ok, zrobiłem jednak load game aby najpierw wykupić wszystkie recepty u niego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2011 o 08:15, Okopolitan napisał:

Nom dokładnie mam to samo, jak się go zastraszy i uwierzy to nie da się z nim gadać i
quest jest aktywny.


oj to nie ciekawie macie, mi się udało zamknąć sklep. Na szczęście z questami nie mam problemów, za to mi gra wychodzi co jakiś czas do pulpitu i co ciekawe odpalam grę chodzi ładnie płynnie- wywali mi do pulpitu- odpalam raz jescze i sie tnie, a ustawienia sie niezmianiają. Jest jeszcze sporo drobnych błędów, ale pomimo tego gra mi się bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 08:25, magnetyzer napisał:

To jest dla tych, którzy korzystają z joya.

Być może rzeczywiście, bo na tym gameplayu właśnie na padzie grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 22:00, macned napisał:

Potrzebuje 2x Ćwiekowana skóra do

Spoiler

Zbroi Vranów

. Jestem w akcie III przed
Spoiler

Zjazdem
Czarodziejów

. Można gdzieś to kupić/znaleźć? Bras go u siebie nie posiada.


Moglbys napisac, jak dostales sie do kanalow by uzyskac schemat na ta zbroje ? : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 09:14, Visu69 napisał:

> Potrzebuje 2x Ćwiekowana skóra do

Spoiler

Zbroi Vranów

. Jestem w akcie III przed
Spoiler

Zjazdem
> Czarodziejów

. Można gdzieś to kupić/znaleźć? Bras go u siebie nie posiada.

Moglbys napisac, jak dostales sie do kanalow by uzyskac schemat na ta zbroje ? : P


Do kanałów zejdziesz

Spoiler

obok cyrkowców przy placu. Jeśli jednak nie odwiedziłeś dwóch wraków i nie znalazłeś zapisków, to zbroi nie złożysz raczej.

W skrzyniach są dwa schematy: na zbroje dla maga i na zbroje dla wojownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze zleceniem na nekkery. Wysadziłem już 2 kupki kości, zaś w poradniku ta trzecia jest wymieniona że jest koło portu, czyli tam gdzie Malena i żołnierze stali i kazali zejść do jaskini. Przy jaskini nie ma żadnej kupki, biegałem po jaskini, pełno ich było do ubicia i żadnej kupy kości w środku. Najlepsze jest to że w poradniku pisze o trzech miejscach a właściwie w queście w grze mam ich aż 4 znaleść. Obecnie mam 2/4 i nie mogę sobie poradzić z tym przy dokach. Chyba że mam biegać bezsensu po lesie na południe i możliwe że tam znajdę pozostałe dwie bo może są w różnych miejscach.
Szkoda że mapy nie dali gdzie co leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na allegro ktoś wystawił DLC - zestaw miecznika od (SZOK!) 150 zł,
Ciekawe czy znajdzie się jakiś fanatyk, który je kupi.

Swoją drogą jeśli koleś to sprzeda, to wiesiek zwróci mu się w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować