Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2011 o 21:13, Neo85 napisał:

Witam. Mam problem z DLC kłopoty z trollem. Ściągnąłem, zainstalowałem, zadanie pokazało
sie na tablicy ogłoszeń. Wziąłem je ( w prawym górnym rogu jakaś szybka informacja sie
pokazała coś o thewither.com_ ale nie mam tego zadania w dzienniku ani gdy idę na ten
most nikogo tam nie ma. Próbowałem na nowo ściągać to dlc ale nic to nie dało. Dzięki
za pomoc.



http://www.cdprojekt.pl/support/article/3129/5664/brak_DLC tutaj masz rozwiązanie (dosłownie 4 strony wcześniej podał je Skie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na drzewku zdolności, w niektórych umiejętnościach masz puste pola (takie kółka). W nie możesz umieszczać mutageny. Zdolności mające sloty na mutageny mają np. górne umiejętności z drzewka treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jakiegoś buga, czy jak? Jestem w pierwszym akcie, wykonałem zbroję z pancerza Kejrana, a teraz gdy patrzę, zniknął mi jeden z rzemieślników, konkretnie chodzi o tego krasnoluda. Na przeciwko zaraz jest inny krasnolud sprzedający książki.

Czy może o zmroku panowie zwijają interes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 21:28, JackXPPL napisał:

Jak się używa tych mutagenów? Mam ich sporo m.in mutagen zasięgu, siły -ale jak je aktywować?

Wszystko o mutagenach jest w instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 21:28, JackXPPL napisał:

Jak się używa tych mutagenów? Mam ich sporo m.in mutagen zasięgu, siły -ale jak je aktywować?


Niektóre zdolności(te za punkty za lvl) będa miały wolny slot na mutagen - tam możesz taki włożyć. Takich zdolności dużo nie jest(kilka ostatnich w drzewku), a raz włożony mutagen jest nie do usunięcia przez co najlepiej zbierać te "większe" i je wkładać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś gdzie w pierwszym akcie można znaleźć aether? Potrzebuje do eliksiru, przeszukałem cały las i nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 13:08, Grey_Wolf napisał:

No i masz, utknąłem w zadaniu Róża Pamięci, ta ściana co to niby ma się Aardem rozwalać
jakoś się nie chce rozwalić.

Bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 21:28, JackXPPL napisał:

Jak się używa tych mutagenów? Mam ich sporo m.in mutagen zasięgu, siły -ale jak je aktywować?

weź przeczytaj instrukcję powinni dodać do przyklejonego" czytać instrukcję dział 4 podpunkt 4 - mutacje "a nie że lenie nie czytają instrukcji i zawracają idiotycznymi pytaniami czasu na czytanie nie macie ale aby spamować macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 13:08, Grey_Wolf napisał:

No i masz, utknąłem w zadaniu Róża Pamięci, ta ściana co to niby ma się Aardem rozwalać
jakoś się nie chce rozwalić.

Bomba.


Mam dokładnie tak samo, wkurzająca rzecz. Wczytałem save''a, ściana była rozwalona, ale za nią pomieszczenie bez wyjścia, z kolei tunel pokazany na mapce jest nieosiągalny bo Geralt, nie chce wejść na stopień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 21:37, Orion napisał:

Orientuje się ktoś gdzie w pierwszym akcie można znaleźć aether? Potrzebuje do eliksiru,
przeszukałem cały las i nie znalazłem.

idziesz do bungi do aneżki tam można kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a co jeśli na tablicy ogłoszeniowej w grze wybrałem Kłopoty z trollem, a w dodatkach do pobrania wogóle nie mam tego DLC ? a powinien być co wtedy ?!

20110519215229

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 21:37, Orion napisał:

Orientuje się ktoś gdzie w pierwszym akcie można znaleźć aether? Potrzebuje do eliksiru,
przeszukałem cały las i nie znalazłem.


Grzyb Tęgoskór i kamień żywiołów, pierwszy gdzieś w jaskinaich albo na bagnach znajdziesz, co do drugiego to tak sam wpadł nie wiadomo skąd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje 2x Ćwiekowana skóra do

Spoiler

Zbroi Vranów

. Jestem w akcie III przed
Spoiler

Zjazdem Czarodziejów

. Można gdzieś to kupić/znaleźć? Bras go u siebie nie posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie a propos cieni rzucanych przez drzewa na przykład. Czy u Was też wyglądają jak taka bardzo drobna siateczka? (nie mogę zrobić screena, ale mam nadzieję, że wiecie o co chodzi :)).

Edit:
Gram w 1366x768 i może jest to bardziej widoczne w porównaniu z Full HD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kończą się prace nad patchem, który zostanie udostępniony w przyszłym tygodniu. Rozwiąże on problemy z odwróceniem myszki oraz ustawieniami przycisków klawiatury, a także wiele inny drobnych utrudnień.

(z www.thewitcher.com)

Cóż, albo oni bardzo delikatnie określili horrendalną optymalizację jako "inne drobne utrudnienia", albo możemy się pożegnać z myślą o patchu tą optymalizację naprawiającym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 20:51, wilqu94 napisał:

Na prawdę tylko mnie wywala co 10 minut do pulpitu? a jak odpale ultra to już nie mówię
nie zdąży się chyba nawet wczytać...

Farciarz z ciebie,u mnie 5 minut i pulpit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NPCe żyją własnym życiem, w nocy śpia, wieczorem chleją w tawernie, graja w kości itp itd.
Wpadnij do niego w godzinach urzędowania xD 10-18 xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować