Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2011 o 20:13, Khasim napisał:

I właśnie zacząłeś robić to, co napisałem w ostatnich linijkach mojego posta. Zaczynasz
krytykować kogoś za wyrażanie swojej opinii. Pietro ma prawo do krytykowania problemów gry


Oczywiście, że ma do tego prawo. Ale nie rozumiem co on chce osiągnąć tym, że dzień w dzień pisze jedno i to samo na ten temat? Nie ma dnia, żeby nie napisał o swojej opinii, nie wymienił wszystkich błędów jakie ma gra, a także swoich doświadczeń z fps-ami teraz, przed i po patchu (z niesamowitymi szczegółami). I tak zapewne będzie jeszcze przez najbliższe dni...
Wszyscy już zapewne czytali to po kilka razy, no ale lepiej ponabijać sobie posty dalej powtarzając to samo i udowadniając rzeczy oczywiste.
No i te pogawędki z użytkownikiem Kraju... - bezcenne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten patch jest beznadziejny. Po zainstalowaniu go gra zaczęła mi się wieszać i wywalać do pulpitu. Nie da się przejść 100 metrów by nie było problemu. Gra stała się po prostu nie grywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją opinie wyraziłem chyba w 2-3 postach, plus ten ostatni z listą błędów i to tylko na życzenie pewnego usera.
Jak to jest "codziennie" i "nie ma dnia" to ja dziękuję postoję.

P.S.
Dzięki temu, że ktoś te błędy wymienia i wysyła gdzie trzeba ludzie tacy jak ty dostają kolejne patche względnie kompletne a nie nieprzydatne i okrojone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 punktów
Gdzie w 3 akcie można znaleźć Tajemniczego kupca ?
Przełaziłem całe miasto wzdłuż i wszerz i nigdzie nie mogę się na niego natknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 20:47, Szalony_Max napisał:

Pytanie za 100 punktów
Gdzie w 3 akcie można znaleźć Tajemniczego kupca ?
Przełaziłem całe miasto wzdłuż i wszerz i nigdzie nie mogę się na niego natknąć.

Bo w 3 akcie nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisze jeszcze raz, moze ktos pomoze:
Mam prosbe - Moglby mi ktos podrzucić zapis z gry z aktu 3 - spoiler:

Spoiler

[ dokladnie jesli jest taka mozliwosc jakos przed tą wielką naradą, gralem sciezka rocha i pomoglem triss - oczywiscie jesli ktos ma inny zapis to tez chetnie przyjme. ]



Będe BARDZO, ale to bardzo wdzieczny. Nie chce mi się od nowa przechodzic ;)

moj meil: poznanfilm@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 18:13, Numenpl napisał:

> Następny. To że tobie nie była potrzebna, nie oznacza że ktoś inny jej nie wykorzystywał.

> Sparafrazuję swoje wcześniejsze pytanie pytanie: bardzo Ci przeszkadzała ta skrzynka

> w pierwszym Wiedźminie? Czy gdyby w W2 jednak była to byś narzekał że jest?


dlatego napisałem o zbieraniu złomu mi tam zwisa.


Aha, czyli narzekania innych graczy są przesadzone, bo tobie to "zwisa". Zupełnie jakby wszyscy musieli przyjąć Twój punkt widzenia / sposób grania ... i ewidentnie bardzo przeszkadza Ci jeśli tak nie jest.
Zacytuję jedną z moich ulubionych książek: "Jest oczywiste, że nie ma sensu próbować przemówić panu do rozumu z powodu jego braku."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może sejwa z samego początku aktu 3? Przez buga w drugim akcie nie mogę grać dalej:/

matis9988
NMZC;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 19:33, lis_23 napisał:

A ja powiem jeszcze raz:
większość z tego co Wymieniłeś to kwestie techniczne a nie wady SAMEJ GRY
myślę że gry powinny mieć dwie oceny:
dla gry
i dla strony technicznej gry


/sarkazm/ Jak wszyscy wiedzą strona techniczna programu komputerowego nie jest częścią SAMEGO PROGRAMU. Więc na ten przykład jeśli sam nie możesz owego programu odpalić po zainstalowaniu nowego patcha (tak, są ludzie którzy mają takie problemy) to i tak nie wolno ci oceniać go nisko, bo inni użytkownicy mówią "że wymiata". To że sam o tym się nie możesz przekonać, to jest szczegół niewarty uwagi./end sarkazm/

Wypowiadasz się jakby to że komuś się gra tnie lub co jakiś czas wychodzi do pulpitu lub zwisa, przy sprzęcie spełniającym rekomendowane osiągi, nie wpływało na przyjemność grania. Zrozumiałbym jeszcze gdyby twój adwersarz nie podał dokładnie z jakich powodów daje niższą ocenę od Twojej, ale tak nie jest. Nie próbujesz także poważać tego że te problemy są, więc w sumie nie wiem co Ci przeszkadza ocena innej osoby. Czy to że ktoś inny niżej ocenia ten produkt odbiera ci radość grania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

W zadaniu "niemoralna propozycja" musisz się przekraść na tyły ogrodu Loredo i przeskoczyć przez murek do takiego odizolowanego schowka, tam będzie ona w skrzyni

Ale nie polecam, ta pułapka to tylko wyrzucanie pieniędzy na crafting dla załatwienia jednej macki kejrana szybciej, niż innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 20:44, Pietro87 napisał:

Swoją opinie wyraziłem chyba w 2-3 postach, plus ten ostatni z listą błędów i to tylko
na życzenie pewnego usera.
Jak to jest "codziennie" i "nie ma dnia" to ja dziękuję postoję.


Gdyby tu nie było tylu postów to z chęcią znalazłbym ich więcej.

Dnia 28.05.2011 o 20:44, Pietro87 napisał:

P.S.
Dzięki temu, że ktoś te błędy wymienia i wysyła gdzie trzeba ludzie tacy jak ty dostają
kolejne patche względnie kompletne a nie nieprzydatne i okrojone.


Wybacz, ale chyba jestem wyjątkowym szczęśliwcem, bo patcha do tej pory nie ściągnąłem, gdyż w grze nie uświadczyłem żadnych problemów (po zmianie na exe z goga, wcześniej we flotsam 2 razy wyszło mi do pulpitu), które uprzykrzałyby mi lub uniemożliwiały dalszą rozgrywkę (fps na poziomie 23-45 w zupełności mi wystarczają).

Chwali się, że starasz się pomóc innym i widziałem osoby, które były ci wdzięczne, ale jak to mawiają - co za dużo to niezdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 19:06, Numenpl napisał:

ehem to że gra wymaga monitorów 16:9 było wiadomo na długo przed premierą więc gadka
o frajerach pasuje do ciebie bo nie w temacie jesteś.

Dzięki za uprzejmość, typowe. W temacie być nie muszę, powinienem być poinformowany przez producenta gry przed zakupem. A że nie jestem osamotniony w byciu "nie w temacie" świadczą liczne głosy na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2011 o 21:05, sirufok napisał:

Chwali się, że starasz się pomóc innym i widziałem osoby, które były ci wdzięczne, ale
jak to mawiają - co za dużo to niezdrowo.



Całe 3 posty odnośnie oceny samej gry :

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55729&pid=9702
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55729&pid=8935
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55729&pid=8603

Jeśli to naprawdę aż tak za dużo, to niestety brak mi słów =)


Btw zauważyłem, że CDP cos się wycwaniło i nie dają już promo kodów na wersję z GOGa.. co im się nie chwali.. bo w sumie co im to szkodzi ?
BioWare daje ludziom zawsze możliwość pobrania gry w formie elektronicznej na podstawie legalnego klucza, wszyscy posiadacze EK maja klucze secu-rom, co szkodzi CDP udostępnić ludziom download ?
Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że wersje boxowe nawet po patchu u masy userów dalej bardzo kiepsko chodzą w kwestii wydajności...
Znowu uczciwy użytkownik ma sięgać do pirackich torrentów, żeby mógł normalnie grać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 21:41, Numenpl napisał:

brak wiedzy to tylko wymówka skoro twórcy otwarcie o tym gadali.


Czy na pudełku z grą jest informacja o tym, w jakich rozdzielczościach działa gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś, kto jeszcze nie spatchował gry albo ma jeszcze oryginalny plik Patcher premierowy mógłby go tutaj wrzucić? Na oficjalnej stronie wieśka zamienili linki i to, co myślałem, że jest patchem 1.0, tak naprawdę okazało się być patchem 1.1 -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować