Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Mi przy pierwszym podejściu ten miecz zniknął a przy drugim został, wydaje mi się że jest to bardziej związane z jakimś małym bugiem niż z czymkolwiek innym i tak czy siak nie ma większego wpływu na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

quest Malena mam pytanie do tych którzy mieli z nim do czynienia

Spoiler

Wg poradnika jeśli nie wydamy jej oraz staniemy po stronie Iorweta, to scojatle nie zaatakują nas tylko obrzucą Malenę stekiem wyzwisk. Niestety mimo że usilnie starałem się do takiej sytuacji doprowadzić, nie udaje się.
Czy powinienem za pierwszym razem stanąć po Stronie Roche''a ? A dopiero potem uwolnić Iorwetha z barki - o ile w ogóle gra daje taką możliwość? I dopiero wtedy spotkać się z Maleną?
Bo kiedy wybieram Iorweta dając mu miecz , spotykam się z maleną Scojatle atakują. Jeśli idę po Triss zadanie staje się automatycznie niezaliczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem z

Spoiler

mnichem w kości

, ale nie widzę, żebym dostał
Spoiler

relikwię

. Czy ma się pojawić jako przedmiot w ekwipunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 23:46, Pietro87 napisał:

Nie.
Ta nagroda to bonus dla posiadaczy wersji z GOG w postaci tańszego pakietu kilku gier.

Dzięki. Nie rozumiem wobec tego, dlaczego

Spoiler

mnich

pojawia się też w wersji z gram.pl , chyba że przegapiłem jakąś kwestię dialogową, w której powiedziałby mi, że (i dlaczego) jednak nie da mi tej
Spoiler

"relikwii"

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 23:06, Daerdinek napisał:

Wyczytałem teraz, że niby to zależy od importowania save''a. Bez save''a on niby znika,
a z zostaje. Ale nie wiem jak jest ;)


Owszem. Jesli importowalismy zapis gry w ktorym Geralt ma srebrny miecz np Aerondight to ten miecz bedzie w 1 akcie w ekwipunku. Jesli nie importowalismy zapisu to zgodnie z tym co widac - tracimy srebrny miecz

Spoiler

w paszczy smoka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 00:02, Elwro napisał:

Dzięki. Nie rozumiem wobec tego, dlaczego

Spoiler

mnich

pojawia się też w wersji z gram.pl
, chyba że przegapiłem jakąś kwestię dialogową, w której powiedziałby mi, że (i dlaczego)
jednak nie da mi tej
Spoiler

"relikwii"

...


Nawet jeżeli nie masz wersji z GOG, a masz tam konto lub chęć by je założyć, dostajesz zniżkę na gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruskie już od dawna mają patcha 1.3. Nie zdziwiłbym się jakby już mieli te zmiany z wersji konsolowej. :D Co by nie było, patcha nie polecam, po za tym i tak Ci raczej nie ruszy na polskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 14:35, Kraju napisał:

Ruskie już od dawna mają patcha 1.3. Nie zdziwiłbym się jakby już mieli te zmiany z wersji
konsolowej. :D

Chyba nie. CDP tam łata chyba po kawałku.
U nas 1.3 to już będzie dosyć duża łatka.

Edit: Wracając do mnicha. Mam grę z 3kropki.pl (tam nie było bonusowych dlc jak na gram.pl). Dostanę też zniżkę? Jeśli tak to w jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 14:28, Boyka35 napisał:

Patch 1.3 jest ? czy to ściema ?:D

Radziłbym Ci nie podawać linków do takich serwisów. Grozi za to co najmniej degrad. No chyba, że moderator w dobrym humorze, to skończy się tylko na ostrzeżeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 07:40, Gvynbleidd napisał:

Nawet jeżeli nie masz wersji z GOG, a masz tam konto lub chęć by je założyć, dostajesz
zniżkę na gry.

Ale jak mam się o tym przekonać (konto na GOG mam)? Gość niczego mi nie dał... Z góry dzięki za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować