Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2011 o 15:27, Karanthir666 napisał:

Plączesz się, oj plączesz. Najpierw piszecie, że do 13-go EK powinna dojść do ludzi i,
że 16-go będzie można ją uruchomić, a teraz gra ma być 17-go? Może uzgodnijcie wspólną
wersję?


Gra trafi w ręce ludzi = można w nią zagrać. Podałem datę 17 maja bo jest to data oficjalnej premiery, wyjątek stanowią wyłącznie nabywcy Edycji Kolekcjonerskiej w Polsce, którzy mają możliwość aktywacji gry od godziny 00:01 dnia 16 maja. Czy teraz jest wystarczająco jasno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko czy mozna wkoncu dostac jasna i wyrazna odpowiedziec na to czy grajac na monitorach ktore maja rozdzielczosc 1920x1200 czyli 16:10 bedzie obraz wyswietlany na calym obsarze czy beda tak zwane czarne paski raz i wyraznie tak czy nie bo juz tyle wersji przeczytalem (slyszalem) ze mozna dostac krecka wiec jak bedzie?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 14:58, Flagun napisał:

Mój unikalny numer Edycji Kolekcjonerskiej: 994, a miał być z przedziału 1001-9999 :)


To powinienes sie cieszyc, ze jednak masz z przedzialu do pierwszego 1000. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 15:43, Miliydan napisał:

Gra trafi w ręce ludzi = można w nią zagrać. Podałem datę 17 maja bo jest to data oficjalnej
premiery, wyjątek stanowią wyłącznie nabywcy Edycji Kolekcjonerskiej w Polsce, którzy
mają możliwość aktywacji gry od godziny 00:01 dnia 16 maja. Czy teraz jest wystarczająco
jasno?

EK jak EK, ale fajnie by też było, bardzo fajnie nawet, gdyby zwykła edycja została wysłana w piątek, z dostarczeniem na poniedziałek. Bardzo bym chciała uruchomić Wieśka 2 minutę po północy, a nie czekać aż do wtorkowego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 15:20, Tenebrael napisał:

Zobaczymy. Albo gra trafi do "hali chwały" u boku pierwszej, zasłużonej części, albo
do "przedsionka tandety", obok takich "hitów", jak Dragon Age 2. Mam nadzieję, że jednak
do tego pierwszego :)


Nic takiego CD-Action nie napisało. Jest tam zaś stwierdzenie, że na chwilę obecną jedyną grą ( z tego gatunku ), która jest w stanie dorównać naszej rodzimej produkcji jest właśnie Mass Effect 2.

Nie na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 15:55, Harrolfo napisał:

I tak byś nie uruchomiła, bo grę z EK można uruchamiać od poniedziałku.
Zwykłe edycje od wtorku ;P


Zwykłą edycję będzie można chyba uruchomić minutę po północy w nocy z poniedziałku na wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 15:51, Magwisienka napisał:

EK jak EK, ale fajnie by też było, bardzo fajnie nawet, gdyby zwykła edycja została wysłana
w piątek, z dostarczeniem na poniedziałek.


Nic nie moge obiecac, ale bardzo prawdopodobne jest, ze wysylka Edycji Premium bedzie miala miejsce w piatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 15:43, Miliydan napisał:

Gra trafi w ręce ludzi = można w nią zagrać. Podałem datę 17 maja bo jest to data oficjalnej
premiery, wyjątek stanowią wyłącznie nabywcy Edycji Kolekcjonerskiej w Polsce, którzy
mają możliwość aktywacji gry od godziny 00:01 dnia 16 maja. Czy teraz jest wystarczająco
jasno?

I teraz wyobraź sobie, że ten zobaczył ktoś kto żyje samą grą. Zrównałby cię z błotem i jeszcze sprzedał kilka kopniaków. Dla mnie jest i było jasno. To było takie zwrócenie uwagi żeby nie mieć na karku w/w przeze mnie ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 15:55, Harrolfo napisał:

I tak byś nie uruchomiła, bo grę z EK można uruchamiać od poniedziałku.
Zwykłe edycje od wtorku ;P

Od wtorku po północy, czyli de facto w nocy z poniedziałku na wtorek, czyli jak dostanę w poniedziałek to zagram od razu, gdy to będzie możliwe, a dostając grę we wtorek dopiero kilkanaście godzin później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy to dobrze, że W2 stoi na poziomie ME2. O ile bardzo sobie cenię tę ostatnią produkcję, o tyle... mhm... to gra o zbieraniu załogi oO Głęboko wierzę w sukces Wiedźmina. Po maturze na pewno przeczytam sagę. Kiedyś trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do patchy - to chyba będzie jeszcze możliwość pobrania pliku z innych serwerów i instalacja "ręczna". I nie będzie to wymagało rejestracji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, chyba, że tak to liczysz.

Ja planuję zacząć instalację około 23:30 w niedzielę, poczekać z aktywacją do tej 00:01 i iść spać, bo wstaję o 5:40 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 16:03, Flagun napisał:

Co do patchy - to chyba będzie jeszcze możliwość pobrania pliku z innych serwerów i instalacja
"ręczna". I nie będzie to wymagało rejestracji gry.


Z tego co wiem, to nie będzie takiej możliwości. Co w praktyce sprawia, że rejestracja staje się obowiązkowa (no dobra, jest nieobowiązkowa, ale jest jedyną sensowną możliwością przy takim stanie rzeczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 16:01, Jave napisał:

Zastanawiam się, czy to dobrze, że W2 stoi na poziomie ME2. O ile bardzo sobie cenię
tę ostatnią produkcję, o tyle... mhm... to gra o zbieraniu załogi oO Głęboko wierzę w
sukces Wiedźmina. Po maturze na pewno przeczytam sagę. Kiedyś trzeba.


Inna sprawa, że to tylko subiektywna opinia recenzenta, co nie = temu, iż rzeczywiście Wiedźmin 2 stoi na tym samym poziomie co Mass Effect 2 ( którego też swoją drogą jakoś zbytnio nie cenię ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 15:59, Wojman napisał:

Nic nie moge obiecac, ale bardzo prawdopodobne jest, ze wysylka Edycji Premium bedzie
miala miejsce w piatek.


Fajnie by było. =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niektórzy mają w swoim zamówieniu przybliżony czas otrzymania gry a u mnie pisze tylko że została wysłana w dniu dzisiejszym?
mam EK o numerze 545 - odbiór osobisty w salonie Sferis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem numer kolekcjonerki 267 ale niestety wolałem trochę pochlać niż ją kupić. Ale zwykłą edycję kupuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 16:13, lis_23 napisał:

Dlaczego niektórzy mają w swoim zamówieniu przybliżony czas otrzymania gry a u mnie pisze
tylko że została wysłana w dniu dzisiejszym?
mam EK o numerze 545 - odbiór osobisty w salonie Sferis.


Prawdopodobnie dlatego, ze Ty masz odbior osobisty, a inni maja dostawe kurierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 16:15, Wojman napisał:

Prawdopodobnie dlatego, ze Ty masz odbior osobisty, a inni maja dostawe kurierem.


Czyli muszę dzwonić do salonu Sferis żeby się dowiedzieć kiedy moja EK tam dotrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować