Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Czy naprawde nie starczy jak Moderator poprosi raz, zeby ciac cytaty? Dzisiaj przez wiekszosc czasu spedzonym na forum tak moderuje posty, zeby nie bylo egispkich piramid. I co wejde to sa. Moze zaczne dawac nagrody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do kogoś z Gram.pl (o ile ktoś tu zagląda). Mianowicie, Kolekcjonerka również do mnie poszła. W zamówieniach widnieje "Wysłane 11.05.2011". Czyli dzisiaj. Co oznaczałoby, że jutro będzie. ALE. Jednocześnie, w innym zamówieniu, zamówiłem Battlefield 2. Gra również poszła dzisiaj rano (też "Wysłane 11.05.2011").

I teraz ciekawostka: Dostałem SMS''a o możliwości odbioru BF2. Ale już o odbiorze Wieśka 2 - nie. Stąd przyszła mi do głowy pewna myśl: Czy oznacza to, że po prostu poszły dwoma innymi transportami, i W2 dotrze dopiero jutro, czy też jest jakieś "embargo" na W2, i sklepy mogą go wydawać dopiero 13.05?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy W2 pójdzie spokojnie na dobrych detalach na takim sprzęcie: quad 2,3 na rdzeń, 4 gb ramu, grafika GeForce 9800GT 1gb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
" Wiedźmin 2 jest dużą grą, bez względu na to, w jaki sposób w nią grasz. Niektóre z lokacji są tak wielkie i szczegółowe, że w kilku miejsach nasi beta-testerzy się gubili. Przejście głównego wątku fabularnego powinno zająć średnio około 40 godzin. "

Ciekawe,kto lepiej zna czas potrzebny na ukończenie gry / głównego wątku - On czy CDP? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 19:05, Tenebrael napisał:

A ja mam pytanie do kogoś z Gram.pl (o ile ktoś tu zagląda). Mianowicie, Kolekcjonerka
również do mnie poszła. W zamówieniach widnieje "Wysłane 11.05.2011". Czyli dzisiaj.
Co oznaczałoby, że jutro będzie. ALE. Jednocześnie, w innym zamówieniu, zamówiłem Battlefield
2. Gra również poszła dzisiaj rano (też "Wysłane 11.05.2011").

I teraz ciekawostka: Dostałem SMS''a o możliwości odbioru BF2. Ale już o odbiorze Wieśka
2 - nie. Stąd przyszła mi do głowy pewna myśl: Czy oznacza to, że po prostu poszły dwoma
innymi transportami, i W2 dotrze dopiero jutro, czy też jest jakieś "embargo" na W2,
i sklepy mogą go wydawać dopiero 13.05?


Też mam napisane, że wysłali, ale po kliknięciu na numer zamówienia w szczegółach jest napisane "Status: Pakowanie i przygotowanie do wysłania". Pewnie też tak masz, sprawdź. ;)

Co do wczorajszego głośnego tematu o zakończeniu - to mam takie głupie pytanie... Gra ma ponoć ich kilkanaście a CDA z pewnością ich wszystkich nie zobaczyła, więc po co te wstawianie minusa? To że jedno jest złe nie oznacza że pozostałe 15 też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 19:27, SAPTEX napisał:

czy W2 pójdzie spokojnie na dobrych detalach na takim sprzęcie: quad 2,3 na rdzeń, 4
gb ramu, grafika GeForce 9800GT 1gb?


Na średnich (patrząc na oficjalne wymagania) powinien ci hulać jak ta lala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale 16 jest zakończeń że tak powiem detalicznych. Ogólne jest tylko jedno. Chodzi o to, że zakończenie może być takie, że zabijamy Eskela, ale z pomocą Triss (1 zakończenie), Jaskra (drugie) sami, ktoś go za nas zabija... Poza tym do tego dochodzą decyzje (jakieś komando żyje/nie żyje)... Rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 20:13, RamiroPL napisał:

Coś ty zrobił.


Przecież to jajca są,uważasz,że Triss mogłaby zabić Eskela? Co najwyżej Lamberta xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Luz,pomogę ci i go przytrzymam ;)

EDIT: Jest szansa aby Wiedźmin2 w ogóle został uruchomiony bez lagów na tym kompie?

AMD Athlon 64 X2 Dual
Core Processor 3800+
2.01 GHz, 2,00 GB RAM
NVIDIA GeForce 7600 GT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 20:28, bobobo napisał:

EDIT: Jest szansa aby Wiedźmin2 w ogóle został uruchomiony bez lagów na tym kompie?

AMD Athlon 64 X2 Dual
Core Processor 3800+
2.01 GHz, 2,00 GB RAM
NVIDIA GeForce 7600 GT


Szansa jest, imo na minimalnych powinieneś uciągnąć, zależnie od rozdzielczości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 20:35, Buachu napisał:

Szansa jest, imo na minimalnych powinieneś uciągnąć, zależnie od rozdzielczości :D


1280 na 1024. Pójdzie? Na Can You Run It pokazuje mi,że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować