Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Jak wcześniej pisałem walka dość trudna ale teraz sporą role odgrywa przygotowanie do walki a nie jak w jedynce wbieganie w grupę wroga i młynki grupowym stylem. Dlatego ludzie musicie się przestawić i da rade bo sam na początku narzekałem a teraz nawet jest niezły fun.

Normalnie mnie śmiech ogarnia jak czytam negatywy na http://www.metacritic.com/game/pc/the-witcher-2-assassins-of-kings widać że to chyba pracownicy EA i BioWare z zawiści wypisują takie bzdury, zamiast przyjąć na klatę ze DA2 to lipa i poprosić CDPR o korki w robieniu prawdziwych cRPG :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez się cieszymy że jest w 100% sprawny ale i tak Wiedźmin 2 go prawdopodobnie nie lubi (sam wiesz, wiedźmin ma specyficzny charakter, nie wszystkich lubi). sprawdź grę na jakimś innym napędzie i zrób obraz płyty w nero albo zainstaluj przez sieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy zadanie "Miecz na potwory" które otrzymujemy po przybyciu do Flotsam, też wam się automatycznie wykonało?

Zadanie polega na

Spoiler

zrobieniu nowego srebrnego miecza, gdyż poprzedni został w pysku smoka w prologu, i tu dziwna sprawa, bo moje księżycowe ostrze wcale nie zostało w tym pysku, po scence i tak dalej je miałem...



O co chodzi? Jakiś bug? Czy to dlatego, że importowałem zapis, i trochę głupio by było stracić kosiora zaraz na początku gry...

Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 19:10, HumanGhost napisał:

Co mam teraz zrobić?


Pójść do sklepu, w którym kupiłeś i wymienić grę na nową ? Jeśli w sklepie też nie będzie działać to na 100% dadzą ci nową. Chyba, że zamówiłeś przez internet to wtedy polecam skontaktować się ze sklepem drogą mailową lub telefoniczną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach,byłem dziś w Empiku zobaczyć tę ich wersję specjalną gry:
notatnik Jaskra to po prosu ładnie oprawiony ... notes do pisania,w środku jest też drewniany rysik,pomiędzy stronami do pisania są kartki z jakimiś sentencjami Jaskra ale to tylko tyle
medalion to po prostu brylok na klucze
całość jest w dosyć dużym,kartonowym pudełku - cena: 160 zł - 20 zł dla tych którzy nabyli pre order
sama gra ( edycja premium ) kosztuje 89zł lub 79 zł z jakimś kodem chyba z dzisiejszej Wyborczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie może jak włączyć odwrócenie myszy (inverte czy jak się to pisze)
bo nie widze tego w ustawieniach, a bez tego nie potrafię grać XD

I jeszcze jedno ma kartę Ati 5850 radek i za Chiny nie mogę grać na pełnym ekranie( pomarańczowe tło i nic nie widać ) tylko muszę odpalać grę w oknie. Coś wiadomo na ten temat ? Niby w w pliku readme jest napisane że :
cyt: - Niektóre karty AMD mogą nie pozwalać na uruchomienie gry w trybie pełnoekranowym.

Ale na litość nie da się tego poprawić czy co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 19:34, Pryka napisał:

Mam pytanie, czy zadanie "Miecz na potwory" które otrzymujemy po przybyciu do Flotsam,
też wam się automatycznie wykonało?
O co chodzi? Jakiś bug? Czy to dlatego, że importowałem zapis, i trochę głupio by było
stracić kosiora zaraz na początku gry...


Też mi je zaliczyło i też miałem importowany zapis, ale w sumie fajnie, bo głupi było by tak stracić miecz od Pani Jeziora.

I mam pytanie

Spoiler

. Wykonywałem zadanie "Na Kacu". Pogadałem z wieśniakiem i dowiedziałem się, że mam znaleźć burdelmamę. Idę do miejsca zaznaczonego na mapie i jej tam nie ma. Błąd, czy jest gdzieś indziej?


I jak anulować pobieranie tych pakietów językowych (myślałem, że muszę, a jednak nie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za ponowienie własnego pytania z innego tematu, ale palące i naglące:

Jakim cudem W2 chrupie i chrzęści na Radku 6850, 4gb RAM i mocnym procku? Co zrobić, by odzyskać rozsądny framerate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 19:04, sirufok napisał:

Chodzi o ten pierwszy klucz, czyli securom.

Dzięki za odpowiedź, niestety wyrzuca mi komunikat, że klucza nie ma w bazie danych, eh!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 19:45, Gvynbleidd napisał:

I mam pytanie

Spoiler

. Wykonywałem zadanie "Na Kacu". Pogadałem z wieśniakiem i dowiedziałem
się, że mam znaleźć burdelmamę. Idę do miejsca zaznaczonego na mapie i jej tam nie ma.
Błąd, czy jest gdzieś indziej?



Spoiler

Ona jest w swoim pokoju (wchodzisz do pomieszczenia gdzie jest burdel i wchodzisz w pierwsze pomieszczenie po prawej). Leży albo na łóżku albo siedzi przy lustrze. Jak jej nie ma to medytuj do północy, powinna wtedy spać.


Dnia 17.05.2011 o 19:45, Gvynbleidd napisał:

I jak anulować pobieranie tych pakietów językowych (myślałem, że muszę, a jednak nie)?


Spróbuj zrestartować kompa bo podobno wyłączenie launchera nie pomaga, choć u mnie zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania: jak mogę użyć mutagenu i gdzie znajdę Triss i Roche''a w 1 akcie? Bo na początku byli w karczmie, teraz ich tam nie ma o żadnej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 19:48, MortalPL napisał:

Mam dwa pytania: jak mogę użyć mutagenu i gdzie znajdę Triss i Roche''a w 1 akcie? Bo
na początku byli w karczmie, teraz ich tam nie ma o żadnej porze.


Spoiler

Triss jest w wsi na B za miastem (nazwy nie pamiętam), widać to na mapie.
Roche''a znajdziesz w swojej kwaterze, znajduje się ona po lewej stronie od burdelu, wchodzi się do niej po kamienny schodkach (patrząc od strony tych straganów i szubienicy). Przy schodach znajduje się wysłannik Talara, jest w jaskrawym stroju, łatwo go znaleźć.
Co do mutagenów to nie wiem, nie używałem jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 19:47, Kraju napisał:

> I mam pytanie

Spoiler

. Wykonywałem zadanie "Na Kacu". Pogadałem z wieśniakiem i dowiedziałem

> się, że mam znaleźć burdelmamę. Idę do miejsca zaznaczonego na mapie i jej tam nie
ma.
> Błąd, czy jest gdzieś indziej?



Spoiler

Ona jest w swoim pokoju (wchodzisz do pomieszczenia gdzie jest burdel i wchodzisz
w pierwsze pomieszczenie po prawej). Leży albo na łóżku albo siedzi przy lustrze. Jak
jej nie ma to medytuj do północy, powinna wtedy spać.



Gdzie dostaje się to zadanie (czy to 1 akt?), ponieważ nie natknąłem się na nie, a zbliżam się do końca 1 aktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 19:45, Gvynbleidd napisał:

ciach

Wyłącz "lanczer" i wejdź do Moich Dokumentów do folderu Wiedźmina 2, jest tam folderek "Downloads" wywal z niego kawałki tych paczek językowych, powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 19:47, Ostrowiak napisał:

Jakim cudem W2 chrupie i chrzęści na Radku 6850, 4gb RAM i mocnym procku? Co zrobić,
by odzyskać rozsądny framerate?


A jak masz ustawione ustawienia? <lol>
Jeśli wszystko włączone to odhacz uberpróbkowanie, rozmycie, ssao i sprawdź czy jest poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 19:52, Radovan napisał:

Gdzie dostaje się to zadanie (czy to 1 akt?), ponieważ nie natknąłem się na nie, a zbliżam
się do końca 1 aktu.


Spoiler

Dostaniesz je podczas popijawy w siedzibie straży niebieskich pasów (? nie wiem czy tak się do końca nazywali). Siedziba znajduje ona po lewej stronie od burdelu, wchodzi się do niej po kamienny schodkach (patrząc od strony tych straganów i szubienicy). Przy schodach znajduje się wysłannik Talara, jest w jaskrawym stroju, łatwo go znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 19:34, Pryka napisał:

Mam pytanie, czy zadanie "Miecz na potwory" które otrzymujemy po przybyciu do Flotsam,
też wam się automatycznie wykonało?

Zadanie polega na

Spoiler

zrobieniu nowego srebrnego miecza, gdyż poprzedni został w pysku
smoka w prologu, i tu dziwna sprawa, bo moje księżycowe ostrze wcale nie zostało w tym
pysku, po scence i tak dalej je miałem...



O co chodzi? Jakiś bug? Czy to dlatego, że importowałem zapis, i trochę głupio by było
stracić kosiora zaraz na początku gry...

Z góry dzięki za odpowiedź



Też to mam. Wygląda na jakiś błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kompa:Athlon X2 5600+,ATI HD 4850,2 GB RAM,Vista 64-bit
Jaką konfiguracje polecacie mi gra mówi że low,myślałem że coś więcej...
Po drugie czemu nie moge grać na pełnym ekranie tylko na górze pas i na dole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować